fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Mavera Anaokulu

Özel Mavera Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 08:30/12:30
Öğlenci: 12:30/16:30

Özel Mavera Anaokulu Hakkında

İstanbul Pendik'te bulunan Özel Mavera Anaokulu meyve ağaçlarıyla çevrelenmiş bahçesiyle, butik okul tarzında eğitim veren bir kurumdur. ''Tek önceliğimiz öğrencilerimizdir '' sözünden hareketle çocukların gelişim düzeylerine uygun olarak donatılmış iç ve dış mekanlar ve ALANINDA UZMAN LİSANS MEZUNU ÖĞRETMENLER ile kaliteli bir eğitim verilmektedir. Okulda sınıf mevcudu öğretmenlerin çocuklarla bireysel ilgilenebilmeleri için az kişiliktir. veli okul işbirliği temeli altında uzman eğitmenler tarafından gözlemlenen çocukların durumları düzenli olarak velilerle paylaşılmaktadır. Özel Mavera Anaokulu'nda eğitim sistemi Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlediği amaç ve kazanımları kapsayan, ancak gelişen eğitim dünyasını da takip eden eklektik bir yaklaşımla hazırlanmaktadır. Okulda sağlanan eğitimle yeni dünyaya uyum sağlayabilen, bilgiye nasıl ulaşılabileceğine dair fikirleri olan, ama her şeyden önce mutlu, fiziksel ve duygusal açıdan sağlıklı çocuklar yetiştirilmektedir. Okulda yabancı dil olarak çocuklara haftanın her günü İngilizce, yabancı dil eğitimi verilmektedir. Programın her aşamasında ezberden uzak durularak, öğretilmek istenilen kelimeler şarkı, faaliyet, oyun, hikaye gibi çok yönlü etkinliklerle verilmektedir. Ayrıca okulda gelecekte daha yaşanabilir bir dünya oluşturabilmeleri ve manevi değerlerini bilmeleri açısından çocuklara değerler eğitimi verilmektedir. Bu dersle öğrencilere İşbirliği, Özgürlük, Mutluluk, Dürüstlük, Alçak gönüllülük, Sevgi, Barış, Saygı, Sorumluluk, Sadelik, Hoşgörü, Birlik olmak üzere evrensel değerler öğretilmektedir. Okul içerisinde çocuklarla algılama, yorumlama, plan yapma becerilerinin geliştirilmesi amacıyla akıl oyunları ve satranç eğitimleri verilmektedir. Mavera Anaokulunda 'Geleceğin Mühendislerine' Bilgisayar Mühendisleri tarafından 'ROBOTİK KODLAMA VE ALGORİTMA' eğitimleri verilmektedir. Özel Mavera Anaokulu erken yaştan itibaren düzenli olarak devam ettirilen jimnastik ve spor eğitimi çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimlerini destekler.Ayrıca takım olarak hareket edebilmeyi, paylaşmayı ve yarışma kültürünü öğrenmeleri sağlanmaktadır. 2 ve 3 yaş grubu için yarı zamanlı OYUN GRUPLARI bulunmakta olup, ilk defa böyle bir ortama adım atan minikler için; tamamiyle kendi yaşıtları ile birlikte paylaştığı ortamda, sosyal, dil gelişimi ve diğer alanlarda gelişim olanağı sağlanmaktadır. Velilerin günlük olarak çocuklarını takip edebileceği online program sayesinde; günlük etkinlikler, aylık programlar ve yemek menülerine, çocuklarına ait okul içerisinde ki davranışlara, fotoğraf ve videolara ulaşılabilmektedir. Veliler ile sıkı bir iletişim halinde olan okulumuzda, çocukların gelişimleri, davranışları haftalık ve aylık periyotlarla takip edilerek, velilere düzenli bilgi verilmektedir. ***Güven ve sevgi bağlarıyla donatılmış okulumuzu görmek isterseniz hafta içi her gün 10.00-17.00 saatleri arasında, hafta sonları ise randevulaşarak görüşebiliriz. Sevgiyle Kalın...

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Çoklu Zeka Modeli

- Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Psikolojik Danışman

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Rehberlik

- Bilgi Verici Danışmanlık

Yorumlar (30)

 • ÜY

  Covid-19 döneminde evde çok sıkılan ve ne yapsak yetemediğimiz yavrumuzu içimiz rahat olarak teslim ettiğimiz okulumuz. Çok ilgililer. Günlük olarak durumunu bilgi veriyorlar. Fotoğraf ve videolarını paylaşıyorlar. Hiç aklımız kalmadı. Çok çabuk alıştı ve iyi ki diyoruz. Bu süreçte iyi ki evde kalmamış. Ben ve eşim evden çalışıyoruz. Gün boyu evdeyiz ve hepimizin psikolojisi bozukken onun okuldan getirdiği enerji ile çok mutluyuz.

 • ED

  Burada tecrübelerimi paylaşmak istiyorum ki okul arayışı ve kararı gerçekten çok zor, bu sebeple diğer anne babalara yol gösterici olsun. 1) Okulun fiziki anlamları yeterli. Sınıfları ve bahçesi oldukça geniş. Hepsi donanımlı yeteri miktarda oyuncak var. 2)Okul temiz ve hijyenik. Zamansız gidişlerimizde bile okul pırıl pırıl ve düzenliydi. 3)Okul menüsü sağlıklı. Haftalık alışveriş yapılıyor ve her şey taze. Çocukların yeme alışkanlıkları baz alınarak menüler hazırlanıyor. 4)Branşları çok seçenekli. Yaş grubuna göre ilgi alanına göre branşlar mevcut. 5)Öğretmenlerin hepsi bakın burası çok önemli 'Üniversite Mezunu'. Ve en az 5 yıl tecrübeli öğretmen çalıştırıyorlar. 6)Çalışan bütün personel 'Anne'. Bu da ciddi anlamda önemli bir detay. Kendi evlatları gibi ilgileniyorlar. 7)Yabancı dil eğitimi; Yabancı öğretmen tarafından veriliyor. Bu yıl bu durum çocuğumuzun ingilizce konuşmasında inanılmaz geliştirici oldu. 8)İdarecisi işletmeci değil, okulöncesi öğretmeni ve bu yüzden gayet bilgili. Her konuda ilgilenir ve işini çok iyi yapıyor. 9)Kurumda belli günler psikolog bulunuyor. Fakat öğretmenlerin tecrübeli paylaşımlarından ciddi bir durum olmadıkça biz ihtiyaç duymadık. Ama yine de dönemsel olarak okul davet ediyor ve gelişimi hakkında bilgi veriyor. 10) Veli kitlesi eğitimli ve belirli konumdaki insanlar. Çocuğunuzun sınıfındaki arkadaşından 'Kötü bir söz', 'yanlış bir davranış' gibi şeyler öğrenmesi imkansız. Çocuğuyla hassasiyetle ilgilenen aileler. 11) Okul her konuda ilgili, güvenilir, başarılı. Anaokulu adına bütün beklentilerinizi karşılayabilecek düzeyde. Bu sebeple eğer bir anaokulu arayışına girdiyseniz önce burayı görmekle başlayın.

 • Üçüncü çocuğumu buraya göndermenin mutluluğunu yaşıyorum. İlk açıldıkları yıldan beri birlikteyiz. Her anlamda çok iyiler. Mavera 2.evimiz oldu. Pendik sahilde, konumuyla, bahçesiyle, eğitimiyle ve birbirinden kıymetli çalışanları ile bana göre en iyi okul. Herkese gönülden tavsiye ediyorum.

 • ÜY

  Profesyonel kadrosu, kapsamlı ve yenilikçi eğitim programları, ilgili ve güvenilir personeller, az kişilik sınıflar, geniş bir bahçe... Bizim anaokulu beklentimizi fazlasıyla karşıladı. . Çevre okullara göre fiyatları biraz daha yüksek olsa da kalitelerine ve imkanlarına göre fiyat gayet normal. İçi boş bir okula verip, üstüne yaşayacağınız onca olumsuz tecrübedense iyi ki diyeceğiniz tek bir yer olması en önemlisi. Teşekkür ederiz Mavera Anaokulu.

 • SS

  Covid-19'dan dolayı pandemi döneminde aldıkları profesyonel önlemler ile, aklımızda hiç şüphe kalmadan rahatlıkla çocuğumuzu gönderiyoruz. Bütün personel maskeli, çocukların gün içinde üç kere ateşleri ölçülerek not ediliyor, sınıflar ve bütün alanlar düzenli dezenfekte ediliyor ve ilaçlanıyor. Okulumuzda 2.yılımız idarecisinden, öğretmenlerine ve çalışan bütün personele kadar herkesin anne olduğu, güler yüzlü, vicdanlı ve eğitimli insanlar. Mezun olana kadar buradayız.

 • BB

  Tam Anlamıyla Harika Bir Okul Çok İlgili öğretmenlerimiz Okul İdaresi Çalışanlar Personeller. Gözünüz hiç arkada kalmıyor. Ben maltepede Oturmama Rağmen sırf Güvendiğim İçin hiç üşenmeden kayıt ettirdim 4 ve 5 yaşı burada okuyoruz inşallh 6 yaşıda nasip olur. Okul Tertemiz Her türlü Hasatlık için önlemleri var yemekler çocuklarımıza uygun çok lezzetli ki oğlum evde yemediği bir çok sağlıklı yiyeceği okulumuzda yemeğe Ve sevmeye başladı. Eğitimi zaten mükemmel Öğrendiklerimi çok gzl evde uyguluyor yavrumuz. Herşey için çook teşekkür ederiz iyiki Varsınız Çok Şükür Bir Sıkıntı Yaşamadık Bundan Sonrada Yaşamayız İnş

 • SS

  Uzun bı arastırma sonrasında Mavera Anaokuluna oglumuzu gondermeye karar verdık.. o kadar hos bı ortamı var kı kesınlıkle deneyımlemelısınz.. ogretmenlerınden ıdarecesıne, mutfak personelınden temzlık personelıne herkes o kadar samımı ıcten kı.. cok mutlu olarak gıttı oglum okuluna ve mezun oldu.. okul oncesı verdıgı egıtım ıse sayfalarca yazılabılcek kadar harıkaydı, 1. Sınıfta hııc zorlanmadık .. sonrasında kızımı da tabıkı Mavera Anaokuluna gonderdık kalbımız rahat bı sekılde.. cok cok memnununz.. kesınlıkle aklım kalmıyo cocuklarda. Acaba? Sorusu hıc gelmıyo aklıma.. 2 sene oglumun, 3 sene de kızımın Maveralı olması bızım ıcın ayrıcalık.. cok tesekkur ederz muhtesem ekıbınıze...

 • AK

  Pendik'te çocuk emanet edilecek, gözünüz arkada kalmayacak tek okul. Konumu merkezi, bahçesi ve sınıflar çok geniş, kadro tecrübeli. Teşekkür ederiz Mavera Anaokulu başarılarınız daim olsun!

 • PK

  Mavera ile bu yıl tanıştık. İki çocuğumu da bu okula verdim. Küçük olan çocuğum (2 Yaş) için beklentim mutlu olması, yaşıtları ile sosyal ortamda vakit geçirmesiydi. Büyük kızımın ise 6 yaş olarak iyi bir eğitim alması ve ilkokula hazırlanması.. Her ikisi içinde aradığımı buldum. Şuan için her şey yolunda gidiyor ve memnunum. Çıkış saatlerinde bahçede velilerle sohbet ettiğimizde de yıllardır buraya gönderdiklerini ve memnun olduklarını duyuyorum. İlgi ve alakaları güzel. Umarım bizde bu şekilde devam ederiz.

 • İÇ

  Güven, ilgi, sevgi, başarı her anlamda profesyonel hizmet veren bir kurum. Bütün beklentilerimizi karşıladığı için Mavera ailesine teşekkür ederiz.

 • CD

  Ortam ve çalışanlar o kadar tatlı ki sanki uzun zamandır tanışıyormuşsunuz gibi samimi ve sıcaklar. Burada anlatmakla olmaz, mutlaka bu şirin okulu gidip görün. O zaman buradaki onlarca yorumun ne kadar doğru olduğunu anlayacaksınız :)

 • YA

  Çocuğumda konuşma geriliği vardı. Sadece belli kelimeleri söyleyebiliyordu. Sosyal olarak da çok çekingendi. Bu sebeple doktorumuz anaokulu önerdi. Mavera'ya başladık. Oyun grubu programları eğlenceli olduğu için alışma sürecinde pek zorluk yaşamadık. Okul müdürü ve sınıf öğretmeni çocuk gelişim uzmanı oldukları için herhangi bir durumda bizi hep yönlendirdiler ve desteklediler. Sonuç olarak biz dil ve sosyallik için başlamıştık 2 ay kadar kısa sürede inanılmaz faydasını ve çocuğumuzda ki gelişimi gördük. İşi uzmanına bırakmak gerekiyormuş. Şimdi yaşıtlarıyla aynı seviyede ve severek okulumuza devam ediyoruz.

 • Güven, ilgi, eğitim hepsi bir arada olan bir okul istiyorduk. Çok şükür ki okulumuzu bulduk. 2 yaşındaki çocuğumuzu nasıl emanet edeceğiz diye düşünürken, bize bu güveni veren gerçekten 'emanet' hassasiyetiyle evladımızla ilgilenen, bunların yanında da muhteşem eğitimleri olan güzel okulumuz. Çocuğumuzda ki olumlu gelişimleri hemen görmeye başladık. Evimize mesafe olarak uzakta olsa yinede buna değer. Başka okullara verip olumsuz tecrübe yaşayan bir sürü arkadaşımız vardı bu yüzden çok endişeliydik. Ama biz Mavera'da hep güzel ve olumlu şeyler yaşadık. Mezun olana kadar Mavera'dayız. Bütün kadroya teşekkür ederiz.

 • EE

  Daha bahçesine girmeden mis gibi meyve ağaçlarının ve çiçeklerin kokusu sarıyor etrafınızı. Bahçeye girdiğinizde sevimli tavşanlar zıplayarak yanınıza gelip sizi karşılıyor... Daha ne olsun. İçeri girmeden bu kadar güzel bir okul... Eğitimi, kadrosu onlar zaten mükemmel.Çocuğumuz öğretmenini, okulunu çok seviyor. Çok memnunuz. Pendik merkezdeki bütün okulları gezdik böyle bir yer yok...Kesinlikle gidip görülmeli...

 • KE

  Güven konusunda gözünüzün arkada kalmadığı, kapsamlı programlarıyla çok kaliteli bir anaokulu eğitimin verildiği, aynı zamanda çocukların aşırı derecede severek gittiği bir okul. Aynı zamanda mezun olmayı istemediğimiz okul... Kızım soruyor neden Mavera'da 1.sınıf yok diye :)

 • Mavera artık bizim için Okuldan öte ikinci evimiz gibi.oğlum dört yaşında başladı ve mezun olduktan sonra iki yıldır da kızım bu okula devam ediyor.profesyonel kadrosu ve güzel bahçesi çocuklar için çok büyük şans.okulda herkes işinde profesyonel ve bir anne kadar da sevgi dolu. Eğitim olarak da güncel konuların asla gerisinde kalmıyorlar.satranç, kodlama, yüzme gibi bir çok aktivite okulda mevcut. Bir sorun olduğunda rahatça konuşulabilinen ve cözüm odaklı olan yöneticileriyle mutlaka görülmesi gereken bir okul.

 • K

  3 yaşındayken oğlumu gözüm arkada kalmadan emanet ettigim okul.bu yıl ikinci yılımız ve gerek ogretmenleri gerek idaresi ve yardım eden ablalarımızla kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir ortamı var. bahçesindeki çeşitli meyve ağaçlarıyla ve tavuklariyla çocukların rahatlaması için harika.

 • E

  Cocuklarimizin kapidan girerken guler yuz ve nazik bir ses tonuyla karsilaniyor olmasi insani rahatlatiyor. İlk andan itibaren sicakligi hissediyorsunuz. Oglum okuluna severek gidiyor. Ogretmenlerimiz duruslariyla, yasayarak egitim veriyorlar. Bahar geldiginde okulun bahcesinden ayrilip eve gidemiyoruz. Kulup ve etkinlik acisindan oldukca zengin.

 • Ze

  Sevginin, saygınin, güler yüzün ve doğallığın bulunduğu uzman kadronun yer aldığı, çocuklarımıza ahlaki değerleri samimiyetle ve içten anlatarak değil yaşayarak öğreten gözümün arkada kalmadığı her aradığımda muhatap bulduğum , çocuğumun isteyerek gittiği ikinci yuvasi.. emeğiniz ve samimiyetiniz için çok teşekkür ediyorum değerli mavera ekibi.

 • H

  Büyük oğlum 2 yıl burada eğitim gördü çok memnun kaldık ilkokul 1. Sınıf buradaki eğitimi sayesinde çok rahat geçti hiç zorlanmadık . Şuanda da kardeşi bu okulda o da çok severek gidiyor okuluna. Sınıftaki öğrenci sayısının azlığı çok güzel. Öğretmenlerimiz çok güler güzlü . Yardımcı personel çok tatlı. Yazın yaz okulu kapsamında at binme ve yüzmeden de çok memnunuz. Bahçesi zaten harika . 3.Çocuğum da inşallah bu okulda devam edecek. Küçükler için yarım gün yada 3 gün seçeneği bizim için çok iyi olmuştu özellikle alışma evresi için .santranç robotik kodlama dersleri ve her ay bir yere gezi ve her ay okul içinde bir aktivite olması( tiyatro gibi ) çok güzel .Herşey için teşekkürler yavrularımızı gözümüz arkada kalmadan yollayabildiğimiz için çok şanslıyız

 • MA

  Merhaba. Bu yıl kızımın 3.senesi ilk başta çalıştığım yere yakın olsun diye tercih etmiştim fakat sonradan bu okulun kızıma kattıklarını anlatamam .Güler yüzlü cana yakın sevgili öğretmenlerimize yardimcilarina çok şey borçluyuz hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Gerek normal dersler gerek branş dersler satranç robotik kodlama vb etkinliklerle kızımın gidemedigi günlerde üzüldüğü bir okul

 • Ş

  **Çocuklar severek okula gidiyorlar **Öğretmenler çok ilgili ve yol gösterici **Verilen dersler çağımzızın ihtiyaçlarına uygun ayrıca çocuğumuzun maddi ve manevi gelişimine olumlu katkılar sunmaktadır.

 • TA

  3,5 yaşındayken emanet ettiğim oğlumu şimdi 5 yaşına en güzel şekilde getiren sevgili okulumuz ve öğretmenlerimiz herşey için çok teşekkür ederiz iyi ki sizlerle tanışma imkanını buldum Hiçbir tereddüt yaşamadan çocuğumu emanet edebildiğim öğretmenlerimiz iyi ki varsınız

 • BS

  Okul seçimi ebeveynlerin hayatlarındaki en önemli kararlardan biri. Evladınızı, canınızın parçasını emanet ediyorsunuz. Bizim için en önemli şey güvenilir olmasıydı. Eğitimidir, imkanlarıdır sonraki sıradaydı. Okulu gördük, idareyle ve öğretmenlerle tanıştık. Bize kapılarının her daim açık olduğunu söylediler. İstediğimiz zaman içeri girebileceğimizi, çocuğumuz alışana kadar bekleyebileceğimizi söylediler. Gerçekten de kayıttan sonra ne zaman uğrasak sıcak bir şekilde karşılayıp bizi içeri aldılar. Hiç bir zaman tavırları değişmedi. Öğretmenlerin ilgisi bir anne şefkatinde. İçimiz çok rahat bir şekilde canımızın parçasını emanet edebiliyoruz. Ayrıca eğitim vb anlamlarda beklentimiz olmadığını söylemiştik ama alanında uzman öğretmenler ve interaktif programları ile 4 yaşında olmasına rağmen inanılmaz gelişimler gözlemledik. Güven+Eğitim arayanlara Pendik'teki tek tavsiye.

 • HE

  2 yaşındaki kızıma kreş dışında bir yer bulamadık. İstiyorduk ki eğitim içeriği olan bir yer olsun. Haftada 3 günlük ve yarım günlük seçeneği olduğu için tercih ettik. Alışma sürecimizde öğretmenimiz ve psikolog tarafından çok güzel destek gördük. Benim kadar kaygılı bir anneyi, gözüm arkada kalmadan bırakıp çıkacak duruma getirdiler. Çok memnunuz. iki kuzenimiz de buraya geliyorlar. Farklı sınıflarda olmalarına rağmen onlarda çok memnun. İlginiz, alakanız ve her zaman gösterdiğiniz güler yüzünüz için çok teşekkür ederiz.

 • MK

  Pendik merkezdeki en iyi ve en güvenilir okul bizce. En önemlisi kurucu müdürü uluslararası anaokullarında görev yapmış bir okul öncesi öğretmeni. Bu işin içinde olan birinin okul yönetmesi tercih sebebimiz oldu. Çünkü gezdiğimiz diğer bir çok okul işletme mantığı ile açılmış ve alanından uzak kişiler tarafından yönetiliyordu.. Mavera'daki eğitimcilerin çocuklara yaklaşımları, alıştırma süreci, veliler ile iletişimi ve eğitim programı kusursuz. Biz Pendik'te olduğumuz için şanslıyız ama şubeleşmesi gereken bir kurum.

 • Velilerin sosyakültürel seviyeleri çok yüksek. Hepsi bilinçli ve belirli hassasiyetleri olan aileler.Bu durum benim önemsediğim bir husustu. Çünkü çocuklar ailelerinin yansımasıdır. Bu yüzden okulda kurduğu arkadaşlıklarda önemli. Eğitim içerikleri yeniliklerle dolu. 2 senedir devam etmemize rağmen sıkılmadan heyecanla gidiyoruz.

 • CT

  Branş çeşitliliği ve sosyal aktiviteleri çok yoğun bir okul. Hareket alanı, sınıfları ve özellikle bahçesi çok geniş. Önceki okulumuzda oğlum çok sıkılıyordu, gitmek istemiyordu. Şimdi hafta sonları bile okulu sorar oldu. Çok memnunuz, teşekkürler :)

 • Pendik'teki en güzel bahçeye sahip anaokulu! Kocaman yemyeşil ağaçlarla çevrili bir bahçesi var. Çocuklar doya doya açık havada oynayabiliyor. Ayrıca bahçelerinde kümes ve besledikleri evcil hayvanlar var. Bu kadar şehirleşme varken, çocuğumun doğa ve hayvanlarla iç içe olması ilk tercih ettiğimiz neden oldu.

 • SS

  Oğlumun okul ile tanıştığı, ilk adımını attığı yer. İyi ki de tanışmışız. 3 yaşındayken başladığımız kurumdan 6 yaşımıza kadar devam ederek mezun olduk. Ortam sıcacık. İçeriye girdiğiniz andan itibaren herkes güler yüzlü. İdarecisinden öğretmenlerine kadar hepsi alanında uzman ve bilinçli eğitimciler.İyi ki evladımı doğru ellere teslim etmişim, çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mavera Anaokulu İletişim Bilgileri

Doğu Mahallesi, Kum Sokak, No:3, 34890 Pendik/istanbul
0 216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum