fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Pendik Hayallerim Anaokulu

Özel Pendik Hayallerim Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Pendik Hayallerim Anaokulu Hakkında

Özel Pendik Hayallerim Anaokulu, İstanbul'un Pendik ilçesinde eğitim veren okul öncesi eğitim kurumudur. Bu okul, öğrencilerini her sabah saat 09.00'da güler yüzlü, alanında uzman öğretmenleriyle karşılamaktadır. Şarkılarla, danslarla ve oyunlarla eğitim gören öğrenciler, kalıcı öğrenme sağlamaktadır. Eğitim ilk adımlarının atıldığı, fiziksel, bilişsel, zihinsel ve duygusal gelişimin en önemli evresinde Özel Pendik Hayallerim Anaokulu, öğrencilere bu anlamda sıcak bir yuva sunmaktadır. 3 - 6 yaş arasındaki çocuklara eğitim veren bu kurum, öğrencilerini sosyal ve kültürel alanlarda da gelişmesini desteklemektedir.
Özel Pendik Hayallerim Anaokulu, değerler eğitimine önem vermektedir. Öğrencilerine uygulamalı değerler eğitimi veren bu kurum; namaz ve Kuran dersleri vermektedir. En fazla 10 kişilik sınıflarda eğitim veren bu okul, öğrencilerinin toplam ahlakını, dini, milli ve manevi değerlerimizi çocuklara aktarmaktadır. Bu okul, çocuklara doğaya, çevreye karşı sevgi ve saygı kazandırmaktadır. Fidan dikerek, onları sulayarak, emek vererek büyüten öğrenciler; ağaca ve çiçeğe sevgi duymaktadır. Tüm bu etkinlikleri, arkadaşlarıyla iş birliği içinde yapan öğrenciler; sorumluluk alma, yardımlaşmayı öğrenme ve takım ruhunu keşfetme gibi kazanımlara sahip olmaktadır.
Özel Pendik Hayallerim Anaokulu, yaz okulu hizmetiyle tüm yıl eğitim vermektedir. Aynı zamanda tam zamanlı okula gelmek istemeyen öğrenciler için, oyun grupları bulunmakta ve çocukların yeni arkadaşlar edinmesi sağlanmaktadır.
Özel Pendik Hayallerim Anaokulu'nda çocuklara yemekhane hizmeti sunulmaktadır. Yaş gruplarına göre özel olarak hazırlanan yemekler; çocuklara en eğlenceli tabaklarla sunulmaktadır. Paylaşmanın mutluluğu ile hep birlikte yemek yiyen öğrenciler, düzenli ve sağlıklı beslenme ihtiyacını karşılamaktadır.
Özel Pendik Hayallerim Anaokulu, 17.00'da öğrencilerine veda etmektedir. Servis hizmeti bulunan bu kurumda, öğrencilerin ulaşımı güvenli bir şekilde sağlanmakta ve çocuklar evlerinin önüne kadar bırakılmaktadır.

Yorumlar (6)

 • Hocamıza emeklerinden dolayı teşekkür ederim kızımın üstünde çok emeği var sıra oğlumda başarılarınızın devamını diliyorum

 • EY

  Yavrularımızı gözü kapalı teslim edebileceğimiz tek adres , okul sahibi ve öğretmenler çok ilgili , çok memnunum,

 • My

  Kesinlikle gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir okul iyi ki siz iyi ki şeyda hoca ve ekibi ❤️

 • ÇE

  2 cocugumda bu okulda okudu cok memnun kaldim asla pisman olmadan verilebilecek bir okul

 • FB

  4 yaşındaki kızım okulda kayıtlı ve çok başarılı eğitim sistemi var. Kızıma çok şey kattı daha ilk günden çok şey öğretti evde ne kadar çabalayıp birşeyler katmaya çalışsak da okulda ki eğitimin yerini tutmuyor. Okul ortamında daha çok şey ve daha çabuk öğreniyorlar. Öğretmenler çok ilgili gün içinde sorduğunuz merak ettiğiniz herşeye dönüş yapıyorlar. Bire bir her çocuğun durumuna göre ilgi alaka var. İyi ki başladık iyi ki hayallerim ❤️

 • Lk

  Hayallerim anaokulu ailesiyle uzunyıllardır beraberim. Üç çocuğum da ilk eğitimlerini orada aldılar. Çok ook memnun kaldık. Öğretmenlerimize ve müdürümüz Şeyda Turan hocamıza emeklerine dolayı ailem adına çokk tesekkür ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Pendik Hayallerim Anaokulu İletişim Bilgileri

Dumlupınar Mah. Taç Mahal Sk. No:12/a Pendik/istanbul
0 216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum