fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Pendik Hayallerim Anaokulu

Özel Pendik Hayallerim Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Pendik Hayallerim Anaokulu Hakkında

Özel Pendik Hayallerim Anaokulu, İstanbul'un Pendik ilçesinde eğitim veren okul öncesi eğitim kurumudur. Bu okul, öğrencilerini her sabah saat 09.00'da güler yüzlü, alanında uzman öğretmenleriyle karşılamaktadır. Şarkılarla, danslarla ve oyunlarla eğitim gören öğrenciler, kalıcı öğrenme sağlamaktadır. Eğitim ilk adımlarının atıldığı, fiziksel, bilişsel, zihinsel ve duygusal gelişimin en önemli evresinde Özel Pendik Hayallerim Anaokulu, öğrencilere bu anlamda sıcak bir yuva sunmaktadır. 3 - 6 yaş arasındaki çocuklara eğitim veren bu kurum, öğrencilerini sosyal ve kültürel alanlarda da gelişmesini desteklemektedir.
Özel Pendik Hayallerim Anaokulu, değerler eğitimine önem vermektedir. Öğrencilerine uygulamalı değerler eğitimi veren bu kurum; namaz ve Kuran dersleri vermektedir. En fazla 10 kişilik sınıflarda eğitim veren bu okul, öğrencilerinin toplam ahlakını, dini, milli ve manevi değerlerimizi çocuklara aktarmaktadır. Bu okul, çocuklara doğaya, çevreye karşı sevgi ve saygı kazandırmaktadır. Fidan dikerek, onları sulayarak, emek vererek büyüten öğrenciler; ağaca ve çiçeğe sevgi duymaktadır. Tüm bu etkinlikleri, arkadaşlarıyla iş birliği içinde yapan öğrenciler; sorumluluk alma, yardımlaşmayı öğrenme ve takım ruhunu keşfetme gibi kazanımlara sahip olmaktadır.
Özel Pendik Hayallerim Anaokulu, yaz okulu hizmetiyle tüm yıl eğitim vermektedir. Aynı zamanda tam zamanlı okula gelmek istemeyen öğrenciler için, oyun grupları bulunmakta ve çocukların yeni arkadaşlar edinmesi sağlanmaktadır.
Özel Pendik Hayallerim Anaokulu'nda çocuklara yemekhane hizmeti sunulmaktadır. Yaş gruplarına göre özel olarak hazırlanan yemekler; çocuklara en eğlenceli tabaklarla sunulmaktadır. Paylaşmanın mutluluğu ile hep birlikte yemek yiyen öğrenciler, düzenli ve sağlıklı beslenme ihtiyacını karşılamaktadır.
Özel Pendik Hayallerim Anaokulu, 17.00'da öğrencilerine veda etmektedir. Servis hizmeti bulunan bu kurumda, öğrencilerin ulaşımı güvenli bir şekilde sağlanmakta ve çocuklar evlerinin önüne kadar bırakılmaktadır.

Yorumlar (14)

 • Ş

  Kesinlikle gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir okul iyi ki sizi tercih etmişiz teşekkür ederiz

 • Ak

  Çocugum çok mutlu ğidiyo bize yansıyanda çok emek verdikleri e daha ne olsunn

 • Güvenerek teslim ettiğim oğlumun ilk günden beri mutlu gitmesi

 • Nu

  Çocuğunuzu gözünüz kapalı teslim edebileceğiniz bir okul . Öğretmenlerin tatlılığı ve çocuklarımıza davranış biçimleri bir veli olarak benim için çok değerli. öğrenim ve dini eğitim açısından çocuğumun bir şeyler öğrendiğini görmek mutluluk verici. Başarılarınızın devamını dilerim Şeyda yıldırım ve ekibi öğretmenlerimizin .

 • Canımızın parçasını güvenle ve huzurla emanet ettiğimiz, eğlenerek hayatı öğrendiği, oğlumun kendisini evinde gibi hissettiği, anne sıcaklığı ve şefkatini yaşayabildiği ikinci evimiz. Tüm endişelerimizi hiç sıkılmadan güler yüzlü ve harika enerjileri ile ve sabırla teker teker giderdiler. Eğitimde okul ve aile işbirliğinin öneminden bahsetmeleri çocukların yaratıcılıkları ön plana çıkarmaları ve kısıtlamamaları en büyük artılarından biriydi. Sadece sınıfa bağlı kalmadan yeni keşifler ve deneyimler kazanmalarını sağlamaları da mükemmel..Hayallerim anaokulunun üstün sabır ve özverili çalışmaları en büyük şansımız. Emekleriniz sabrınız ve hassasiyetiniz için başta öğretmenlerimiz ve okul kurucusu Şeyda hanıma ne kadar teşekkür etsek az. İyiki yollarımız sizinle kesişmiş..

 • FG

  Biz bu yıl okula yeni başladık ve kızım bizden ilk defa ayrıldığı için çok zorlandı o kadar ilgilendiler ki bu süreci kolay geçirmemiz için teşekkür ederiz

 • Bu

  Geçen sene büyük kızımı verdim ve eğitim hayatına çok fazla şeyler kattılar kızımın temelinin sağlam olduğunu biliyorum şimdi diğer kızım eğitim temeli için verdim birkaç yıl sonra oğlumu vericem aktiviler dersler çocuklar için merak uyandıran ve eğlendiren programlar hazırlanıyor ben başta müdür Şeyda hanıma ve bütün öğretmenlere çok teşekkürlerimi sunuyorum herkonuda rahatça konuşup orta yolu bulmaya sağlayan dinliyen müdürü veöğretmenlerin olması da b nim için önemli konulardan birisi herturlu memnun kaldığım sıcacık bir eğitim yeri emeği olan herkese cok çok teşekkür ediyorum ❤️

 • G

  İlk önce Allaha ondan sonra sizlere gözüm kapalı güvendiğim daha vereli 1 ay olmadan herşeyi öğrendi oğlum Allah razı olsun sizlere ve emeklerinize minnettarız

 • Hocamıza emeklerinden dolayı teşekkür ederim kızımın üstünde çok emeği var sıra oğlumda başarılarınızın devamını diliyorum

 • EY

  Yavrularımızı gözü kapalı teslim edebileceğimiz tek adres , okul sahibi ve öğretmenler çok ilgili , çok memnunum,

 • My

  Kesinlikle gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir okul iyi ki siz iyi ki şeyda hoca ve ekibi ❤️

 • ÇE

  2 cocugumda bu okulda okudu cok memnun kaldim asla pisman olmadan verilebilecek bir okul

 • FB

  4 yaşındaki kızım okulda kayıtlı ve çok başarılı eğitim sistemi var. Kızıma çok şey kattı daha ilk günden çok şey öğretti evde ne kadar çabalayıp birşeyler katmaya çalışsak da okulda ki eğitimin yerini tutmuyor. Okul ortamında daha çok şey ve daha çabuk öğreniyorlar. Öğretmenler çok ilgili gün içinde sorduğunuz merak ettiğiniz herşeye dönüş yapıyorlar. Bire bir her çocuğun durumuna göre ilgi alaka var. İyi ki başladık iyi ki hayallerim ❤️

 • Lk

  Hayallerim anaokulu ailesiyle uzunyıllardır beraberim. Üç çocuğum da ilk eğitimlerini orada aldılar. Çok ook memnun kaldık. Öğretmenlerimize ve müdürümüz Şeyda Turan hocamıza emeklerine dolayı ailem adına çokk tesekkür ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Pendik Hayallerim Anaokulu İletişim Bilgileri

Dumlupınar Mah. Taç Mahal Sk. No:12/a Pendik/istanbul
0 216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum