fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çengelköy Final Okulları Anaokulu

Özel Çengelköy Final Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Çengelköy Final Okulları Anaokulu Hakkında

Özel Çengelköy Final Okulları Anaokulu, İstanbul'un Üsküdar ilçesinde yer almaktadır. Final Okulları sponsorluğunda okul öncesi eğitimi veren bu kurum, 3 - 6 yaş grubundaki öğrencileri bünyesine kabul etmektedir. Ailelerinden ilk defa ayrılacak olan çocuklara sıcak bir yuva sunan bu okul, çocukları sevgiyle yetiştirmektedir. Sevginin karşılıksız olduğunu çocuklara aşılayarak onlara güven vermektedir. Çocukların güvenini kazanan bu kurum, okula severek ve heyecanla gelen öğrencilerle doludur. İlkokula hazırlık sürecinde, onları akademik yolculuğa ve hayata hazırlamaktadırlar. Okuma ve yazma çalışmaları, boyama, drama, el sanatları ve görsel sanat dersleriyle öğrencinin ince ve kaba motor gelişimleri sağlanmaktadır. Resimli ve şarkılı öğrenme biçimleriyle öğrenciler, eğlenerek ve dans ederek birçok şey öğrenmektedir. Aynı zamanda bu yaş grubundaki çocuklar için oyun oynamak çok önemlidir. Her oyundan birçok karakteristik özellik kazanan öğrenciler, arkadaşlarıyla olan sosyal iletişimini arttırmakta ve öz saygı kazanmaktadır.
Özel Çengelköy Final Okulları Anaokulu, öğrencilerini geleceğe hazırlarken uzman eğitim kadrosu ve çeşitlendirdiği akademik yapısıyla öğrencilerine çok yönlü gelişim sağlar. Araştıran, sorgulayan, bilgiye merak ederek ulaşmaya çalışan çocuklar yetiştirmeyi hedeflemektedir. Değişen ve teknolojiyle birlikte her geçen gün gelişen dünyada birey davranışlarındaki değişiklikleri kalıcı hale getirebilmek, gelişmelere ayak uydurabilen, çağın beklentilerine cevap verebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadırlar. Özel Çengelköy Final Okulları Anaokulu, öğrencilerin okulda müfredat kapsamında ele alınan konuları ne dereceye kadar öğrendiklerini değil, gerçek hayatta karşılaşabilecekleri durumlarda sahip oldukları bilgi ve becerileri kullanabilme yeteneğini önemsemektedir. Aynı zamanda, analiz edebilme, akıl yürütme ve okulda öğrenilen fen ve matematik kavramlarını kullanarak sorun çözme becerisi güçlü bireyler yaratmayı amaçlamaktadırlar.
Özel Çengelköy Final Okulları Anaokulu, küçük yaşta başlanan yabancı dil eğitimine oldukça önem vermektedir. Bu bağlamda okul içerisinde temel İngilizce eğitimleri müzik destekli ve eğitim gereçleriyle beraber zenginleştirilmiş şekilde devam ettirilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çengelköy Final Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Bahçelievler Mahallesi, Zübeyde Hanım Caddesi, No:8, Üsküdar / İstanbul
0 216 706 6885
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum