fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Düşlerevi Anaokulu

Özel Düşlerevi Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Düşlerevi Anaokulu Hakkında

Özel Düşlerevi Anaokulu, Üsküdar Barbaros mahallesinin Koşuyolu sınırında yer almaktadır. Acıbadem, Üsküdar, Koşuyolu lokasyonunda yıllardır titizlikle hizmet vermektedir. Çocuklar için yapılandırılmış, geniş, içinde oyun merkezleri bulunan büyük bir bahçeye sahiptir. Sınıfları geniş ve ferahtır. Çocuklar günlerini sadece sınıflarında değil spor salonu, sanat odası ve etkinlik odalarında da dönüşümlü olarak vakit geçirerek tamamlarlar.
DüşlerEvi Anaokulu Kurucu Müdürü Uzm. Psikolog Gülçin Atasoy’dur. Öğrencilerimizin velileri ücretsiz olarak aile danışmanlığı alabilmekte yaşadıkları problemleri rahatlıkla danışıp çözüm bulabilmektedir.
Özel Düşlerevi Anaokulu'nda öğrencilere 4 ve 5 yaş itibari ile Frostig-2 ve KBIT-2 zeka testi yapılır ve eğitim programları bireysel farkındalıkları göz önüne alınarak hazırlanır psikolog tarafından gerekli görülürse CAS ve CAT testleri de uygulanır. Öğrencilerimizin test sonuçları bireysel görüşmelerle velilerimize aktarılır. 2 yaş oyun grubu ve 3 yaş öğrencilerimiz için Denver-2 Gelişimsel Tarama Testi uygulanmaktadır. Çocukların ruhsal olarak zorlandığı konuları anlamlandırmak için de çeşitli Projektif testler uygulanır.Özel Düşlerevi Anaokulu'nda çocuklar biricik ve özeldir, her çocuğun ihtiyacı bireysel olarak belirlenir, velilerimize eksik ve geliştirilmeye ihtiyaç duyulan alanlar açıklık ve şeffaflık içinde aktarılır.
Anaokulu bir okul olmaktan öte pedagojik ilişkilerin kurulduğu, şefkatin ve aile olmanın önemli olduğu çocuk merkezli bir okuldur. Çocukların okulla ve öğretmenleriyle güvenli bağlanmayı sağlıklı kurabilmeleri için oryantasyon programı da bireysel olarak şekillendirilir. Özel Düşlerevi Anaokulu eğitimi; psikolojik, fiziksel ve bilişsel gelişim olarak ayırmadan bir bütün olarak görür. Beslenme ve beslenme hijyeni oldukça önemlidir. Okula dışardan yiyecek içecek getirilmesi yasaktır. Çocuklarımızın yedikleri besinlerin malzeme kalitesini bilmek okulumuz için önemli bir ayrıntıdır. Doğum günü kutlamalarının dışardan gönderilen meyve suyu ve pastalarla yapılması yasaktır. Her şey okulda üretilir ve malzemeleri çoğu yöresel ve geri kalan ürünleri ise birinci kalitedir. Tavuk ve hindi kullanılmaz sadece kırmızı et ve mevsiminde balık tüketilir. Çikolata şekerleme gibi gıdalar okulda verilmesi veya arkadaşlara getirilmesi yasaktır. Özel Düşlerevi Anaokulu çocuğun ruhsal gelişimini önemserken, gıdayı yani gelişim çağında olan çocuklarımızın temiz ve hijyenik gıdaya ulaşmasını da önemser.
Bir diğer alansa akademik gelişimdir. Haftada 10 saat İngilizce eğitimi haftada 1 gün İspanyolca dil eğitimi vermektedir. Oyun odaklı, farkına varmadan kazanılmaların elde edildiği ödev sisteminin olmadığı fakat yaş kazanımının da üstüne yükselmesinin başarıldığı neşeli bir akademik programı vardır. IQ gelişiminin yanında EQ ( duygusal zeka) oldukça önemlidir. Özel Düşlerevi Anaokulu bu önemini branş derslerine verdiği önemle göstermektedir. Alanında en iyi olan branş öğretmenleriyle çalışır. Yaratıcı Drama, Müzik, Jimnastik, Modern Dans, Seramik, Halk oyunları branş derslerinin sadece birkaçıdır.  
Özel Düşlerevi Anaokulu'ndan mezun olan öğrencimiz okuma yazma kazanımları edinmiş, entelektüel bilgi donanımları kazanmış, meraklı, keşfetmeyi seven, olumlu benlik algısına sahip kendini seven ve başkalarındaki farklılıklara saygı göstermesini bilen ve fiziksel gelişiminde temiz gıdayla geçirme şansı yakalamış olarak mezun olur. Her şeyden öte Düşlerevi öğrencilerine bir yuva sıcaklığı taşır. Mutfakçı teyzesi, temizlik personeli, okul öğretmenleri ile şefkatli sıcacık ilişkiler geliştirir. Düşlerindeki ikinci ev olmayı başarır, yeni kardeşleri ve ailesi ile mutlu bireyler olarak mezun olmalarına olanak sağlar.

Acıbadem Bölgesi, Üsküdar Zeynep Kamil, Doğancılar, Altunizade, İcadiye, Sultantepe, Ahmediye Meydanı, Selimiye, Çiçekçi, Kısıklı, Bağlarbaşı, Selamsız, Salacak, Kuzguncuk, Barbaros Mahalleleri ile Koşuyolu, Yeldeğirmeni ve Nakkaştepe bölgelerine servis imkanımız mevcuttur.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Düşlerevi Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Çoklu Zeka Modeli

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- GeniuSpy Düşünme Becerileri Programı

- Gems ve High Scope

- Tam Zamanlı İngilizce Eğitimi

- Eklektik Yaklaşım

- Klasik Sistem

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Karton/Mukavva

- Metal

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Temel Cimnastik Öğretmeni

- Bale ve Dans Öğretmeni

- Satranç Öğretmeni

- Drama Eğitmeni

- Native Öğretmen

- Diğer

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

- Denge ve Koordinasyon

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Mesleki Rehberlik

- Rehberlik

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Gems Materyalleri

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Sudoku

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Spor Aletleri

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

- Akıllı Düğmeler

Özel Düşlerevi Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Düşlerevi Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Düşlerevi Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 18:30 şeklindedir.
 • Özel Düşlerevi Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, İspanyolca dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Düşlerevi Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Düşlerevi Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Düşlerevi Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Düşlerevi Anaokulu Yorumları (43)

 • EK

  Sıradan bir okul değil.Çok fazla şefkat,çok sabır ve çok sevgi var.Akademik eğitimin yanında,çocugun kişisel gelişimi ile ilgili profesyonel çaba gösterilen bir okul.Sadece çocuk için değil,velilerin de öğrenecegi çok şeyin olduğunu anlatan gösteren bir eğitim kurumu.Kendim ve çocuklarım adına gösterilen tüm ilgi ve çaba için tesekkür ediyorum.

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkür ederiz ailelerimizle birlikte haraket ettiğimiz de her şey su gibi kolaylıkla akıyor.

 • Düşlerevi Anaokuluna 1 yıla yakındır çocuğumu göndermekteyim. Çocuğumun gözlerindeki heyecanı tarif etmem imkansız, okuluna heyecan ve şevk içinde gidiyor. Gerek sınıf öğretmeni gerekse branş öğretmenleri çok çok samimi , profesyonel ve pozitif. Kurucusu Uz. Psikolog Gülçin hanım zaten alanında en iyilerden, kendi bilimsel yetkinliğini sonuna kadar okuluna da yansıtmış. Mutfağından sınıflarına kadar gayet temiz , güvenlikli ve ferah bir fiziki yapıya sahip binada , çocuğunuzu gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.

 • YN

  Doğru eğitimi bulmanın çok zorlaştığı bu günlerde profesyonel, ilerici ve cumhuriyetçi Gülçin hocamıza çok teşekkür ederiz. Efekan’ın anasınıfından bir tam donanımlı bir cumhuriyet çocuğu olarak çıktığını görmüş olmak bizi çok mutlu etti.Okul çevresindeki diğer okullardan daha büyük bir alana kurulu olsa da artık daha büyük marka rakipleri ile rekabet ettiği için okul binasını daha da büyütebilir.

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Güzel yorumlarınız için gönülden teşekkür ederiz.

 • Düşlerevi en değerli varlığınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bir eğitim kurumudur. Burayı çağdaş, güvenli, eğlenceli ve öğretici bir yuva haline getirdiği için Gülçin Hanıma ve tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ederim. İki yıldır Düşlerevi’ne devam eden kızım, okula ilk başladığı günden beri çok büyük bir değişim ve gelişim gösterdi. Onun hayal gücü, yaratıcılığı, merakı, özgüveni ve sosyal becerileri her geçen gün arttı. Bir anne şefkatiyle bu güzellikleri çocuklarımıza kattıkları için ne kadar teşekkür etsek az kalır. Temiz sınıflar, lezzetli ve besleyici öğünler için de ayrıca teşekkür ederim.

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Detayla yazdığınız bu güzel yorumlarınız için çok teşekkürler. "BİR" çocuk "HER" çocuk demek.

 • Düşlerevi en değerli varlığınızı gönül rahatlığıyla bırakabileceğiniz bir eğitim kurumudur. Burayı çağdaş, güvenli, eğlenceli ve öğretici bir yuva haline getirdiği için Gülçin Hanıma ve tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ederim. İki yıldır Düşlerevi’ne devam eden kızım, okula ilk başladığı günden beri çok büyük bir değişim ve gelişim gösterdi. Onun hayal gücü, yaratıcılığı, merakı, özgüveni ve sosyal becerileri her geçen gün arttı. Bir anne şefkatiyle bu güzellikleri çocuklarımıza kattıkları için ne kadar teşekkür etsek az kalır. Temiz sınıflar, lezzetli ve besleyici öğünler için de ayrıca teşekkür ederim.

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Güzel sözleriniz, dikkatiniz ve detayınız için teşekkür ederiz.

 • HD

  sevgili düşlerevi bizim ikinci evimiz oldu gerçekten Ayşe hanımın o muhteşem yemekleri ve asla onun gibi pişiremediğim sebze çorbası... okula başladığında hiç yemek yemiyordu asla zorlama olmadan yavaş yavaş bizim paniğimizi de yatıştırarak şimdi pırasa brokoli bile yiyen bir çocuğa dönüştü oğlum. Gülçin hanım canım müdürümüz biz artık aileden öteyiz. Hiçbir zaman eksik olanları konuşmaktan çekinmedi öğrenciyi kaybederim bu ailenin hoşuna gitmez demedi. Çocuğumda ki gelişim geriliğini fark edip bizi detaylıca yönlendirdi bir alt sınıftan başladık önce ve şimdi yaş grubunu takip eden bir zamana geldik. Eğer size Gülçin hanım bir yönlerdirme yaparsa tek yapacağınız şey güvenle ona teslim olmaktır. Çiğdem hanım hep samimi ve problem çözmek için orada adeta. Okulda herkes kendi işini çok doğru ve severek yapıyor. Sizinle çok güzel aile olduk her şey için tekrar teşekkür ederim.

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Eğitimcinin en kötüsü bilgisini saklayandır. Daha da kötüsü eksik olanı söylemeyendir. Eksik olan şeyleri konuşacağız ki çocuğumuz gelişsin büyüsün ve kritik dönemleri kaçırmasın. Sonuç hepimiz için mutluluk. Güveniniz için çok teşekkür ederiz.

 • CC

  Düşlerevi bizim için bir anaokulundan öte bir yer. 3 yaş da başladık bu serüvene ve bu yıl mezun olduk. İlk günlerimiz çok zordu oryantasyon sürecinde çok dikkatli ve çok özenli davrandılar Psikolog Gülçin hanım bir okul kurucusu olmanın ötesinde bir annenin bütün şefkat ve özenini bilgisiyle birleştirip bize ışık oldu. Bir sürü zor olaylar yaşadık gündüz akşam gece demeden hep ulaşabildik. Çocuğumun mezun olduğu noktayı görünce gözlerim yaşarıyor. O kadar çok şey yaptılar ki yemeğinden, sevgisinden, eğitimden, bizleri eğitip anne baba olmayı öğretmenlerinden daha birçok şey. İyi ki yollarımız kesişti ve iyi ki sizinle birlikte büyüttüm kızımı. Hep var olun...

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Biz her şeyden öte aile oluyoruz. Ailenin mesaisi olmaz mezun olsanız da bir kapınız da burada var. İyi ki...

 • Kızım ilkokul 3.sınıfta okuyor, ana okulumuz ise halen aklında unutamamış

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Biz de unutmadık sizleri.

 • HY

  Eğitim/ Beslenme alışkanlıkları, çocuğumuzun kişisel beceri ve özgüven kazanımı, yetenekleri doğrultusundaki yönlendirimleri, branşlarında ve yaş kategorisindeki uzman kadrosu vs... Ama hepsinden herşeyden öncelikli sevgi ile yaklaşımları, gözlerindem sakınmaları! Neden bunu yazıyorum biliyormusunuz? Çünkü her anne baba gibi bizim de çocuğumuz kıymetli ve gözümğz hiç arkada değil! Bu sene 3. Senemiz ve sene sonu hiç gelsin istemiyoruz...Bu sene son senemiz

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Birlikte büyüttüğümüz çocuklar yuvalarından uçsalar da en az bizim kadar onları seven öğretmenlere rast gelsinler inşallah .

 • Dt

  Bir gün gelip de benim kzım gibi iştahsız bir çocuğun okulda yediği yemekleri beğeneceği ve hafta sonu mesaimi Ayşe hanımın yaptığı yemeği tutturmaya çalışmak için geçireceğim aklımın ucundan bile geçmezdi. Ellerine sağlık Ayşe hanım,

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Okul gazetesinde tariflerimizin sırlarını açıklıyoruz. Kaçırmayın :)))

 • DT

  Kızım hastayken de, açken de, mutsuzken de gözüm arkada kalmadan gönül rahatlığı ile bırakıp gittim işime.

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Hasta dediysek durunun alerjilerini bahsediyoruz. Ateşli ve antibiyotik alan çocuklarımızı evde dinlendiriyoruz. Fakat alerji yada devamlı ilaç kullanımını gerektiren hastalıklar da desteğimiz sizinle :) açsa yediririz mutsuzsa nazlarız ama kurallarımız da her şeyimiz :)

 • LA

  Ilgili,güleryüzlü alanında uzman eğitimci kadrosu ve personeli.

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz

 • MB

  Uzun bir okul bulma arayışı sonrasında en doğru kararı vermiş olduğumuzu geçen 2yıl içerisinde görmüş olduk. Hem yönetimin hem de öğretmenlerin işlerine olan saygıları ve çocuklara olan sevgileri (ve anlatışları) bu süreci çok huzurlu bir biçimde geçirmemizi sağlamıştır. Diğer yandan yapılan etkinlikler ile çoçuğumdaki gelişmeyi ve kazandığı özgüveni rahatlıkla gözlemliyorum. Hem zihinsel/duygusal becerilerini arttırmaya hem de bedensel gelişimlerini destekleyici bir eğitim programına sahip bir okul. Drama, sanat, bale dersleri, okul içerisinde kurulan jimnastik parkuru, ve tiyatro gezileri:)) Bunların yanında daha arka planda kalabilir ama yemeklerde kullandıkları malzemeleri özenle seçmelerini de vurgulamak isterim

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkürler temiz gıda sunmak ve bilinçli besin tüketicileri olmak bizim için önemli.

 • AB

  Oyun grubu arayisimiz esnasinda tanistik Dusler Evi ile; hem ögretim kadrosuyla hem de Kurucu Gülcin Hanim’in kendi cocuguna yedirip icirmeyecegi hic bir seyi okula getirmedigi,herseyi sanki kendi cocugu icin yapiyormuscasina özenli ilgilendigini gorunce ve Düslerevinden sonra gezdigimiz -alaninda iyi ve isim yapmis okullari baz aldigimizda-gercekten farki farkettik:) yazlik sebzeleri kis mevsiminde yenilmek uzere hazirlamalari-organik ekmek yumurta vs alinmasi -cocuklara hazir yogurt sunmak yerine ev yogurdu yapilmasi vs bence cok onemli detaylar.Egitimin kalitesi ve ögretmenlerimizin basarisi-ilgi alakasi yadsinamayacak seviyede.Hepsini gercekten cok seviyoruz ve gözümüz kapali bir sekilde,gercekten güvenerek cocuklarimizi okula birakiyoruz.cocuklari yormadan ve sikmadan ancak gercekten gelistiren brans derslerine de bayiliyoruz:) Dilerim ki oglum mezun olana kadar Gülcin Hanim ilkokul icin de girisimlere de baslar zira buradan sonra baska bir okulu begenmemiz cok zor olacak:(

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Canımsınız çünkü gerçek bir eğitimci için benim çocuğum yada başkasının çocuğu diye bir ayrım yoktur. Toplumun bütün çocukları hepimizin onların sağlığı güvenliği demek kendi çocuğumuzun da sağlığı demek. Sadece kendi çocuğumuzu değil her çocuğa değmeye çalışır, her çocuğu aynı bilinçte yeşertirsek yarınlar aydınlık olacak.

 • AS

  Kızımızı, 4 yıl önce altında bez ile teslim ettik Düşler Evine. Bu ay mezun oldu hanımefendi, gören doktora tezini vermiş zanneder, öyle bir özgüven, öyle bir kendinden eminlik. Şahsen çocuğun eğitiminde sevginin birinci öncelik olduğuna inanıyorum. Düşler Evinde çocuklar seçiliyor... Zaten sonrası da geliyor, çocuk kendinden emin, sorgulamacı, haklarını bilen, adalet duygusu gelişmiş, vicdanlı bireyler olarak yetişiyor. Dört sene boyunca, çalışan anne babalar olarak kızımızı Düşler Evine bıraktıktan sonra bir gün dahi aklımız geride kalmadı.

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Sevgi birinci önceliğin olmadığı hiçbir işte başarılı olamayız. Başarımızın sırrını soranlar şefkat, sevgi, kurallar ve asla bilimin söylediklerinden ayrılmamak. Duygusalız ama kararlarımız duygusal değil. o sebeple sonuç doktora tezi oluyor :) nice keplerini görürüz inşallah

 • ST

  3 yıldır oğlumuzu gözümüz bir an bile arkada kalmadan emanet ettiğimiz,beslenme konusunda en kaliteli ve doğal ürünlerin kullanıldığı,hijyen konusunda günlük rutin temizliğin dışında sık sık buhar tekniği ve nano hijyen tekniği ile oyncaklar dahil bütün okulun titizlikle temizlendiği,eğitim kadrosunda her zaman en doğru seçimlerin yapıldığı,bir çocuğun hayata hazırlanmasında psikolojik ve akademik en iyi imkanların sağlandığı,çocuklarımıza aile sıcaklığının hissettirildiği her yönü ile kaliteli ve tecrübeli bir kurum.İyi ki hayatımızdasınız Düşlerevi Anaokulu...

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkür ederiz covidin en sancılı dönemlerini hiç hastalığa yakalanmadan yayılmadan geçirmemizin en temel kuralıydı hijyen. Bilmediğimiz bir konu değildi, yabancı değildik bu düzene sadece sıklıkları artırarak birlikte atlattık. eğitim bir bütündü çünkü beslenme, akademik gelişim, hijyen, ruh sağlığı ve sevgi. çok teşekkür ederiz.

 • TT

  Oğlumuz 3 yaşında iken Koşuyolu civarındaki pek çok okulu araştırdık. Araştırmalarımız sonucunda Düşlerevi Anaokulu'nda karar kıldık. Buranın en güçlü yanı kaliteli ve güleryüzlü eğitmen ve çalışan kadrosudur. Hiç gözünüz arkada kalmadan en kıymetlilerinizi götürüp bırakabilirsiniz. Çocuğumuzun psikolojik ve fizyolojik gelisimini duzenli periyotlarda bize raporlamalari, son derece özenli seçilmis yemek listeri ile bize göre rakipsiz bir kurum.

 • MY

  Çok kaygılıydım oğlumdan çok ben heyecanlıydım. Gülçin hanımın odasında az oturmadım.Ama hiç yılmadı beni dinlemekten günlerce bana oryantasyon yaptı :) çocuk odaklı ve her kararı Çocuğun gelişimine göre karar veren bir okul.Ben ilk Gülçin hanımı tanıdım güvendim sonra da çiğdem hanımı.bir ay oturdum okulda içini dışını herşeyini gördüm hep güzel şeylere şahit oldum yemek bile yedim :) Ayşe hanımın lezzetli elleri bize yemek yemeyi sevdirdi öğretmenlerimizin de desteği büyük. Ama benim için en değerlisi Gülçin hanımdı.o varsa okulda başka hiçbir kriter aramaya gerek yok.vicdanıyla sevgisiyle çalışan bir kadın. Hep yaşasın Düşlerevi nice çocuklarınız olsun.

 • Tg

  Öncelikle okulumuzun her alanda göstermiş olduğu özenden dolayı başta okul yöneticisi Gülçin hanım olmak üzere degerli sınıf ve branş öğretmenlerimize çok teşekkür ederim.eğitim,öğretmen kalitesi,yabancı dil eğitimi,sosyal ve sportif faaliyetler,beslenme,temizlik ve fiziki şartları açısından göstermiş olduğu özen sayesinde kızım ada ya büyük katkılar sağlamıştır.gözüm arkada kalmadan emanet ettiğim yürekli eğitimcilerin toplandığı düşler evi anaokulu nu hiçbir zaman unutmayacağız .iyiki sizlerle karşılaşmışız.

 • Sy

  Okul ziyaretinde fark yaratan en belirgin özellik kurum çalışanlarının tecrübe ve sıcak diyaloglarının. Tüm çocukların evleri gibi benimsemiş tavırları ise inanılmaz güzel bir enerjiydi mutlaka bu sıcak ortamda bir gelecek inşaa edilmeli. Teşekkürler.

 • GM

  Çocuğumuzun okul ortamında ve farklı ortamlardaki sosyal etkinliklerde,anılarını paylaşmaktan çok büyük keyif duyduk. Başarılarınızın devamını diliyoruz. Her şey için çok teşekkür ederiz, ellerinize yüreğinize sağlık. Okulumuza da size de çok şey borçluyuz. Çok minnettarız, iyi ki varsınız. Sevgilerimle,

 • EE

  Çocuklar için Pedagojik anlamda veliler için psikolojik açııdan tam destek alınabileceği bir kurum . devam eden eğitim yılı içerisinde birçok yenilik ve çocuk gelişimi ile ilgili yararlı toplantılar ile karşılaşacaksınız. Güven ve hijyen konusunda asla gözünüzün arkada kalacağı bir durum ysşamazsınız Yemekler için bellirli seçilmiş markalarla yapılmaktadır istediğiniz zaman şeffafça bu alışveriş belgelerini isteye bilirsiniz.

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Aile çocuk ve okul eğitimin 3 ayağı. Biri eksik kalsa olmaz. Aile danışmanlığı seanslarımız, çocuk testlerimiz ve veli psikoeğitimlerimiz bu yüzden var. Okul aile ve çocuk birlikte büyüyoruz. Teşekkür ederiz

 • Mu

  Karşılıklı haberleşme ile en doğrusunu birlikte hareket ederek kara verdigimiz, en ufacık bir sorunda dahi iletişim kurabileceginiz bir eğitim yeri. Daha ilk yılımız geride kaldi ve biz ikincisi için çok heyecanlıyız. Yaz okulu olarak sunulan ve tamamında çocukların keyifle zaman geçirecekleri etkinlikler,geziler ve aktiviteler sayesinde mutlu yetişen yine bizim çocuklarımız. İyi varsın Düşler Evi Anaokulu.

 • Tk

  küçüğünüzü gözü kapalı bırakabileceğiniz bir yer. Çünkü vicdanlı, eğitimli, akademik bir yöneticisi var. Dolayısıyla bu okulun her alanına yansıyor. Okuldaki herkes mutfaktaki Ayşe abladan servis şöförüne kadar hepsi sevecen ve evden biri gibi. Mutfak tertemiz yemekler lezzetli. Aslında aklınıza hangi soru gelirse iyi cevaplayabilecek donanımlı bir okul. Keşke ilkokulu olsa diye düşünüyoruz eşimle ama şimdilik yok. İlkeli çağdaş bireyler yetiştiren bir okul keşke tüm okullar böyle olabilse

 • Dolu dolu geçen bir yılımızın ardından ikinci yilimizda da gözümün arkada kalmadan emanet edebileceğim bir kurum Düşler Evi. Branş eğitmenlerimiz sayesinde öz güveni yüksek bireyler, öğretmenlerimiz sayesinde de sevgi dolu bir ortamda yetişen, ileriki okul ortamlarımıza zemin hazırlayan bir eğitimden geçiyor çocuklarımız. Yiyeceklerinden, oyuncaklara, etkinlik malzemelerinden gezi yerlerine kadar her şeyin en iyisini düşünen nadir kurumlardan birisi. Bir ebeveyn çocuğunun mutlu olduğunu bildiği bir yerin var olmasindan baska ne isteyebilir.

 • Ee

  Bir kere şunu söylemeliyim ki okul müdürü gülçin hanım çok idealist biri ve davranış bilimi uzmanı. Sürekli olarak kendini alanında geliştirmeye devam ediyor. Okulu ticarethane olarak değil, sadece ve sadece topluma atatürkçü faydalı bireyler yetiştirmek. Benim oğlumun arkadaşları ile uyum sürecini o kadar güzel yönettiki, verdiği geri bildirimler sayesinde özgüveni yüksek iletişimi sağlıklı bir birey haline getirdi.

 • TO

  Çok kötü bir okul deneyiminden sonra tanıştığımız Düşlerevi Anaokulu ile 3 yılımızı beraber geçirdik.Kızım çok büyük sevgi gördü öğretmenlerinden.3 yılda birçok yetişkinden çok daha başarılı sunum yapabilecek kadar özgüvenli halde geldi kızım ama bunu asla çocuğu strese sokmadan yaptırdılar.Ayşe ablanın efsane yemekleri ve brokoli dahil birçok sebzeyi bayıla bayıla yemesi kızıma kazandırdıkları bu okulun.Hijyen konusunda Gülçin hnm inanılmaz hassastır.Fikirlerinizi önemser ve sizi sabırla dinler.Çalışan bir anne olarak hiç gözüm arkada kalmadan gönderdim 3 yıl boyunca.Kızım ameliyat olduğunda hastaneye çiçek gönderecek kadar nezaket sahibidir Gülçin hnm.Biz 3 yılımızı çok keyifli geçirdik ve keşke ilkokulu olsaydı die ayrıldık bu okuldan.

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok çok teşekkür ederiz her çocuk bizim için özel kızımız da öyle. bütün özellikler ona aitti biz sadece önünde ki perdeyi kaldırdık.

 • MS

  Kızımı 26 aylıkken teslim ettim Düşlerevine, bir tanıdığımı tavsiyesi üzerine... Bir cumartesi günü tesadüfen önünden geçerken "aaaa bir uğrayayım bakalım derken" Gülçin hanımla tkarşılaştık, enerjilerimiz tuttu. Ben ona güvendim. Kızımı Kasım 2015 de yuvasına teslim ettim. Muhteşem bir 2 yaş öğretmeni Gülnur hanımla başladık. Bezi memeyi onla bıraktık. 4 yıl çok güvenerek,gönülden inanarak devam ettik ve mezun olduk. Bugün ne yedi derdimiz olmadı hiç çünkü muhteşem Ayşe ablamızın muhteşem yemekleri hep evde anlatıldı durdu. Gün bitiminde mutlu olması benim için önemli oldu her zaman, eve hep mutlu geldi kızım. En önemlisi de Atatürk sevgisini, Türk kimliğini öğrendi çocuğum.

 • DK

  Kızım 3 yaşından beri Düşlerevi anaokulunda. İlk çocuk annesi olarak çok pimpirikli olmama rağmen hiçbir zaman gün içinde kuzum ne yapıyor acaba diye düşünmeden O’nu emanet ettiğim yer. Ekip bilgili, akademik aynı zamanda sevecen ve samimi. Felsefesi çağdaş, donanımlı, insan bireyler yetiştirmek olan okul miniklere birey gibi davranıp onları büyütüyorlar. İyi ki varlar ve iyi ki karşılaştık

 • TO

  Her konuda fikir beyan edebiliyor olmak ve fikrinize muhatap birini bulabiliyor olmanız.Güvenlik ve hijyene çok önem verilmesi.Öğretmenlerin çok içten olması

 • GA

  Ilgili,sevecen, alanlarinda basarili ogretmenleri ve personeliyle gozunuzun hic bir zaman arlada kalmayacagi bir egitim yuvasi...Mutfagindan oyun alanlarina hem fiziksel yapi hem de nitelik olarak son derece ozenle hazirlanmis bir okul..Kizimi birlikte buyuttuk

 • Ky

  Güzel öğretmenlerine yöneticilerine tanıdığımız günden beri çok güven duyduk birgün bile bizi yaniltmadiklari için teşekkür ederiz.egitimi donanımı dizili şartları sağlıklı mutfağı ile gezdiğim bütün okullara fark atmıştı.sene basında konuştuğumuz Her şeyi eksiksiz yerine getirdiler hep sevgiyle şevkatle yaklaştılar.keske ilkokulları olsa da hiç ayrılmasak. Öğretmen kalitesi ve psikolog kadrolarıyla hep destek oldular. Çocuğunda ki gelişmeleri gördükçe bir baba olarak gözlerin yaşarıyor.yarinlariniz hep güzel olsun düşlerdi baba olarak beni de hep eğitimin içine soktuğunuz için ayrıca teşekkürler.

 • My

  Birkaç okul değiştirdikten sonra geldiğimiz düşlerevi anaokulunda bir yıldır beraberiz. Yaşadığımız kötü tecrübelerden sonra hayatımıza ilaç gibi geldiler. Yeni binaları gerçekten çok güzel oldu annelerin içlerini rahat ettirecek hiçbir detayı atlamamış Gülçin hanım. Kendisi çok sevecen, bilgili ve gerçekten çocukları yürekten seven Ender eğitimcilerden.kendisini tanıdığımız için çok şanslıyız.Ekibide öğrermenlerimizde çok tatlı bilgili ve tecrübeli.Gözüm arkada kalmadan emanet ettiğim güzel okulumuz.Hep daha büyük başarılarınız olsun.hep güzel güzel çocuklarınız olsun.Kapınız hiç boş kalmasın.sizleri çok seviyoruz.

 • EK

  4 yılımızı geçirdiğimiz birbirinden değerli, deneyimli, güleryüzlü kadrosu ile çocuğumu emanet ettiğim güzel okulumuz.Idareci kadrosuyla, çeșitli faaliyetlerle çocuklarımıza kazandırdıkları özgüvenle,bunlarla da kalmayarak, çocuğumuzdan duyduğumuz farklı ama lezzetli yemekleriyle.... En önemlisi Atatürk ilkelerine bağlı, çağdaș çocuklar yetiștirdiğiniz için sonsuz teșekkürler.

 • SU

  Yaklaşık 6 aylık tatsız bir devlet okulu deneyiminden sonra tanıştığımız Düşler Evi kızımın hayatındaki en büyük şansımız oldu. 2,5 yıldır devam ettiğimiz okulumuzdan bu yıl mezun oluyoruz. Henüz 5 yaşındayken okuma yazmayı öğrenen ingilizce cümleler kuran, sanatı, doğayı, hayvanları seven, çevreye duyarlı, sağlıklı beslenme konusunda bilinçli harika bir çocuk yetiştirmemizde bize katkıları için öğretmenlerimize nekadar teşekkür etsek azdır. Kayıt için okul kurucumuz Gülçin Hanımla görüşmeye gittiğimizde hiç tereddüt etmeden aradığımız okul bu dedik ve yanılmadığımızı gördük. Çocuğun kapıda karşılanmasından, gün içinde yaptığı faaliyetler hakkında bilgilendirilmemize, okul hijyeninden yemek listelerine kadar büyük bir özenle geçti 2,5 yılımız ve asla gözümüz arkada kalmadı. Kış aylarında çocukların hasta olmaması için hergün bitki çayları yapılması, okulun düzenli olarak nano hijyen ile dezenfekte edilmesi çocukları bulaşıcı hastalıklardan korumak için çok faydalıydı. Çok değerli, kendi alanının en iyisi branş öğretmenleri (bale, müzik, halk oyunları, drama, satranç, ingilizce, resim vs) ile çocuğumuzun bu eğitimi alması pahabiçilemezdi. Sınıf öğretmenlerinin anne şefkati ile yaklaşımı bir anne olarak benim için çok değerliydi. Bu bölgede okul arayışında olan veliler için mutlaka Düşler Evi ile görüşmelerini, buraya uğramadan karar vermemelerini tavsiye ediyorum.

 • EU

  Kızımın 2,5 yasinda başladığı, her zaman severek ve mutlu olarak gittiği bir okuldur. Çocukların bireysel gelişimine yarışma ortami yaratmadan önem verilmektedir. Her çocuk kendi özelı icinde değerlendirilir ve velisi olarak bize düzenli geri bildirim verilir. Anne baba eğitimleri ve tavsiyeleriyle evde yaşanılan krizleri dahi hızlıca çözmeniz mümkündur. Çocuğumun gelistirilmesi gereken alanları hakkında açık ve net bilgiyi her zaman elde ettim. Farklı branş alanlarıyla çocukları tanıştırip onların yetenek ve ilgilerini kesfetmemize olanak sagladilar. Küçük yaştan itibaren sunum yapma becerisini geliştirmek ve desteklemek adına küçük sunumlar yaptırdılar ki bu da çocukların ozguvenin gelişmesine olumlu yönde katkı yaptı. Bu ailenin bir parçası olmaktan mutluyuz.

 • AB

  2.5 yasinda baslayan uzun soluklu maceramizda cok keyifli zamanlar paylastik, ögretmenlerin ozverisi, mesai saatleri disinda da iletisime acik olmalari, anne sefkatini esirgememeleri en buyuk artilariydi benim icin.

 • N

  Tüm öğretmenlerin ilgisi, güleryüzü, çocuklara katkısı ,eğitim kalitesi ,sosyal faaliyetleri,beslenme düzeni. ..yani aklınıza gelebilecek tüm sorulara kesinlikle olumlu yanıt alabileceğiniz ve tereddütsüz ,güvenle çocuğunuzu gonderebileceginiz bir okul...kosuyolunda anaokul arayışında olan anneler icin özellikle yorum yazmak istedim ....gözünüz arkada kalmayacak emin olun.....sevgiler ...çocuğumuz herseyimiz cunku ....

 • NA

  Çocuklar genelde okul içinde oluyorlar, biraz daha dışarı çıksalar aslında güzel olabilir. Mesela turistik yerlere gidip görmek gibi. Kışın sorun olmuyor da yazın oğlum şikayet ediyor. E malum yaz sıcağında kapalı yerde kalmak istemiyor.

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Haklı isteğinizi anlıyorum fakat covid dönemi ve daha dikkatli özenli olmamız gerek. Hiç hasta olmadıysak bu olağan üstü tedbirlerden ötürü. az kaldı yakında hepsini yapacağız

 • DK

  Daha önce 2 kere okul değiştirdik fakat oğlum bu okulu çok sevdi. Öğretmenleri çok cana yakın, tatlı dilli insanlar. Eve gelince oğlum bana öğretmenlerini anlatıp duruyor. Arkadaşlarını da çok seviyor, iyi anlaşıyorlar. Beraber sosyal etkinlikler yapıyorlar. Benim bu okula puanım tam, herkese tavsiye ederim.

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz

 • SS

  Eşim vefat ettikten sonra kızım içine kapanıp dış dünya ile bağlantısını neredeyse kesmişti. Ben de tek başıma hem çalışıp hem onunla ilgilenemediğim için anaokulu aramaya başladım. Özel Düşler Evi'ni buldum. Kızım ile beraber gittik ve okulu çok beğendi. Okuldaki öğretmenler sağ olsunlar durumumuzdan dolayı kızıma özel bir ilgi gösterdiler. Kısa zaman sonra eski neşesini buldu kızım. Gerçekten çocuk psikolojisinden çok iyi anlıyorlar.

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Her çocuk özeldir ve hepsi kendi biricikliğinde ilgiyi hak eder. Zor bir dönemdi olması gerekeni yaptık ve oldu. çok naziksiniz.

 • S

  3!yılımız geçti bu okulda ve hergecen gün, yıl kendini geliştirdi hiçbir zaman yerinde saymadı.okul sahibi vizyonunu her koşulda hissettirdi.kazanılması zor bir çocuğum vardı akşam haftasonu geç demeden hep bizimle oldular.çocuğumda hep ilerleme gelişimle sürdü zamanlar. Gerçekten büyük şanstı bizim için.özenli mutfağı, girdiğinizde mis gibi tertemiz olan okul, kadrosu geniş öğretmenler ve neredeyse okulda yatacak bir okul müdürü.hepsini ayrı ayrı çok seviyoruz hayatları hep huzur ve mutluluk dolu geçsin herşeyin en iyisini hakeden bir okul.Hakkını ödeyemeyeceğimiz emeklerle dolu yıllarımız oldu.heryerde her koşulda teşekkürü iletiyoruz.Gülçin hanım heryere açmalı okulları.

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Eğitim çocuğu sevmekle ve bir fidanı sulamakla başlıyordu her şey. onlarda bize güzel filizler verdiler. çok teşekkür ederiz

 • V

  Okulda en önemli nokta 5 gün tecrübeli bir psikolojik danışmanın bulunması.Eğitimi ve profesyonel bakış açısı hemen hissediliyor.Sevgiyle özenle ve gerçekten eğitim odaklı herşeyin çocuklar için düşünüldüğü bir yer.ben yöneticilerine çok güveniyorum vicdanlı ve işinde kariyer sahibi insanlar.Mutfak bir anne baba olarak en güvendiğimiz noktası.bunu doktor kontrollerinde de tastikliyoruz.bu tür kurumlar büyümeli ve nicelerini açmalı

 • Özel Düşlerevi Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Düşlerevi Anaokulu İletişim Bilgileri

Barbaros Mahallesi, Denizmen Sokak, No:1, Üsküdar/İstanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum