fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Merter Anaokulu

Özel Merter Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00

Özel Merter Anaokulu Hakkında

İstanbul ilinin Güngören semtinde bulunan Özel Merter Anaokulu 3 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere eğitim öğretim hizmetleri sunmaktadır. Öğrencilerin bilgiyi ezbere dayalı olarak değil, sorgulayarak, araştırarak, yaparak ve yaşayarak edinmeleri sağlanmaktadır. Kurumda çocukların öz disiplinli ve benlik saygısı yüksek, toplumda birey olarak yer aldığının bilinciyle hareket eden, paylaşımcı, kendini rahatlıkla ifade edebilen, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygılı, geleneklerine ve göreneklerine karşı duyarlı, doğayı koruma bilincinde olan, Atatürk ilkelerine ve devrimlerine bağlı bireyler yetiştirilmesi hedeflenmektedir. Kurumda sınıflar yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Kurumda jimnastik, dans, beden eğitimi, yoga, müzik, mental aritmetik, İngilizce branş dersleri alanlarında uzman kişilerce verilmektedir. Okulda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilmektedir. Rehberlik birimi grup ve bireysel çalışmalar yaparak öğrencilerin gelişimini desteklemektedir. Okulda hijyene önem verilmekte olup tüm alanlar düzenli olarak temizlenmekte ve kontrolleri yapılmaktadır. Öğrencilerin okul içinde güvende olması için gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır. Öğrenciler velileri dışında kimseye teslim edilmemektedir.

Yorumlar

 • EC

  Çocuğumu bu okula gönderiyorum resmen ikinci evimiz oldu burası. Başta öğretmenleri olmak üzere tüm personeller güler yüzlü ve ilgili. Çocuğum okuldayken kendisini güvende ve huzurlu hissediyor. Gözüm arkada kalmadan çocuğumu emanet edebildiğim tek yer

 • ŞG

  Oğlumu bu okula gönderiyorum Okul son derece temiz ve güvenli yemekleri de gayet sağlıklı. Eğitimine gelirsek gerek yabancı dili gerek okuma-yazma gerekse de matematikte çocuklara anlama kavrama yolu ile gösteriyorlar. Ezber yok. Başarılı bir okul

 • ÖA

  Sıcakkanlı ve ilgili öğretmenleri var. Çocuklarımızla kendi çocukları gibi ilgileniyorlar. Çocuğum okuldayken kendisini evinde gibi hissediyor. Eğitim kalitesi de oldukça iyi olan bir okul. Branş derslerinin çeşitliliği fazla ve çocuklarımız ilgi alanlarını keşfetme imkanı buluyor.

 • Veli

  Yavrumuzu gönderiyoruz. Mennunuz bir sıkıntımız yok. Milli manevi değerler yönünden de kadroyu beğeniyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Merter Anaokulu İletişim Bilgileri

Ahmet Kutsi Tecer Cad.poyrazli Sok. No:16/b Güngören/istanbul
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum