fb
Özel Neşeli Çınar Anaokulu

Özel Neşeli Çınar Anaokulu

0212 963 2082
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Okul Saatleri: 08:00/18:00
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Neşeli Çınar Anaokulu Hakkında

Özel Neşeli Çınar Anaokulu, bahçeli müstakil binasında, İstanbul Eyüp semtinde hizmet vermektedir. 3-6 yaş arasındaki çocukların bulunduğu okulda çocukların yaş gruplarına ayrıldıktan sonra kendi seviyelerindeki çocuklar ile aynı sınıfta yer almaları için, uzman psikolog tarafından onlarla ön görüşme yapılmaktadır. Bu doğrultuda sınıf mevcutlarının 12 olması en yüksek verim sebebi görülmüştür ve 6 kız 6 erkek olacak şekilde sınıflar oluşturulmaktadır. Çocukların öğrenme seviyelerine uygun uygulamalı etkinlikler ve oyunlar eşliğinde işlenen derslerde çocukların öğretilenleri ezberlemeden öğrenmeleri sağlanmaktadır. Eğlence ve oyunla bilgiyi pekiştiren çocuklar ezberden ister istemez uzaklaşmaktadır. Okuma yazmaya hazırlık etkinlikleri, Fen ve Doğa Etkinlikleri ile ilkokul hayatına hazır çocuklar yetiştirilmektedir. Dil olarak İngilizce ve Fransızca dersleri işlenmekte, İngilizce ülkemizdeki ilk yabancı dil olduğundan daha öne çıkarılmaktadır. Kişisel bakım becerilerini kazanma etkinlikleri, görgü ve ahlak kuralları ile toplumsal kuralların öğretildiği etkinlikler ile İngilizce dersleri çocuklara verilen eğitimlerdir. Ayrıca kurumda trafik bilgisi ve temel sağlık bilgisi de verilmektedir. Kurum sadece akademik derslere önem vermemektedir, sportif etkinlikler ve sanat aktiviteleri de büyük yer tutmaktadır. Spor etkinliklerine her gün düzenli olarak yer verilmekte olup, sanat etkinliklerine tüm çocukların katılımının sağlanması için haftalık eğitim programlarında bu faaliyetlere dönüşümlü olarak yer verilmektedir. Sanatsal doğrultuda kurum dans, müzik ve orff çalışmaları yapmaktadır. Hem sanatsal doğrultuda hem çocukların özgüven kazanmaları doğrultusunda drama dersleri de işlenmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Yaz Okulu
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sanatsal

Tiyatro
Dans

Kulüpler

Satranç

Yorumlar

 • N. A.

  OKUL GAYET İYİ BİR OKUL. BİR AİLE OKULU. ÇOCUĞUNUZU GÜVENLE EMİN ELLERE TESLİM EDEBİLİRSİNİZ. KIZIM HER SABAH OKULA MUTLU BİR ŞEKİLDE GİDİYOR. 2 YILDIR BU OKULDA VE HERKESE BURADAN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

 • S. G.

  Sanatsal derslerin saatleri ve çeşitliliği çok çocukların ilgi alanlarını keşfetmesi, estetik farkındalık kazanmalarını sağlıyorlar. Ayrıca okuma etkinlikleriyle çocukları okuma yazmaya hazırlıyorlar. Eğitimi konusunda başarılı bir okul.

 • N. K.

  Çocuğumu gönderiyorum bu okula. En sevdiği ders fen doğa etkinlikleriymiş oğlumun. Gözlem yapmayı deneyler yaparak öğrenmeyi sağlıyorlar. Öğrenmeyi öğretiyorlar ezber yaptırmadıkları çocukları sıkmadan eğitim verdikleri için takdir ediyorum. Ancak daha fazla gezi etkinlikleri olabilir.

 • Ç. İ.

  Komşumuz çocuğunu bu okula gönderiyordu. onların tavsiyesi üzerine biz de okulla görüştük ve sonrasında çocuğumu göndermeye başladım. Okul yöneticisi, öğretmenleri çok ilgililer psikolejik danışmanları da çocuğuma alışma sürecinde destek oldu. Şimdilik her şey güzel. Fiziksel imkanları, güvenliği, öğretmenleri dört dörtlük.

 • M. G.

  Kızımı bu okula gönderiyorum sınıfları kalabalık değil öğretmenler her öğrenciyle ilgilenebiliyor. Ayırca sınıfları geniş ve düzenli temizlik konusunda hassaslar çocuklar hastalanmasın ya da alerji vb sorunlar olmasın diye. Çocuklarımıza bizim kadar iyi bakmaya çalışıyorlar çok memnunum ve okula güveniyorum

"Özel Neşeli Çınar Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Neşeli Çınar Anaokulu İletişim Bilgileri

Emniyettepe Mah.necati Molder Cad.selanik Sk. No:43 Eyüp/istanbul
0212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Maple Bear Kemerburgaz Anaokulu Özel Okul
Maple Bear Kemerburgaz Anaokulu

Çevreye duyarlı, merak eden, sorgulayan, sosyal, özgüveni yüksek bireyler yetiştirmekte ve öğrencilerinin eğitimlerinin...

Özel Yeşilpınar Yaprak Anaokulu Özel Okul
Özel Yeşilpınar Yaprak Anaokulu

Yıllardır kaliteli hizmet veren bir okul. Çevremizde çocuğunu bu okula gönderen çok oldu olumsuz bir şey duymadığımız ve...

Özel Ark Anaokulu Özel Okul
Özel Ark Anaokulu

Çocukları sosyalleştiren, paylaşmayı ve kendi kendine yetmeyi öğretebilen işini bilen anaokullarından. Yabancı dil eğiti...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum