fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Sancaktepe Seçkin Anaokulu

Özel Sancaktepe Seçkin Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/18:00

Özel Sancaktepe Seçkin Anaokulu Hakkında

Özel Sancaktepe Seçkin Anaokulu İstanbul Sancaktepe 'de bulunmaktadır. Özel anaokulu butik bir konsepte sahiptir. Butik anaokulu olmasının yanı sıra sınıf mevcutlarını minimumda tutarak minik öğrencilerle birebir ilgi gösterilmektedir.
Özel Sancaktepe Seçkin Anaokulu olarak öğrencilerin güvenliği okulun önceliklerindendir. Kurum, çocukların çok katlı binalarda yaşadıkları sorunların aileleri endişelendirdiğini bilmekte ve bu anlayışla hareket etmektedir. Bu yüzden okulun Sancaktepe' de bulunan anaokullarından farkı ve en büyük avantajı tek kat yapıda, çelik konstrüksiyon üzerine kurulu olmasıdır. Bu da güvenliği en üst düzeye taşımaktadır. Okul, bahçesinin geniş alana sahip olması çocukların özgürce oyunlar oynamasına, sosyalleşmesine ve doğayı tanımalarına olanak sağlamaktadır. Sınıfların tasarımları, seçilen renkler okulumuzda dingin ve ferah bir ortamın oluşmasını sağlamaktadır.
Özel Sancaktepe Seçkin Anaokulu, öğrencilerin güvenliği ve sağlıklı gelişimini ön planda tutan bir eğitim anlayışına sahiptir. Okul, çocukların çok katlı binalarda yaşadıkları sorunları ve ailelerin endişelerini dikkate alarak özel bir yapıya sahiptir.
Bahçenin geniş alanı, çocukların özgürce hareket etmelerine ve doğayla iç içe olmalarına olanak tanır. Doğanın renkleriyle tasarlanmış olan bahçe, çocukların doğayı keşfetmelerini, bitkilerle ve hayvanlarla etkileşimde bulunmalarını sağlamaktadır. Bu da çocukların sosyal ve duygusal gelişimlerini desteklerken aynı zamanda özgüvenlerini artırmaktadır.
Özel Sancaktepe Seçkin Anaokulu, öğrencilerin hem fiziksel hem de ruhsal sağlığını gözeterek, onlara güvenli, destekleyici ve ilham verici bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Bu sayede çocuklar, kendilerini ifade etme yeteneklerini geliştirir, özgüven kazanır ve başarıya adım atmaları için gereken temelleri oluştururlar.
Özel Sancaktepe Seçkin Anaokulu olarak öğrenciyi merkeze alan, oyun odaklı, yenilikçi eğitim sistemi ile çocuklarımızın tüm gelişim alanlarını desteklemektedir. Anaokulu olarak eğitimin çocuğu sevmekle başladığına inanmaktadır. Okulun amacı minik öğrencilere sevgiyle kucak açmak, okula mutlu gelmelerini ve mutlu ayrılmalarını sağlamaktır.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Sancaktepe Seçkin Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Eklektik Yaklaşım

- Aktif Öğrenme Sistemi

- SCAMPER Tekniği

- İşbirlikli Öğrenme Modeli

- Yaparak Yaşayarak Öğrenme

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Sınıf Öğretmenleri

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Temel Cimnastik Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

- Denge ve Koordinasyon

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Spor Aletleri

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Hayır

Özel Sancaktepe Seçkin Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Sancaktepe Seçkin Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  16
 • Özel Sancaktepe Seçkin Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:00 - 18:00 şeklindedir.
 • Özel Sancaktepe Seçkin Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Sancaktepe Seçkin Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Sancaktepe Seçkin Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Sancaktepe Seçkin Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Sancaktepe Seçkin Anaokulu Yorumları (22)

 • Sa

  2 evladımı da gözüm arkada kalmadan emanet ettiğim bir eğitim yeri .huzurlu temiz güvenilir bir ortam en önemlisi müdüründen öğretmenine yetkilisine hepsinin çocuklarla birebir iletişim kurması çok güzel buradan da verdiğiniz emek ve hizmetler için çok teşekkürler

 • İG

  İlgili eğitmenler, okulun fiziki yapısı, geniş bahçesi ve yaratıcı etkinlikleri ile kızımın okulla tanıştığı ilk yer olması açısından çok şanslıyız. İyi ki tercih etmişiz. Tüm fedakar öğretmenlerimize teşekkürler.

 • ZM

  Farklı okul deneyimi yaşamış olan veli olarak Seçkin Anaokulu doğru tercih olduğunu söyleyebilirim.Okulun ferah yapısı ve emektar öğretmenleriyle kızımın keyif alarak kendine güzellikler kattığına şahit olmak keyf verici.

 • Rt

  Mükemmel bir ana okul çok memnun kızım orda çok seviyord herkse orda çok kibar

 • Güvenilir, aile gibi sıcacık içten bir kurum ve kaliteli eğitim. Öğretmenler, idare anlayışlı ve güleryüzlü

 • Kb

  Okulda 5 yaşında çocuğum eğitim almakta.Verilen eğitim ve hizmet,ilgi alaka çok iyi.Herkese tavsiye ederim.Herşeyden çok memnunum

 • FM

  Bir anaokulunun olması gerekenden çok daha fazlası var burada. Sınıfları tertemiz yepyeni tasarımı bambaşka sadece oğlumun değil benim bile içim açılıyor okulun kapısından girdiğimde. İlk günden beri hiçbir problemimiz olmadı. Öğretmenlerimiz sevgi dolu güler yüzlü ve çok ilgililer. Bu okulda olmaktan çok mutluyuz.

 • Rt

  Torunumun kaydını Seçkin Anaokulu’na yaptırdık. Özellikle tek katlı olması, bahçesinin geniş olması, sınıflarının ferah olması kayıt sebeplerimizdendi. Eğitimi, idari kadrosu, öğretmenleri ile beklentilerimizi karşılayan bir okul oldu. Her şeyden önemlisi her bir çocukla özenle ilgilenmelerine hayran kaldık.. İyi ki diyoruz :)

 • St

  Yeni bir okul olduğu için endişeliydik fakat kurucusunun yaklaşımı ile tüm endişelerimiz ortadan kalktı. Eğitimi, öğretmenleri, tüm personelleri ile dört dörtlük okul. Önceliklerinin çocuk olması sadece öğrenci kaydı almak için uğraşmak yerine çocuğu her yörden değerlendirmelerine, profesyonel yaklaşımlarına minnettarız :)

 • şt

  Yeni açılan bir okul olmasına rağmen her konuda çok tecrübeliler, çok memnunuz eşimle. İlgili olmaları, sorduğumuz sorularda içimizi rahatlatan cevapları, okulun hijyeni, yemeklere verilen önem, eğitime verilen önem her konuda memnunum. Okulun ferahlığı da öğrenciler için çok güzel olmuş açıkcası. Mimari tasarım olarak diğer okullardan çok farklı, kurucusu çok samimi güvenimizi kazandı.

 • Ek

  İyiki Hatice hanımla yollarımız kesişti. Oğlumun adaptasyon sürecinde bize çok yardımları dokundu. Birkaç ayda oğlumdaki gelişim gözle görünür derecede arttı çok memnunuz.

 • Sa

  Yeni açılan bir eğitim yeri olmasına rağmen başarılı ve butik bir okul eğitmenler deneyimli pozitif ve özverili tebrikler

 • Yeni açıldığı için ve en kıymetlimi emanet edecegim için tereddütlerim vardı, şimdi iyi ki diyorum. Okula alıştırma sürecindeki öğretmen ve psikolog desteğimiz sayesinde mutlu şekilde alışma sürecini aştık. Öğretmenlerin ve idarecilerin sevgisi ve ilgisinden memnunuz. Kafamıza takılan her sorunun çözümünü sağlayabiliyoruz. Okulun fiziki şartlarından da memnunuz.Bahçe güneşten, yağmurdan ve rüzgardan etkilenmeyecek şekilde çocukların her mevsim kullanabileceği şekilde tasarlanabilir.

 • OG

  Kizimiz bu yil Seckin Anaokuluna devam ediyor. Öncelikle okulun fiziki sartlari cok guzel.Tek katli butik bir okul. Buyuk bir bahceye sahip,cocuklarimiz bir cok aktiviteyi bu guzel bahcede gerceklestiriyorlar. Siniflari tertemiz ve aydinlik.Ögretmenleri, kuruculari çok özenliler.Gun icinde bir cok etkinlik yapiliyor. Cocuklara okulda pisen yiyecekler sunuluyor. Kizimiz okula mutlu gidiyor, biz cok memnunuz.

 • OG

  Kizimiz bu yil Seckin Anaokuluna devam ediyor. Öncelikle okulun fiziki sartlari cok guzel.Tek katli butik bir okul. Buyuk bir bahceye sahip,cocuklarimiz bir cok aktiviteyi bu guzel bahcede gerceklestiriyorlar. Siniflari tertemiz ve aydinlik.Ögretmenleri, kuruculari çok özenliler.Gun icinde bir cok etkinlik yapiliyor. Cocuklara okulda pisen yiyecekler sunuluyor. Kizimiz okula mutlu gidiyor, biz cok memnunuz.

 • Herkes, personel, öğretmenler ve okul müdürü çok arkadaş canlısı, son derece deneyimli, nitelikli ve eğlenceli, eğitici ve güvenli bir ortam sağlama konusunda tutkulu. İç ve dış mekanlarda çok çeşitli aktiviteler yapıyorlar. Bir ebeveyn olarak, çocuklarımızın gelişimiyle ilgili sürekli ve iyi belgelenmiş geri bildirimlerin yanı sıra haftalık çok sayıda resim ve video görmek rahatlatıcıdır. Sanki işin içindeymişiz gibi hissettik. Onları aileymiş gibi yetiştirdiğiniz ve küçük çocuklarımızın kendine güvenen çocuklara dönüşmelerine yardımcı olduğunuz ve rehberlik ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 • Ed

  Okulumuz çok temiz ve öğretmenlerimizin her biri çok iyi güler yüzlü ve sevgi dolu. Oryantasyon sürecimizi çok güzel tamamlamamızı sağladılar. Butik bir okul ve deprem yönetmeliğine uygun olması da çok iyi.

 • İlgi ve alakaları gayet iyi.. Okulun ortamı da gayet güzel. Yeni olmasına rağmen öğretmenlerin yaklaşımı başarılı..

 • HG

  Okuldaki öğretmenlerden memnunuz. Yiğenimiz bu okulda bulunuyor. Tavsiye ederim.

 • Kk

  Torunum için tercih ettik iyi ki tercih etmişiz güler yüzlü eğitim kadrosuyla deneyimli anaç öğretmen leriyle

 • Iy

  Çocuğum her sabah en mutlu şekilde okuluna gidiyor iyi ki yollarımız kesişmiş

 • Sg

  En kıymetli mi en güvenilir okula teslim ettiğim için gözüm hiç arkada kalmıyor gerek idaresi gerek güler yüzlü öğretmenleri olsun iyi ki seçkin anaokulu ailesinin içindeyiz bir kurumdan çok daha fazlasıHer alanda çokca başarı dolu bir okul

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sancaktepe Seçkin Anaokulu İletişim Bilgileri

Abdurrahmangazi Mah. Mersin Sok. No:5, Sancaktepe / İstanbul
0 216 706 6895
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum