fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sancaktepe Şefkat Anaokulu

Özel Sancaktepe Şefkat Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 09:00/14:00

Özel Sancaktepe Şefkat Anaokulu Hakkında

SANCAKTEPE ŞEFKAT ANAOKULU OLARAK 10 YILLIK TECRÜBEMİZ İLE HER GÜN GELİŞEN YENİLİKLERE AÇIK BİR KURUM OLARAK YENİ YERİMİZDEDE SİZLERE EĞİTİM DALINDA MEB GÖZETİMİNDE GÜVENİLİR HİZMET VERMEK İÇİN YOLA ÇIKTIK. MİSYONUMUZ ŞEFKAT ANAOKULU OLARAK ÖZGÜN,ÜRETİCİ,GÜVENLİ,GELİŞİMİ DESTEKLEYEN VE SEVGİ DOLU BİR ÇEVREDE ÇOCUKLARIMIZIN VAR OLAN YETENEKLERİNİ ORTAYA ÇIKMASINA VE GELİŞMESİNE YARDIMCI OLMAK;ÇOCUKLARIMIZDA ÖĞRENMEYE İLGİ UYANDIRMAK;OYUN YOLUYLA ÖĞRENİMLERİNİ DESTEKLEMEK;BİLİMSEL,SOSYAL,DUYGUSAL,ÖZBAKIM,DİL VE PSİKOMOTOR BECERİLERİNİN GELİŞİMİNE ÖNEMLİ ÖLÇÜDE KATKIDA BULUNMAK VE ÇOCUĞUMUZUN ÇEVRESİ İLE OLAN İLETİŞİMİNE SAĞLIKLI BİÇİMDE YARDIMCI OLMAKTIR.OKULUMUZ 4 KATLI OLUP: 1.KATTA MUTFAK,2 YAŞ GRUBU ÇOCUKLARIMIZA UYGUN SINIF,GİYİNME ODASI,YEMEKHANESİ VE 2 ÇOCUK BİRDE YETİŞKİN TUVALETİ MEVCUTTUR,2. KATTA 3 VE 4 YAŞ GRUBU İÇİN SINIFIMIZ UYKU ODAMIZ REHBERLİK ODASI YİNE 3 ADET TUVALE MEVCUTTUR SANCAKTEPE ŞEFKAT ANAOKULUNUN 3. KATINDA İSE 5 VE 6 YAŞINDAKİ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN OKUL ÖNCESİ HAZIRLIK SINIFI, BİLİM SANAT PROJE SINIFI,DEĞERLER EĞİTİMİ SINIFI MEVCUT OLUP YİNE 3 ADET TUVALETİMİZ KATIMIZDA MEVCUTTUR.SANCAKTEPE ŞEFKAT ANAOKULU'NUN BİR KAPALI BİRDE AÇIK BAHÇELİ OYUN ALANI MEVCUT OLUP SPOR ALANI MEVCUTTUR.EĞİTİMLERİMİZ ÖZEL SANCAKTEPE OLARAK MİLLİ VE DİNİ DEĞERLERİMİZE ÖNEM VEREREK DEĞERLER EĞİTİMİ,ANASINIFI EĞİTİM PROGRAMI,ROBOTİK KODLAMA EĞİTİMİ MONTESSORİ EĞİTİMİ,SANAT ETKİNLİK ATÖLYESİ,OKUL DIŞI EĞİTİM,MATEMATİK VE ZEKA OYUNLARI,YABANCI DİL (İNGİLİZCE) EĞİTİMİ,SERTİFİKALI OKUL ÖNCESİ DENEYİMLİ ÖĞRETMENLERİMİZ TARAFINDAN VERİLMEKTEDİR.HAFTADA 2 GÜN 2 SAAT İNGİLİZCE 1 SAAT ROBOTİK KODLAMA 3 GÜN BİRER SAAT DEĞERLER EĞİTİMİ HER GÜN 1 SAAT OKUL ÖNCESİ HAZIRLIK VE TÜRKÇE DİL DERSİ MONTESSORİ EĞİTİMİ SANAT ETKİNLİKLERİ VE MATEMATİK ZEKA OYUNLARI İLE EĞLENCELİ BİR ŞEKİLDE VERİLMEKTEDİR.OKUL DIŞI EĞİTİMLERİ,GEZİLERİ,TİYATRO ETKİNLİKLERİ İLE OKUL DIŞI GEZİLER YAPILMAKTADIR.HER GÜN ÇOCUKLARIMIZIN EN FAZLA 2 SAATLİK ÖĞLEN UYKUSU SONRASI UYANDIRILARAK GÜNÜ GELİŞİM ADINA DAHA AKTİF VE FAALİYETLER İÇİNDE GEÇİREREK ZİHİNSEL,KİŞİSEL VE BEDENSEL EĞİTİMLERİNİ DESTEKLEMEKTEDİR.SANCAKTEPE ŞEFKAT ANAOKULUNDA YEMEKLERİMİZ ÖZENLE ORGANİK HER GÜN TAZE OLARAK OKUL İÇİNDE GÜVENİLİR AŞCIMIZ TARAFINDAN PİŞİRİLMEKTEDİR. ÇOCUĞUMUZUN GELİŞİMİ İÇİN EN ÖNEMLİ ETKEN OLAN KAHVALTI,ÖĞLEN YEMEĞİ VE İKİNDİ ATIŞTIRMASI OKULUMUZDA MEVCUT OLUP ÖZENLE YEMEKLERİNİ YEMELERİNİ KONUSUNDA YARDIMCI OLUNUR.ÖZEL SANACAKTEPE ŞEFKAT ANAOKULU OLARAK HERŞEYDEN ÖNCE ÇOCUKLARIMIZIN GÜVENİLİR,SEVGİ DOLU,ÖZENLİ ELLERDE HİJYENİK ORTAMDA KALİTELİ BİR EĞİTİM ALMALARI ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZDİR.SANCAKTEPE ŞEFKAT ANAOKULU OLARAK PSİKOLOG DESTEĞİMİZ BRANŞ ÖĞRETMENLERİMİZ VE 10 YILLIK TECRÜBELERİMİZLE YENİ ADRESİMİZDE SİZLERİDE ARAMIZDA GÖRMEKTEN ONUR DUYARIZ. BİZİMLE GÖRÜŞMEDEN KARAR VERMEYİNİZ .DDD YAŞ ARALIĞIMIZ 2-6 YAŞ ARALIĞINDA TAM GÜN VE YARIM GÜN SEÇENEĞİ MEVCUT OLUP SERVİSİMİZ SANCAKTEPE ÇEVRESİ İLE ÇEKMEKÖY-SULTANBEYLİ ARALIĞINDADIR SAYGILARIMIZLA SANCAKTEPE ŞEFKAT ANAOKULU...

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB odaklı

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Çoklu Zeka Modeli

- Oyun Temelli Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Metal

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

Yorumlar

 • Ty

  Okulumuz çok güzel. müdürümüz ve öğretmenlerimiz çok ilgili oğluma kattıklarız için çok teşekkür ediyorum.herkese gönül râhatlığıyla tavsiye ediyorum.

 • RR

  Özel sefkatanaokulumuz tek kelimeyle gercekten harika bir okul içerisinde bulunan degerli ögretmenlerımiz hersey den önce gerçekten bır anne gibi asla, gözüm arkada kalmadan endıse duymadan tereddüt dahi etmeden bırakıyorum, eğitimi, birebir ilgılenmelerı her konuda mukemmel endıse etmeden guvenebilınır Ben, cocuklarına krese vermıyı dusunen tüm annalere kesinlikle sonuna kadar tavsiye ediyorumHersey mükemmel

 • Ş

  Öğretmenler çok ilgili her gün resim video gönderiyorlar Kızım severek gidiyor. Biz çok memnunuz okul değil de Bir ev oldu kızıma. Sevgi ve sıcaklık arıyorsanız tavsiye Şiddetle tavsiye ediyorum.

 • DS

  Çocugumuzun okul seçiminde, iletişim içinde olabileceğimiz ve aynı yöne doğru baktığımız bir eğitim kurumunu tercih etmeye öncelik verdik. Şefkat Anaokulu eğitim ve öğretim içeriği, öğrenciye ve veliye yaklaşımı, ile rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir kurum. Öğretimin yanında çocukların kendine güvenli, mutlu ve özgün bireyler olmalarına emek ve önem veriliyor. Gönül rahatlığıyla çocuklarınızı emanet edebileceğiniz bir kurum isminin anlamını taşıyor kurum

 • ET

  Kızım üç yaşında ve ilk kreşimiz çok memnunun öğretmenlerini ve okulunu çok severek gidiyor okulun eğitimi çok güzel İngilizce Arapça öğreniyorlar

 • FY

  Güler yüzlü ve deneyimli eğitimcilerin bulunduğu,Güzel bir anaokulu. Açıldığı ilk günden bu yana çocuğumu güvenerek yolladığım bir yer. Bir veli olarak çocuklarımıza verdikleri hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sancaktepe Şefkat Anaokulu İletişim Bilgileri

Eyüp Sultan Mah. Kılıç Sok. No:7 Sancaktepe/istanbul
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

%10
İndirim

ERKEN KAYIT FIRSATI

Özel Sancaktepe Şefkat Anaokulu ile Okul.com.tr üzerinden iletişime geçen velilere 30 Haziran tarihine kadar özel indirim! İndirimden yararlanmak için vakit kaybetmeden okulla iletişime geçin!


30 Haziran 'a kadar.

Okul Fiyatı - Tam Gün

Aylık Ödeme: 1500 TL - 1350 TL

Veya

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum