fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ümraniye Eser Anaokulu

Özel Ümraniye Eser Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 08:00/13:00

Özel Ümraniye Eser Anaokulu Hakkında

İstanbul Ümraniye 'de bulunan Özel Ümraniye Eser Anaokulu kaliteli ve ayrıcalıklı eğitimi ile çocuklara okul öncesi eğitim veren bir kurumdur. Okul binası çocukların tüm ihtiyaçlarının karşılanabileceği şekilde hazırlanmaktadır. Yaş gruplarına uygun uyku odası, yemek salonu, her yaş grubuna ayrı sınıflar ve branş odaları okul içerisinde mevcuttur. Özel Ümraniye Eser Anaokulu çocuklara vermiş olduğu Tam gün İngilizce eğitiminin yanı sıra Müzik, Drama, Satranç ve Modern Dans alanlarında branş derslerini içeren program Montessori etkinlikleri ile zenginleştirilmektedir. MEB 'in okul öncesi eğitim programını uygulayan Özel Ümraniye Eser Anaokulu 'nda becerilere sahip, saygılı, başarılı, özgüveni yüksek, sorumluluk sahibi, çevresine duyarlı, çevresiyle iyi ilişkiler kurabilen ve üst düzey bilgilere sahip bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Okulda çocukların ezberleme yoluyla değil deneyerek, görerek, dokunarak ve tecrübe ederek öğrenmeleri sağlanmaktadır. Okul yemekhanesinde yemekler çocukların dengeli beslenmeleri ve günlük olarak almaları gereken besin değerlerine göre hazırlanmaktadır. Çocukların aldıkları besinleri velilerin düzenli olarak takip edebilmeleri için yemek programları haftalık olarak okulun sitesinde paylaşılmaktadır. Özel Ümraniye Eser Anaokulu 'nda hergün günde 2 saat İngilizce dil eğitimi verilmektedir. İngilizce dersleri çocukların daha kolay ve eğlenerek öğrenmeleri için çeşitli oyunlar ve drama teknikleri ile desteklenmektedir. Ayrıca okulda mental aritmatik, yaratıcı drama, müzik, bale, modern dans ve folklor eğitimleri de verilmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

  • Ua

    Çocuğunuzu güvenle teslim edebileceğiniz nadide eğitim kurumlarından bir tanesi bence.Eser Anaokulu Atakent şubesinde okuyor benim oğlum.eser anaokundan önce kötü bir deneyim yaşadık ne yazık ki.eser anaokulunda ciddi anlamda oğlumla ilgilenildi ve oğlum paylaşmayı grup çalışmaları el becerilerini ciddi anlamda geliştirdi be şu anda oğlumdaki gelişimi görüp iyi ki sizinle tanışmışız diyorum eser anaokulları.okul müdiresi Ayşe hanım ve sevgili öğretmenlerimize teşekkür ediyorum

  • NA

    Eğitim yöntemi, çocukların her yönden gelişimlerinin takibi ve bu konuda yapılan geri bildirimler, faaliyetler, kullanılan materyaller, öğünlerde sunulan besinler ve sayamadığım daha pekçok konuda kaliteliözverili olmalarının yanısıra,güleryüzlü,samimi, anne misali sevgi ve merhamet dolu yüreği olan harika insanların hizmet verdiği bu okula çocuğumuzu gönderdiğimiz için çok mutluyuz.Teşekkürler Eser Anaokulu iyiki varsınız.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ümraniye Eser Anaokulu İletişim Bilgileri

Atakent Mahallesi, Burç Caddesi, Ören Sokak, No:15, 34760 Ümraniye/istanbul
0 216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum