fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Alanya Özel Okulları

Alanya özel okulları geniş eğitim ortamlarında öğrencilerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerini çeşitli eğitim yaklaşımları ile gerçekleştirmektedir. Eğitim açısından birçok çeşitliliği bünyesinde barındıran Alanya'da anaokulundan liseye kadar aradığınız tüm kurumları Okul.com.tr'den bulabilirsiniz. Alanya kolejlerinin haritalarda yer alan konumlarına bakarak size en yakın kurumu keşfederek, öğrencinizin ulaşım sıkıntısı yaşamadan okula ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Birçok kolejin ve özel okulun bir arada bulunduğu Alanya bölgesinde öğrenciniz için en uygun okulu vakit kaybı yaşamadan görüntüleyin! Öğrencilerin kendilerine en uygun öğrenim kurumunda eğitim görmesi onun ilerleyen hayatına doğrudan etki etmektedir. Öğrencilere öğrenmeyi sevdiren Alanya'daki özel okullar, veliler tarafından da sağladığı eğitimle takdir toplamaktadır.


Ayrıcalıklı eğitim modelleri ile Alanya özel okulları öğrencilerin akademik yetkinliklere sahip bireyler olmasını desteklemektedir. Alanlarında donanımlı ve uzman öğretmen kadrosu ile öğrencilerinin her yönden gelişimini desteklemektedir. Başarılı bireyler yetiştirmek adına çeşitli eğitim faaliyetleri ve aktivite programları oluşturulmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin sosyal ve kültürel alanlarda da donanımlı bireyler olmalarını sağlamak adına güncel eğitim programları oluşturmaktadır. Öğrencilerin çağın gerekliliklerini en doğru biçimde aktarmak adına Alanya özel okulları yenilikçi eğitim yaklaşımları kullanmaktadır. Günümüz dünyasının gerekliliklerini öğrencilere en doğru biçimde aktararak onların başarı katsayılarını artırmaktadır. Alanya özel okul ücretleri okulların öğrencilere sağladığı eğitim farklılıklarına, aktivitelere, hizmetlere ve diğer olanaklarına göre değişkenlik göstermektedir.


Alanya özel okulları, öğrencilerinin bireysel farklılıklarının bilincinde olarak onların potansiyellerini maksimum seviyelere çıkarmaktadır. Etkili eğitim faaliyetleri oluşturmak adına MEB müfredatı çerçevesinde özgün eğitim programları oluşturmaktadır. Çağın gerekliliklerini öğrencilerine çok yönlü eğitim içerikleri ile öğrencilere aktarmaktadır. Bölgedeki özel okullar, eğitim alanındaki başarı katsayılarını sundukları eğitim yaklaşımları ile aktarmaktadır. Alanlarında donanımlı eğitmenler eşliğinde öğrencilerin küçük yaştan itibaren doğru eğitim ortamlarında gelişimlerini desteklemektedir. Alanya özel okulları, 21. yüzyıl teknolojisini eğitim alanlarına ve programlarına entegre ederek kalıcı öğrenme hizmetleri sunmaktadır.


Alanya'daki özel okullar, okul öncesinden itibaren öğrencilere yabancı dil imkanı sunmaktadır. Okul öncesinde tekerlemeler, renkler, sayılar gibi basit terimlerle öğrencilerin dile aşinalığı artırılmaktadır. Seviye ilerledikçe öğrencilere sunulan yabancı dil de detaylandırılmaktadır. Bölgedeki neredeyse tüm özel okullar birinci yabancı dil olarak İngilizce dil eğitimi vermektedir. Lise seviyesinden mezun olan öğrencilerin her ortamda kendilerini ifade edebilmeleri adına İngilizce seviyesi ilerletilmektedir. Öğrencilerin İngilizce olarak okuma, yazma, konuşma becerilerinin gelişimi desteklenmektedir. Alanya'da hizmet veren özel okullar, İngilizcenin yanı sıra ikinci bir yabancı dil imkanı da sağlamaktadır. Öğrencilerin seçmeli olarak ikinci bir yabancı dil öğrenmesi onların hem hayatına hem de akademik seviyesine katkı sağlamaktadır.


Anaokulundan lise son sınıfa kadar öğrencilerinin aynı kurum bünyesinde öğrenim görmesini isteyen aileler Alanya'daki kolejleri tercih etmektedir. Bütünleşik bir eğitim sistemi ile birlikte okul öncesinden itibaren her geçen dönem öğrencilerin daha detaylı bir eğitim alması sağlanmaktadır. Öğrencisinde adaptasyon ve uyum sıkıntısı yaşayan velilerin sıklıkla tercih ettiği Mudanya kolejleri, bünyesindeki öğrencilerin gelişimini en etkili şekilde desteklemek adına sınıflardaki öğrenci sayılarını belirli seviyelerle sınırlandırmaktadır. Aynı zamanda çağın gerekliliklerini öğrencilere etkili eğitim faaliyetleri ile aktarmaktadır. Alanya kolej ücretleri sınıf kategorilerine göre farklılıklar göstermektedir. Bölgede çok sayıda kurum bulunduğundan dolayı fiyat aralıkları geniş yelpazeye yayılmaktadır.


Alanya'daki özel okullar hakkında merak ettiğiniz her sorunun yanıtına Okul.com.tr'den ulaşarak öğrenciniz için en doğru okulu kolaylıkla keşfedin! Alanya özel okulları listesi üzerindeki filtrelemeleri kullanarak kendi kriterlerinize uygun kurumları inceleyebilirsiniz. Okulların haritalardaki konumlarına bakarak kendinize en yakın kurumu görüntüleyebilirsiniz. Alanya'daki en iyi özel okulu bulmak için yeteri kadar zamanınız bulunmuyorsa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, tavsiyelerde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

42 okul bulundu.
Özel Meltem Yuva Özel Okul
Alanya / Çarşı Mah.
Özel Meltem Yuva

Çok çok iyi bir okul, beklentimiz yüksek kaydolmamıza rağmen üstüne koyarak bizi memnun ettiler.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Alanya Hamdullah Eminpaşa İlkokulu Özel Okul
Alanya / Çarşı Mah.
Özel Alanya Hamdullah Eminpaşa İlkokulu

Senelerdir buradayız verdiğimiz en iyi kararlardandı. eğitimi harika antalya'nın en iyi okulu.

Özel Alanya Hamdullah Eminpaşa Anadolu Lisesi Özel Okul
Alanya / Çarşı Mah.
Özel Alanya Hamdullah Eminpaşa Anadolu Lisesi

Sosyal sorumluluk projelerinizle çok güzel değerleri yeniden canlandırdığınız için ne kadar teşekkür etsem az size

Özel Nar Çiçeği Anaokulu Özel Okul
Alanya / Oba Mah.
Özel Nar Çiçeği Anaokulu

Aileniz gibi bir ortam istiyosanız kesinlikle tavsiye ederiimm

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Atılım Çocukları Anaokulu Özel Okul
Alanya / Saray Mah.
Özel Atılım Çocukları Anaokulu

Çocuklarımız okulda çok güzel şeyler öğreniyolar sıkılmadan. öğretmenleri onları birer birey olarak görüyolar.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Alanya Ted Koleji İlkokulu Özel Okul
Alanya / Oba Mah.
Özel Alanya Ted Koleji İlkokulu

10 senedir eğitimine adına yakışır kalitede devam ediyolar.

Özel Alanya Peri Anaokulu Özel Okul
Alanya / Büyükhasbahçe Mah.
Özel Alanya Peri Anaokulu

Sıcak birokul çocuklarımız mutlular

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Kaptan Montessori Anaokulu Özel Okul
Alanya / Çarşı Mah.
Özel Kaptan Montessori Anaokulu

Çocuklarımızı başlarının tacı yapan bir ekibe ve yönetime sahip. hepsini kutluyorum

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:15 - 17:00
Özel Alanya İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Alanya / Kestel Mah.
Özel Alanya İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Alanya İTÜ ETA VAkfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Alanya Bil Koleji Anaokulu Özel Okul
Alanya / Oba Mah.
Özel Alanya Bil Koleji Anaokulu

Özel Alanya Bil Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:45
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Akademik Zeka Anaokulu Özel Okul
Alanya / Kestel Mah.
Özel Akademik Zeka Anaokulu

Özel Akademik Zeka Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel İsabet Okulları Alanya İlkokulu Özel Okul
Alanya / Kızlar Pınarı Mah.
Özel İsabet Okulları Alanya İlkokulu

Özel İsabet Okulları Alanya İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
Özel Alanya Kampüs Anadolu Lisesi Özel Okul
Alanya / Şekerhane Mah.
Özel Alanya Kampüs Anadolu Lisesi

Özel Alanya Kampüs Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Alanya Ted Koleji Anaokulu Özel Okul
Alanya / Oba Mah.
Özel Alanya Ted Koleji Anaokulu

Özel Alanya Ted Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:20
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel İsabet Okulları Alanya Ortaokulu Özel Okul
Alanya / Kızlar Pınarı Mah.
Özel İsabet Okulları Alanya Ortaokulu

Özel İsabet Okulları Alanya Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
Özel Yaşam Tasarım Okulları Ortaokulu Özel Okul
Alanya / Oba Mah.
Özel Yaşam Tasarım Okulları Ortaokulu

Özel Yaşam Tasarım Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Alanya Yaşam Okulları İlkokulu Özel Okul
Alanya / Oba Mah.
Özel Alanya Yaşam Okulları İlkokulu

Özel Alanya Yaşam Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İsabet Okulları Alanya Anaokulu Özel Okul
Alanya / Kızlar Pınarı Mah.
Özel İsabet Okulları Alanya Anaokulu

Özel İsabet Okulları Alanya Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
Özel Alanya Alaaddin Keykubat Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Alanya / Oba Mah.
Özel Alanya Alaaddin Keykubat Koleji Anadolu Lisesi

Özel Alanya Alaaddin Keykubat Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:40
Özel Alanya İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu Özel Okul
Alanya / Kestel Mah.
Özel Alanya İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu

Özel Alanya İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Gök ve Su Anaokulu Özel Okul
Alanya / Oba Mah.
Özel Gök ve Su Anaokulu

Özel Gök ve Su Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Alanya Bil Koleji İlkokulu Özel Okul
Alanya / Oba Mah.
Özel Alanya Bil Koleji İlkokulu

Özel Alanya Bil Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Alanya Hasbahçe Koleji Ortaokulu Özel Okul
Alanya / Fığla Mah.
Özel Alanya Hasbahçe Koleji Ortaokulu

Özel Alanya Hasbahçe Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Alanya Yaşam Okulları Ortaokulu Özel Okul
Alanya / Oba Mah.
Özel Alanya Yaşam Okulları Ortaokulu

Özel Alanya Yaşam Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yaşam Tasarım Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Alanya / Oba Mah.
Özel Yaşam Tasarım Okulları Fen Lisesi

Özel Yaşam Tasarım Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Alanya Özel Okulları

Antalya ilinde bulunan Alanya ilçesindeki özel okul fiyatları, fiziksel olanaklarına, klüp çalışmalarına, veli ve öğrenci yorumlarına ulaşabilirsiniz. Alanya'da bulunan kolejlerin ve özel okulların fotoğraf galerilerini görüntüleyebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum