fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kepez Özel Okulları

Ayrıcalıklı eğitim modelleri ile Kepez özel okulları veliler ve öğrenciler tarafından yakından takip edilmektedir. Özel okullar sınıflardaki öğrenci sayılarını belirli seviyelerde tutarak öğrencilerle birebir ilgilenilme olasılığını artırmakta ve öğrenci gelişimini yakından takip edebilmektedir. Kepez'deki özel okullarda sürdürülen ayrıcalıklı eğitim hizmeti öğrencilerin gelişimine doğrudan fayda sağlayabilecek nitelikte olduğundan dolayı veliler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Anaokulundan lise son sınıfa kadar aradığınız tüm kriterlere uygun okulları Okul.com.tr'den kolaylıkla bulun!


Uyum sorunu yaşayan öğrencilerin küçük yaştan itibaren aynı kurum bünyesinde eğitim almasını isteyen veliler genellikle Kepez kolejlerini tercih etmektedir. Kolej bünyesinde okul öncesi dönemden itibaren sürdürülen eğitim öğrencilerin basamak basamak gelişimini desteklemektedir. Bütünleşik bir eğitim yapısı ile öğrenciler her geçen eğitim döneminde kaliteli ve ayrıcalıklı bir öğrenim görmektedir. Kepez kolejleri öğrencilerinin gelişimlerini yakından takip ederek eğitim sürecinde oluşabilecek sorun ya da problemlerin önüne geçmektedir. Okul bünyelerinde bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetinin beraberinde öğrencilerin ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanlarda hedefler belirlemeleri ve bu hedeflere sağlam adımlarla yaklaşmalarını sağlamaktadır. Kepez özel okulları, eğitim sürecinde oluşabilecek pürüzlerin giderilmesi adına psikolojik danışmanlık hizmeti ile sürekli olarak öğrencileri buluşturmaktadır.


Öğrencilerin gelişimlerini geniş ve ferah eğitim ortamlarda sağlayan Kepez özel okulları başarılı bireyler yetiştirmek adına zengin eğitim içerikleri oluşturmaktadır. Öğrencilerin ufkunu genişletecek modern eğitim binalarında, alanlarında donanımlı ve tecrübeli öğretmenler eşliğinde çok yönlü bir eğitim hizmeti sağlamaktadır. Değişen ve gelişen dünyanın getirilerini öğrencilere en doğru biçimde aktarmak adına yenilikçi eğitim yaklaşımları ile öğrencilere teknolojik bir öğrenim ortamı hazırlamaktadır. Aynı zamanda yeni teknolojileri iyi ve doğru bir biçimde kullanabilmeleri sağlanmaktadır. Kepez özel okul ücretleri okulların öğrencilere sağladığı eğitim farklılıkları doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Bölgedeki tüm özel okulları ve kolejleri tek bir sayfa üzerinde görüntüleyerek aradığınız kriterlere uygun kurumları rahatlıkla keşfedebilirsiniz.


Kepez özel okulları listesi üzerinde okul profillerini tek tek incelemek için yeteri kadar zamanınız bulunmuyorsa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından destek alabilir, önerilerde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

50 okul bulundu.
Özel Antalya Envar Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Kepez / Hüsnü Karakaş Mah.
Özel Antalya Envar Okulları Anadolu Lisesi

Envar ailesi ile 2009 yılından beri tanışmaktayım. ilk mezunumuz bugün bir mühendis adayı. ikizlerim ise inşallah önümüz...

Özel Düden Anaokulu Özel Okul
Kepez / Hüsnü Karakaş Mah.
Özel Düden Anaokulu

Bol faliyetl, bir okul. bu senemiz güzel geçti. :)

Özel Adalya Koleji İlkokulu Özel Okul
Kepez / Demirel Mah.
Özel Adalya Koleji İlkokulu

Velilerle iletişimi oldukça sıkı tutuyorlar. gerek internet aracılığıyla gerek telefonla gerekse canlı canlı.

Özel Antalya Nartanesi Anaokulu Özel Okul
Kepez / Kültür Mah.
Özel Antalya Nartanesi Anaokulu

Kıymetli öğretmenlerimize teşekkkürü bir borç bilirim. hepsinin çok büyük emeği var iki çocuğumun üstündede

Özel Antalya Envar Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Kepez / Hüsnü Karakaş Mah.
Özel Antalya Envar Okulları Fen Lisesi

Buraya görüşlerimi bildirmekten çok teşekkürlerimi iletmek için yazıyorum.iki oğlumda envar fen lisesi öğrencisi. büyük...

Özel Bilim ve Çocuk Anaokulu Özel Okul
Kepez / Yükseliş Mah.
Özel Bilim ve Çocuk Anaokulu

O kadar memnunuz ki anlatamam oğlum 2 ay gibi kısa bir sürede çok güzel şeyler öğrendi din kültürü dersinden tutunda ing...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 12
Özel Kepez Yedi Renk Anaokulu Özel Okul
Kepez / Yükseliş Mah.
Özel Kepez Yedi Renk Anaokulu

Özel Kepez Yedi Renk Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Antalya Final Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Kepez / Göksu Mah.
Özel Antalya Final Okulları Fen Lisesi

Özel Antalya Final Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Kepez / Göksu Mah.
Özel Antalya Final Okulları İlkokulu

Özel Antalya Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilgin Adımlar Anaokulu Özel Okul
Kepez / Fabrikalar Mah.
Özel Bilgin Adımlar Anaokulu

Özel Bilgin Adımlar Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Lale Bahçesi Anaokulu Özel Okul
Kepez / Yeşiltepe Mah.
Özel Antalya Lale Bahçesi Anaokulu

Özel Antalya Lale Bahçesi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Bilim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kepez / Kültür Mah.
Özel Antalya Bilim Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Bilim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Nesibe Aydın Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kepez / Altınova Sinan Mah.
Özel Antalya Nesibe Aydın Okulları Ortaokulu

Özel Antalya Nesibe Aydın Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kepez Doğru Cevap Koleji İlkokulu Özel Okul
Kepez / Habibler Mah.
Özel Kepez Doğru Cevap Koleji İlkokulu

Özel Kepez Doğru Cevap Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Nesibe Aydın Okulları İlkokulu Özel Okul
Kepez / Altınova Sinan Mah.
Özel Antalya Nesibe Aydın Okulları İlkokulu

Özel Antalya Nesibe Aydın Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kepez Kültür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kepez / Fabrikalar Mah.
Özel Kepez Kültür Koleji Ortaokulu

Özel Kepez Kültür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kepez Oyun Sarısı Kreş ve Gündüz Bakımevi Özel Okul
Kepez / Barış Mah.
Özel Kepez Oyun Sarısı Kreş ve Gündüz Bakımevi

Özel Kepez Oyun Sarısı Kreş ve Gündüz Bakımevi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
Özel Antalya Nesibe Aydın Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Kepez / Altınova Sinan Mah.
Özel Antalya Nesibe Aydın Okulları Fen Lisesi

Özel Antalya Nesibe Aydın Okulları Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kepez Açık Deniz Kreş ve Gündüz Bakımevi Özel Okul
Kepez / Fabrikalar Mah.
Özel Kepez Açık Deniz Kreş ve Gündüz Bakımevi

Özel Kepez Açık Deniz Kreş ve Gündüz Bakımevi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
Özel Antalya Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kepez / Göksu Mah.
Özel Antalya Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi

Özel Antalya Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Antalya Şifa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Kepez / Kanal Mah.
Özel Antalya Şifa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Antalya Şifa Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Final Okulları Anaokulu Özel Okul
Kepez / Göksu Mah.
Özel Antalya Final Okulları Anaokulu

Özel Antalya Final Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6

Kepez Özel Okulları

Antalya'ya bağlı Kepez ilçesindeki özel okullar ve kolejler hakkında yapılan veli ve öğrenci yorumlarına, çalışma saatlerine ve fotoğraf galerilerine ulaşarak okulları inceleyebilir ve iletişime geçebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum