fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kumluca Özel Okullar

Antalya Kumluca Bölgesinde bulunan özel okullar, hem kolej hem de butik okul olarak hizmet verebilmektedir. Antalya Kaş’ta yaşamakta olan ve diğer bölgelerden de veliler için hazırladığımız liste içerisinde birçok özel okullar bulunmaktadır. Antalya Kaş’da uzun süreli okul arayıp vakit kaybetmek yerine, Antalya Kumluca Özel Okulları listesi içerisindeki okul profillerini inceleyip istek, beklenti ve kriterlerinize göre filtreleme yaparak sizler için en uygun okulu bulabilirsiniz. Kumluca Özel Okulları listemiz içerisindeki profillerde, bu bölgelerdeki okulların fotoğraflarını, okulun fiziksel olanaklarını, eğitim modelini, adres bilgilerini, eğitim verdiği yabancı dil bilgisine kadar ulaşarak inceleyebilirsiniz.


Kendini kanıtlamış bu okullar, deneyim ve tecrübeleriyle, günümüz gereksinimlerine uygun, öğrenci merkezli bir eğitim anlayışı benimsemektedir. Sundukları bu eğitim sistemi ile öğrenciler, alanında uzman ve tecrübeli öğretmen kadrosundan aldıkları eğitimler sayesinde özgüvenli, araştıran, sorgulayan, çözüm odaklı, mutlu, başarılı ve kendinden emin lider bireyler olarak yetiştirilmektedir. Bu doğrultuda geleceğe başarılı öğrenci hazırlamayı hedefleyen Kumluca Özel Okulları, kendini her geçen eğitim öğretim döneminde geliştirmektedir. Sosyal, kültürel, sportif ve fiziksel aktiviteler yanında verdikleri akademik eğitimle de, Antalya Kumluca bölgesinde yaşayan ailelerin ilgi, istek ve kriterleri doğrultusunda hizmet sunmaktadır.


Antalya Kumluca Özel Okulları aradığınız okulu bulmanızı kolaylaştırmak için hazırladığımız listede, okul profillerini inceleyerek okullar hakkında daha detaylı bilgilerden, okul görsellerine, okulların bulundukları bölgelerden, öğrencilere sundukları imkanlara ulaşabilir ve sizin bütçenize uygun Kumluca Özel Okulunun fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu okulları tercih etmiş veliler tarafından yapılan objektif yorumları inceleyip, bu okulların öğrencilere neler kazandırdıklarını öğrenebilir, yorumları göz önünde bulundurarak okullar arasında bir filtreleme yapabilirsiniz. Yaptığınız filtrelemeden sonra sizin için en uygun okullarla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca iletişim danışmanlarımızla iletişime geçerek sizlere daha detaylı bilgi konusunda yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.


Kumluca'ya yakın bir ilçe olan Kemer'deki özel okullarına da hemen göz atabilir, ayrıntılı tüm bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

13 okul bulundu.
Özel Kumluca Lale Bahçesi Anaokulu Özel Okul
Kumluca / Yeni Mah.
Özel Kumluca Lale Bahçesi Anaokulu

Özel Kumluca Lale Bahçesi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
Özel Mavikonak Lale Bahçesi Anaokulu Özel Okul
Kumluca / Mavikent Mah.
Özel Mavikonak Lale Bahçesi Anaokulu

Özel Mavikonak Lale Bahçesi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Kumluca Sınav Koleji Anaokulu Özel Okul
Kumluca / Göksu Mah.
Özel Kumluca Sınav Koleji Anaokulu

Özel Kumluca Sınav Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Boncukgiller Kreş ve Anaokulu Özel Okul
Kumluca / Karşıyaka Mah.
Özel Boncukgiller Kreş ve Anaokulu

Özel Boncukgiller Kreş ve Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
Özel Kumluca Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kumluca / Göksu Mah.
Özel Kumluca Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Kumluca Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Kumluca Sınav Fen Lisesi Özel Okul
Kumluca / Göksu Mah.
Özel Kumluca Sınav Fen Lisesi

Özel Kumluca Sınav Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:45
Özel Kumluca Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Kumluca / Göksu Mah.
Özel Kumluca Sınav Anadolu Lisesi

Özel Kumluca Sınav Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:45
Özel Kumluca Bahçeşehir Koleji İlkokulu Özel Okul
Kumluca / Kasapçayırı Mah.
Özel Kumluca Bahçeşehir Koleji İlkokulu

Özel Kumluca Bahçeşehir Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özgür Özdemir Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İlkokulu Özel Okul
Kumluca / Kasapçayırı Mah.
Özgür Özdemir Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İlkokulu

Özgür Özdemir Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kumluca Bahçeşehir Koleji Ortaokulu Özel Okul
Kumluca / Kasapçayırı Mah.
Özel Kumluca Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Özel Kumluca Bahçeşehir Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Kumluca Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kumluca / Kasapçayırı Mah.
Özel Kumluca Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kumluca Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Kumluca Bahçeşehir Koleji Anaokulu Özel Okul
Kumluca / Kasapçayırı Mah.
Özel Kumluca Bahçeşehir Koleji Anaokulu

Özel Kumluca Bahçeşehir Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Kumluca Sınav Koleji İlkokulu Özel Okul
Kumluca / Göksu Mah.
Özel Kumluca Sınav Koleji İlkokulu

Özel Kumluca Sınav Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30

Kumluca Özel Okullar

Antalya'da bulunan Kumluca kolejleri ve özel okulları hakkında yapılan yorumlara, fiziksel özelliklere, hakkında yazılarına ve çalışma saatlerine ulaşarak okulları inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum