fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Serik Özel Okullar

Antalya Serik Özel Okulları, Antalya’da oldukça geniş seçenek sunarak veliler ve öğrencilere okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise seviyelerinde eğitim öğretim hizmeti vermektedir. Antalya Serik Özel Okulları kolej bünyesinde, tek bir çatı altında köklü eğitim sunmalarının yanı sıra, kendi özel binası ve özel bahçesi ile butik okul özelliği taşıyanları da mevcuttur. Kolej olarak hizmet veren kurumların, öğrencileri tek bir çatı altında anaokulundan üniversiteye kadar aynı yaklaşım ve eğitim kalitesiyle eğitim görmekte ve kendilerini senelerce tanıdık bir çevrede güvende hissetmektedir. Bunun yanında butik veya tek binalı ve özel bahçeli olarak hizmet veren Serik Özel Okulları da birebir eğitim modeli ve öğrenciyi baz alarak hizmet verirler. Her bir öğrencinin farklı olduğu bilincinde olarak bünyelerine adapte ettikleri farklı eğitim anlayışlarını sunmaktadırlar.


Sundukları eğitim anlayışlarıyla Antalya Serik Özel Okulları geleceğe, özgüvenli, umutlu, mutlu, saygılı, günümüz gereksinimlerine cevap verebilecek donanımlara sahip, fiziksel, sosyal, bilişsel kazanımlara sahip, dil becerisi gelişmiş bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedirler. Çocukların, fiziksel, sosyal, bilişsel, duygusal, kültürel ve akademik olarak gelişmelerini ve başarılı olmalarını sağlamak amacındadırlar.


Sizler için hazırladığımız Antalya Serik Özel Okulları Listemizden, sizin beklenti ve kriterlerinize en uygun okulu bulabilirsiniz. Gerekli filtrelemeleri yaparak okulları kıyaslayabilir, fotoğraf galerilerini gezerek okul hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca okul.com.tr de bulunan Serik Özel Okulları profillerinde her türlü iletişim ve konum bilgisine, okulun fiziksel imkanlarına, uyguladığı eğitim anlayışları ve faaliyetlerine ve her türlü kapasite bilgilerine ulaşabilirsiniz. Daha önce bu okulları tercih etmiş velilerin yaptıkları yorumlardan yola çıkarak ve fiyat bilgilerini inceleyerek de size ve bütçenize en uygun Antalya Serik Özel Okulunu bulabilir ve hemen iletişime geçebilirsiniz.


Okullar her türlü donanıma ve teknolojiye sahip olarak 21. yüzyıl gençlerini yetiştirmektedirler. Sürekli gelişen ve değişen dünyada onlar da gelişerek var olmaktadırlar. Sizler için hazırladığımız Serik Özel Okullar Listelerimiz sayesinde okulların imkanları ve diğer tüm bilgilerine hızlıca tek bir sayfadan ulaşabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak sitemizde bulunan eğitim danışmanlık hizmetimizden de faydalanarak sizlere aradığınız okulu bulmanızda destek olmalarını talep edebilirsiniz.


16 okul bulundu.
Özel Akdeniz Yükseliş Koleji İlkokulu Özel Okul
Serik / Orta Mah.
Özel Akdeniz Yükseliş Koleji İlkokulu

Her alanda başarılara sahipler. çocuğunuz ilgi alanını bulup rahatça yolunu çizebilir.

Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Ortaokulu Özel Okul
Serik / Orta Mah.
Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Ortaokulu

Eğitim kadrosu, sosyal aktiviteler ve de okulun mekanı süper özellikle öğretmen kadrosu türkiyenin en iyi kadrolarından...

Özel Serik Çözüm Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Serik / Orta Mah.
Özel Serik Çözüm Akademi Anadolu Lisesi

Özel Serik Çözüm Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Serik / Orta Mah.
Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi

Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Serik / Orta Mah.
Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Ortaokulu

Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Serik Merkez Anaokulu Özel Okul
Serik / Orta Mah.
Özel Serik Merkez Anaokulu

Özel Serik Merkez Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Yedisu Okulları Anaokulu Özel Okul
Serik / Akçaalan Mah.
Özel Yedisu Okulları Anaokulu

Özel Yedisu Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Serik Gökkuşağı Koleji Anaokulu Özel Okul
Serik / Merkez Mah.
Özel Serik Gökkuşağı Koleji Anaokulu

Özel Serik Gökkuşağı Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Farklı Bakış Anaokulu Özel Okul
Serik / Belek Mah.
Özel Farklı Bakış Anaokulu

Özel Farklı Bakış Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yedisu Okulları İlkokulu Özel Okul
Serik / Akçaalan Mah.
Özel Yedisu Okulları İlkokulu

Özel Yedisu Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yedisu Okulları Ortaokulu Özel Okul
Serik / Akçaalan Mah.
Özel Yedisu Okulları Ortaokulu

Özel Yedisu Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Serik Halit Gazi Anaokulu Özel Okul
Serik / Abdurrahmanlar Mah.
Özel Serik Halit Gazi Anaokulu

Özel Serik Halit Gazi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Serik Lale Bahçesi Anaokulu Özel Okul
Serik / Akçaalan Mah.
Özel Serik Lale Bahçesi Anaokulu

Özel Serik Lale Bahçesi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Serik / Orta Mah.
Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Fen Lisesi

Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Serik / Orta Mah.
Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Anadolu Lisesi

Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Anaokulu Özel Okul
Serik / Orta Mah.
Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Anaokulu

Özel Antalya Serik Bahçeşehir Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6

Serik Özel Okullar

Antalya'da Serik ilçesindeki özel okullar ve kolejlerin senelik okul ücretlerine, veli ve öğretmen yorumlarına, öğrencilere sunulan hizmetlere ve fiziksel özelliklerine göz atarak okulları inceleyebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum