fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Ankara Şehir Koleji İlkokulu

Özel Ankara Şehir Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Ankara Şehir Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Ankara Şehir Koleji İlkokulu her çocuğun özel olduğu anlayışıyla eğitim vermektedir. Kurum öğrencilerine yaparak yaşayarak öğrenme ile öğrenmeyi öğreten bir eğitim sistemi uygulamaktadır. İlkokul küçük yaştaki öğrencilerin akademik eğitimle ve öğretmen figürüyle tanıştığı dönemdir. Okulun eğitimci kadrosu bu dönemde atılacak temellerin öneminin farkında olarak eğitim vermektedir. Kurumun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de bu dönemde öğrencilerle görüşmeler gerçekleştirmektedir. Ebeveynlerle de iletişim kuran bu servis öğrencilerin okula alışma sürecinin sağlıklı yürütülmesini sağlamaktadır.
Özel Ankara Şehir Koleji İlkokulu geniş yelpazede fiziksel imkanlara sahiptir. Bu imkanlar okulun kapsamlı eğitim programını uygulamasına imkan tanımaktadır. Okulda bulunan sanat ve mutfak atölyeleri öğrencilerin yaratıcı aktivitelerine ev sahipliği etmektedir. Bu aktiviteler sayesinde öğrenciler kendilerini keşfetme ve iç dünyalarını ifade etme şansı yakalamaktadır. Kurumun kapalı spor salonu, havuzu, oyun alanı ve spor alanı da verilen eğitimi çeşitlendirmektedir. Öğrenciler fiziksel gelişimleri bakımından önemli bir dönemde olduğundan sportif faaliyetler büyük önem taşımaktadır.
Özel Ankara Şehir Koleji İlkokulu yabancı dil eğitiminde sözel becerilerin geliştirilmesini esas almaktadır. Erken yaşta dil eğitimi ile öğrencilerin çift dilli bireyler olması amaçlanmaktadır. Kurumda verilen İngilizce dil eğitimine yabancı dil kulüplerinde yapılan aktiviteler eşlik etmektedir. Bu aktiviteler küçük yaştaki öğrencilerde yabancı dile karşı sevgi, istek ve merak uyandırmaktır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ankara Şehir Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Yeni Batı Mahallesi, Erciyes Caddesi, 35/a Batıkent-Yenimahalle/ankara
0 312 963 1332
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum