fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Doğukent Uğur Okulları İlkokulu

Özel Doğukent Uğur Okulları İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Doğukent Uğur Okulları İlkokulu Hakkında

Özel Doğukent Uğur Okulları İlkokulu, Ankara'da kurulmuş olup, Mamak ilçesinde eğitim vermektedir. İlkokula başlayan öğrencileri sıcak bir yuva içinde karşılayan uzman eğitim kadrosu, öğrencilerine hem eğlenip hem öğrenme imkanı sağlamaktadır. Henüz gelişme çağında olan öğrencilerin bedensel, zihinsel ve bilişsel gelişimi psikolojik danışmanlar ve rehber öğretmenler tarafından takip edilmektedir. Aynı zamanda her öğrencinin özel olduğunu benimseyen bu kurum, öğrencilerin farklı öğrenme biçimi olduğu yaklaşımında bulunmaktadır. Bu kurum, öğrencileriyle bireysel olarak ilgilenerek her öğrenciyi kazanmaya çalışmaktadır. Her öğrencinin farklı ilgi ve yeteneklerini keşfedip bunların doğrultusunda hayatlarına yön vermek ve ileride mutlu bireyler olmalarını sağlamaktadır. Öğrencilerine dayatma yapmayan bu kurum, öğrencileriyle tüm ilişkilerini sevgi ve saygıya dayamaktadır.
Özel Doğukent Uğur Okulları İlkokulu, akademik eğitim dışında öğrencilerinin sosyal ve kültürel alanlardaki gelişmelerini de önemsemektedir. Bu bağlamda bünyesinde, futbol sahası, kapalı spor salonu, konferans salonu, bahçe, kütüphane, müzik odası, spor ve oyun alanı bulundurmaktadır. Bu fiziksel imkanlar doğrultusunda okulda bir çok öğrenci kulübüyle beraber etkinlik ve aktiviteler düzenlenmektedir. Sadece okul içerisinde kalmayıp, yurt içi ve yurt dışı geziler düzenleyerek öğrencilerin kültürel alanda gelişmesine katkı sağlanmaktadır. Aynı zamanda yemekhane hizmeti veren bu okul, öğrencilerinin sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığı kazanmasını sağlamaktadır.
Özel Doğukent Uğur Okulları İlkokulu, Uğur Okulları kalitesiyle birçok eğitim programı uygulamaktadır. ErkenSTEM programıyla bilim, teknoloji, mühendislik ve matematiğin bütünleşmiş halini öğrencilere aktarmaktadır. Bu birleşimle öğrencinin yeni fikirler üretmesi, algoritmalar kurması, basit makine yapması ve üreterek öğrenmesi amaçlanmaktadır. Aynı zamanda okulda robotik ve kodlama eğitimi verilerek, analitik düşünme becerisi, sayısal yetenek ve öz güven kazandıran çalışmalar yapılmaktadır.
Özel Doğukent Uğur Okulları İlkokulu, yabancı dil eğitimine de gereken önemi vermekle beraber öğrencinin dünya standartlarında birer birey olmasını amaçlamaktadır. İngilizce karaoke, İngilizce gösteriler, bilgisayar destekli dil eğitimiyle çocukların İngilizceyi etkin bir şekilde öğrenmesi amaçlanmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin akıcı ve etkili konuşma becerisi kazanması sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Doğukent Uğur Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Durali Alıç Mah. 963 Cad.no:3, Mamak / Ankara
0 312 666 15** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum