fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yenimahalle Girne Koleji İlkokulu

Özel Yenimahalle Girne Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel Yenimahalle Girne Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Yenimahalle Girne Koleji İlkokulu fiziksel imkanları ile bölgede dikkat çeken okullardan biridir. Kurum bünyesindeki öğrencilere sunduğu fiziksel imkanlar sayesinde çok yönlü eğitime olanak sağlamaktadır. Okulda bulunan kapalı spor salonu öğrencilerin fiziksel gelişimlerine katkı sağlayan aktivitelere ev sahipliği etmektedir. Okulun spor ve oyun alanlarında da bu amaca uygun faaliyetler yürütülmektedir. Okulda bulunan havuzda da küçük yaştaki öğrencilerin gelişimlerine oldukça fayda sağlayan yüzme aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Okulda sportif faaliyetlerin yanı sıra sanatsal aktiviteler de gerçekleştirilmektedir. Özel Yenimahalle Girne Koleji İlkokulu'nun müzik odasında öğrenciler ilgi alanlarına uygun enstrümanlarla vakit geçirmektedir. Bu sayede ritim duygusu gelişen öğrenciler müzikle iç içe bir okul hayatı yaşamaktadır.
Kurum bünyesinde öğrencilerin konforlu ve güvenli ulaşım sağlayabilmeleri için servis hizmeti bulunmaktadır. Servis sayesinde öğrenciler rahat ulaşım sağlarken ailelerin de yolculuk ile ilgili endişeleri giderilmektedir. Ayrıca kurumda öğrencilerin okuldan uzun süre ayrı kalmasını engelleyen yaz okulu uygulaması da bulunmaktadır. Bu uygulama ile öğrenciler yaz tatillerini hem arkadaşlarıyla eğlenerek hem de öğrenerek geçirmektedir.
Okulun dikkat çektiği noktalardan biri de gerçekleştirdiği aktivitelerdir. Okulda basketbol, futbol ve voleybol gibi fiziksel aktivitelerin yanı sıra akıl ve zeka oyunları ve robotik ve kodlama aktiviteleri düzenlenmektedir. Ayrıca dans, halk oyunları ve jimnastik gibi aktiviteler de bulunan okul öğrencilerinin çok yönlülüğünü ortaya çıkarmaktadır. Özel Yenimahalle Girne Koleji İlkokulu dil eğitimi konusunda da öğrencilerini donanımlı hale getirmektedir. Kurum İngilizce, İspanyolca ve Almanca dil eğitimi vermektedir. Kurumda bulunan yabancı dil kulübünde yapılan aktiviteler de dil eğitimini uygulamalı hale getirerek öğrenme sürecini desteklemektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yenimahalle Girne Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Işınlar Mahallesi, Bergama Sokağı No:10, Yenimahalle/ankara
0 312 963 1679
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum