fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Mavişehir Okyanus Koleji İlkokulu

Özel Mavişehir Okyanus Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00

Özel Mavişehir Okyanus Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Mavişehir Okyanus Koleji İlkokulu; alanında uzman eğitimci kadrosu, kapsamlı eğitim ortamı ve sosyal aktiviteleriyle ön plana çıkmaktadır. Kurumda kapalı spor salonu, futbol sahası, oyun alanı ve spor alanı bulunmaktadır. Bu alanlarda basketbol, buz pateni, badminton, futbol, voleybol, basketbol, eskrim, yüzme, okçuluk, masa tenisi ve binicilik kulübü aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Böylece öğrencilerin erken yaşta sporla tanışarak fiziksel gelişimlerinin en üst seviyeye çıkması sağlanmaktadır. Okulun fen ve bilgisayar laboratuvarları ve sınıflarındaki akıllı tahtalar sayesinde derslerde işlenen konular ilgi çekici hale getirilmektedir. Özel Mavişehir Okyanus Koleji İlkokulu, böylece öğrencilerin derslere olan ilgisini ve başarı katsayılarını artırmaktadır. Okulda bunların yanı sıra akıl ve zeka oyunları, bilişim kulübü, robotik ve kodlama ve satranç aktiviteleri düzenlenmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin olaylara farklı açılardan bakmaları sağlanmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin erken yaşta yazılımla tanışmaları ve teknolojiyi üreten ve yöneten bireyler olmaları amaçlanmaktadır.
Özel Mavişehir Okyanus Koleji İlkokulu, öğrencilerinin yabancı dil eğitiminin kalitesini artırmaya odaklanmaktadır. Kurumda uygulamalı ve donanımlı şekilde İngilizce, Almanca ve İspanyolca dil eğitimi verilmektedir. Okulun yabancı dil kulübü de bu eğitimi zenginleştirecek aktiviteler gerçekleştirmektedir. Düzenlenen İngilizce drama aktiviteleriyle öğrencilerin öğrendikleri bilgileri aktif olarak kullanmaları sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mavişehir Okyanus Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Şemikler Mah. 6311. Sok. No:37/b, Karşiyaka/izmir
0 232 335 1591
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum