fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

3 Adım Koleji

3 Adım Koleji hakkında detaylı bilgiye hemen ulaşın. 3 Adım Koleji şubelerin tüm fiyat bilgileri, fotoğrafları ve daha fazlasına hemen ulaşın.

3 Adım Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

İlkokullar

3 Adım Koleji İlkokullar

3 Adım Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

3 Adım Koleji Ortaokullar

3 Adım Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

3 Adım Koleji Hakkında

  • 3 Adım Koleji'nde Eğitime Bakış

3 Adım Koleji, İstanbul'da ilkokul ve ortaokul eğitimi vermektedir. Durmadan değişen ve gelişen günümüz dünyasında 3 Adım Koleji, öğrencilerini değerlerinin fakına varmış, ne istediğini bilen, kendi kararlarını verebilen ve potansiyellerini en üst noktaya taşımayı kendine görev edinmiştir.


3 Adım Koleji, kolej kültürünü deneyimlemiş eğitim kadrosu ile butik bir okul gibi öğrencilerin her birine ayrıca vakit ayırmaktadır. Onları en iyi şekilde tanıyarak, hangi alanda ilgilerinin olduğunu keşfedip buna göre danışmanlık hizmeti vermekte ve öğrencilerini yönlendirmektedir. Ezbere dayalı öğrenmeyi değil öğrendikleri bilgileri kullanabilen, üretime çevirebilen donanımlı öğrenciler yetiştirmek amacı ile kaliteli eğitim vermekte ve bünyesinde fen bilgisi laboratuvarı, bilişim teknolojileri ve yazılım atölyesi bulunmaktadır.


3 Adım Koleji, akademik derslerin yanı sıra öğrencilerin farklı alanlarda da kendilerini keşfedebilmeleri, sosyal becerilerinin gelişmesi, yaratıcılıklarının artmasına destek olabilmek için resim ve sanat atölyesi, müzik atölyesi, kütüphane ve gibi imkanlar sağlanarak resim, satranç ve deneme etkinlikleri düzenlenmektedir.


3 Adım Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

3 Adım Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum