fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Adakent Koleji

Adakent Koleji'nin tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Güncel eğitim fiyatları, veli yorumları, fotoğrafları ve daha fazlasına zaman kaybetmeden ulaşın.

Adakent Koleji 'nde Eğitim

Adakent Koleji, öğrencilerine eğitimi ve öğrenmeyi sevdirmeyi amaçlamakta, öğrenciler hem duygusal hem fiziksel hem akademik olarak gelişmektedir. Kurumun tecrübe ve başarıyla donanmış yenilikçi kadrosu ile öğrencilere adalet, hoşgörü, sevgi, saygı gibi değerler öğretilmektedir. Öğrenciler sorumluluklarının bilincinde, özgüvenli, çağdaş ve açık fikirli bireyler olarak yetiştirilmektedir. Sanat, spor, yabancı dil, bilim, bilişim, müzik alanlarında birçok etkinlik ve ders yapılmaktadır. Öğrencilerin ilgi alanları ve yetenekleri göz önünde bulundurularak çalışmalar düzenlenmektedir. Bu sayede öğrencilerin kişisel gelişimlerine büyük fayda sağlanmaktadır. Eksik konuları tamamlama ve bilgileri pekiştirme amaçlı etüt programları ve bire bir çalışmalarla etkili ve verimli bir eğitim vermektedir.

Adakent Koleji basketbol, voleybol, badminton ve çim futbol sahası, organik bahçe ve hayvan kümesleri, amfi tiyatro, ağaç ev ve oyun alanları, çadır ve hamak, kum havuzu ve arkeolojik kazı alanı bulunan butik bir okul olarak öğrencilere birçok imkan sağlamaktadır. Kurumda dans, bale ve jimnastik salonu, mutfak ve sanat atölyesi, revir, yemekhane ve uyku odası bulunmaktadır. Adakent Koleji anaokulu seviyesindeki öğrenciler için Montessori, Reggio Emilia, Waldorf, PYP, High Scope vb. modelleri inceleyip, en uygun ve etkili eğitim programı uygulanmaktadır. Öğrencilerin zihinsel ve sosyal becerilerini geliştirici programlar ve etkinlikler düzenlenmektedir. Etkileşimli öğrenme, proje tabanlı öğrenme, iletişimci yaklaşım gibi metotlar ile öğrencilerin bilgi birikimini arttırmanın yanı sıra, yeteneklerine odaklanmalarını sağlamaktadır. Kurum içerisinde oluşturulan "tarihimiz ve Atatürk sınıfı", "masallar ve kahramanlar sınıfı", "okuma-yazma sınıfı", "bilim ve fen sınıfı", "doğal yaşam sınıfı" gibi tematik derslikler sayesinde öğrencilere eğlenceli ve öğretici bir eğitim hizmeti almaktadır. Açık havada da dersler işlenmekte, bu sayede öğrenciler temiz hava sayesinde ferah ve rahat bir ortamda ders görmekte, tekdüze eğitimden bunalmamaktadır.

Ezbere değil, anlamaya yönelik bir eğitim anlayışı edinen Adakent Koleji'nde dersler etkileşimli öğretim, bağımsız ve deneyerek öğrenme yöntemleriyle verilmektedir. 10-12 kişilik sınıflarda güvenli, sağlıklı ve hijyenik bir eğitim ortamı sağlanmaktadır. Adakent Koleji ilkokulu ve anaokulunda yabancı uyruklu öğretmenler tarafından İngilizce dersleri işlenmektedir. Gramer ve kelime bilgisinin dışında konuşma pratiği de yapılarak dil en etkin biçimde öğretilmektedir. Küçük yaşlarda başlayan İngilizce eğitimi sayesinde öğrenciler yabancı dillere yatkınlık kazanmaktadır. Uluslar arası Akreditasyon Sertifikalı İngilizce eğitimi verilmekte, öğrencilerin ana dil düzeyine İngilizce öğrenmesi sağlanmaktadır.

Adakent Koleji Tanıtım Filmi
Adakent Koleji İndirimleri
Adakent Koleji Yorumları
Devamını Gör
Adakent Koleji 'nde Eğitim
Adakent Koleji Tanıtım Filmi
Adakent Koleji Galeriler
Adakent Koleji Yorumları

Adakent Koleji Kampüsleri

Adakent Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Beylikdüzü Adakent Koleji Kampüsü
İstanbul / Beylikdüzü
comment-icon 95 Yorum announcement-icon 66 Duyuru
İstanbul Beylikdüzü'nde bulunan Özel Adakent Koleji Anaokulu 2-6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim hizmeti vermektedir....
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Adakent Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum