fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Adakent Koleji İlkokulu

Özel Adakent Koleji İlkokulu verified

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Adakent Koleji İlkokulu Hakkında

BEYLİKDÜZÜ ÖZEL ADAKENT KOLEJİ İLKOKULU BUTİK OKUL EĞİTİM SİSTEMİ İLE ÇALIŞMAKTADIR. 8-15 KİŞİLİK ÖZEL SINIFLAR Ev konforunda güvende çocuklar,içten ve samimi aile ortamında eğitim. Kalabalık ve gürültü içinde büyük hacimli binalarda kaybolmayan öğrenciler,alanında uzman öğretmenler. BİREYSEL EĞİTİM SİSTEMİ DİNAMİK DERSLİK SİSTEMİ DANIŞMAN ÖĞRETMEN SİSTEMİ BİREBİR MATEMATİK-MENTAL MATEMATİK. HIZLI OKUMA-HAFIZA TEKNİKLERİ Yabancı öğretmenden İngilizce,Native English Çocuklarımızın kalabalık okul ortamından kaybolmadan eğitimcilerin her an dokunabildiği,aile içindeki güven ortamından daha emin mekanlarda öğrenci merkezli eğitim anlayışını kabullenen alanında deneyimli,enerjik ve sevecen eğitimcilerle siz velilere hizmet vermeye hazırız.''Eğitim öğrenciyi sevmekle başlar.'' öz sözünün benimseyen,öğrencilerin sevgi ortamında daha öz güven duygusuyla akademik başarılarının yanında toplumda kendisine yer edinmeleri,vatan ve milletine sadakat ile bağlı bireyler yetiştirmek hedeflerimizin başında yer alır.Çocuklarımızın bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak okul ve toplum yaşamına uyum ve akademik başarılarını geliştirmesi için sağlam temeller atıyoruz. Farklı öğrenme alanları için anahtar olan ana dilinin yanında uluslararası alanda dünyayla entegre olmalarını sağlamak amacıyla sağlam bir-iki dil öğrenmelerinin temellerini atıyoruz.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Okulun benimsediği özel eğitim sistemi nedir?

- MEB Odaklı

- Klasik Öğrenme Modeli

- Çoklu Zeka Modeli

- Yaparak Yaşayarak Öğrenme

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Tenefüsler kaç dakika sürüyor?

- 10 dakika

● Birinci sınıf öğrencilerine ödev veriliyor mu?

- Nadiren

● Birinci sınıf öğrencilerine sınav yapılıyor mu?

- Evet

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Branş Öğretmenleri

● Her sınıftan kaç şube var?

- 1

● Her yıl kadronuzda öğretmen değişikliği oluyor mu?

- Nadiren

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması ile

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Sanat ve spor faaliyetleri için ayda kaç kez etkinlik düzenleniyor?

- 2

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera Sistemi

● İlkokul 1’den 4’e kadar aynı öğretmenle devam edilebiliyor mu?

- Evet

● Okulda görev alan kaç öğretmen var?

- 11-15

Yorumlar

 • G

  Adakent kolejinden temizlik açısından , velilerle iletişim öğretmenlerle dıyalog ve en önemlisi eğitim açısından iyiki diyorum.Birebir eğitim alması benim için en önemlisi.Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gidip görüşmüştüm kayıt yaptırdım,hiç pişman olmadım.Düşünmeden kayıt yaptırabilirsiniz.

 • Sy

  Üç çocuğum da Adakent kolejine gidiyor.Hem anaokulundan hem ilkokulundan çok memnunuz. Branş dersleri çok iyi ,dil eğitimi konusunda çok iyiler. İngilizce ile Almanca da öğreniyorlar. Umarım ortaokul kısmı da açılır

 • A

  Ben de bir eğitimci olarak okulu, öğretmenleri ve personeli çok özverili ve başarılı buluyorum. Bir çocuğum 2 yıldır bu okulda, kardeşini de bu okula verdim. Beylikdüzü de butik eğitim veren ilk ve tek ilkokul. Akademik anlamda olsun, personelin ilgisi olsun, beslenme konusunda olsun son derece başarılı bir okul. Eğitim konusunda herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 • BK

  Temiz ve güvenilir bir okul ayrıca eğitim veren hocalarıda velilere ve cocuklara karsı oldukça duyarlı aklınıza takılan ne varsa içinizi rahatlatacak şekilde sizi aydınlatıyorlar. Öğrenci ve veli profilide gayet düzgün.Bence bu çevredeki en iyi okullardan birtanesi Öğretmenleri deneyimli ve çoçukların sosyalleşmesi adına pek çok faaliyetleri bulunuyor biz ailece bu anlamda çocuğun gelişmesinin ivme kazandıgını fark ettik faydalı ve eğiten çok sayıda aktivite sayesinde öğrenmeyi teşvik ediyor ve çoçuk daha hevesli ve aktif oluyor. Gercek anlamda eğitime takviye olması adına bu faaliyetlen saatlerinide öğrenciler için oldukça dengeli yapıyorlar.

 • D

  Çocuğumun güvenilir elde olduğunu bilmek beni mutlu ediyor.Tabi sadece ilkokulda bu yeterli değil.Eğitim kalitesi ,çocuğa yaklaşımları,çocukları sosyalleştirmek adına yapılan branş derslerinin de doğru bi şekilde yapılması da 4yıl boyunca burada olduğumu gösteriyor.

 • Komşumum tavsiyesi üzerine kızımı Adakent Kolejine göndermeye karar verdik.Okul ararken bir çok okulla görüştüm ve Adakent Koleji çok iyi imkanlar sağlıyor çocuklara.Kızım hala burada eğitim görüyor memnun kaldıktan sonra bir çok arkadaşım çocuklarını Adakent kolejine aldı. Egitimi,aktivitleri,hocalarıyla civarda ki okulların kesinlikle üzerinde bir okul Adakent Koleji,hocalar nitelikli okullarda öğrenim görmüş mesleğini severek yapan insanlar. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 • EK

  Oğlumu adakent kolejine gönderiyorum ve oğlum okula başladıktan sonra ne kadar iyi bir tercih yaptığımızı çok iyi anlaşılır bir şekilde eşimle beraber gördük.Adakent Koleji yabancı dil anlamında, spor aktiviteleri ve sanatsal çalışmalar ve geriye kalan diğer hizmetleriyle çocuklara gerçekten çok faydalı bir egitim sağlıyor. Hocalar öğrencileriyle çok ilgili ,çok samimi ve iyi insanlar eğer okul arayışı icindeyseniz iyi eğitimiyle, iyi hocalarıyla Adakent Kolejini tercih etmelisiniz kesinlikle.

 • S

  Adakent Koleji'nin çevresinde ki diğer okullardan eğitim ve öğretim alanında en iyisi olduğunu düşünüyorum. Hocaların hepsi işinde gerçekten çok iyi,bu mesleğin eğitimini en iyi şekilde almış insanlar,çocuklar hocalarına resmen hayran biz çok memnun kaldık, gözümüz hiç arkada kalmadı allaha şükür.Gönül rahatlığıyla çocuğunuzu bu okula ve hocalara emanet edebilirsiniz.

 • Sk

  Benim çocuğum duygusal açıdan biraz hassas olduğu için,büyük okullarda kaybolacağını düşündüğümden dolayı butik bir okula vermek istiyordum.Aradığım kriterleri Adakent kolejinde buldum.İyiki de tercihimi bu okuldan yana kullanmışım.

 • GK

  Kaliteli egitmenlerin oldugu beylikdüzü bolgesinde tavsiye edebileceğim en iyi okullardan biridir. Sınıf mevcudunun az olmasi birebir eğitimde on planda oldugunu gosteriyor. Aile ortamında çocuğumun bilgi ve beceri bakımından yeteri eğitimi alacağına inandığım için çocuğumu bu okula gonderiyorum

 • ilkokul için çok tecrübeli bir öğretmenleri var. Muhsin bey çocuklara hem özveri gösteriyor hemde çocukları çok sevdiğinden iyi anlaşıyor. eğitim konusunda çok iyi bir kurumMuhsin beyin yaşı biraz büyük. inşaallah bu çocuklarla olan iletişimde sıkıntı yaratmaz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Adakent Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Barış Mahallesi, Çiftlik Cd., Beylikdüzü Osb/beylikdüzü/istanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum