fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Armada Okulları

Armada Okulları'nı detaylı bir şekilde inceleyin. Kurumun; eğitim ücretleri, fotoğrafları, adresleri, iletişim bilgileri, erken kayıt dönemleri hepsi bu sayfada.

Armada Okulları'ndan Eğitime Bakış

ARMADA OKULLARI'NDAN EĞİTİM

Armada Okulları, küreselleşen dünyada ulusal ve uluslararası platformlarda başarılı, çağın ihtiyaç ve gereksinimlerine cevap verebilen, dünyaya katkılı, bilinçli ve yaşam becerileriyle donatılmış öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Alanında uzman eğitmenlerle birlikte öğrenim hizmeti sağlayan Armada Okulları, okul öncesinden ortaokul son sınıfa kadar etkin bir öğrenme ortamı oluşturmaktadır.


Armada Eğitim Kurumları, öğrencilerinin çok yönlü gelişimlerini sağlamak amacı ile bazı çalışma ortamları oluşturmaktadır. Bu çalışma ortamları, öğrencilerin ihtiyaç ve gereksinimleri göz önünde bulundurularak donatılmakta ve öğrencinin eksiksiz bilinçlendirilmesi sağlanmaktadır. Ana sınıfından itibaren etkin olarak öğrenim gören öğrenciler, bilişsel, duygusal ve fiziksel olarak çok yönlü gelişimlerini Özel Armada Okulları'nda karşılamaktadır.


Armada, fen laboratuvarları ile birlikte, gelişen teknolojiyi öğrenim sürecine paralel olarak uygulamaktadır. Bu sayede bilime meraklı, sağlam temeller almış, doğru kararları verebilen, ilgili ve yetenekli öğrenciler yetiştirmektedir. Ana sınıfından itibaren uzman eğitmenler eşliğinde verilen laboratuvar dersleri öğrenci seviyesine uygun bilimsel deneylerle desteklenmektedir. Öğrencilerin deneyerek öğrendiği bilgiler yaşam boyunca kullanabilecekleri biçimde akıllarında kalmaktadır.


Özel Armada Okulları Robotik ve Kodlama dersleri ile öğrencilerin küçük yaştan itibaren programlama kavramını keşfetmelerini, kullandıkları teknolojik cihazları daha yararlı kullanmaya başlamalarını, değişen ve gelişen teknolojiyi takip etmelerini hedeflemektedir. Bununla birlikte öğrencilerin yenilenen teknolojilere uyum sağlamasını, yaratıcı ve analitik düşünebilmesini, öz güvenlerinin gelişmesini amaçlamaktadır.


Akıllı sınıflar ile Armada Okulları öğrencilerin sınıflarda daha kalıcı bilgilerle buluşmasını hedeflemektedir. Akıllı tahta sistemi ve son teknoloji ile donatılmış eğitim ortamları, görselliği artırmakta, bilgi tekrarını kolaylaştırmakta ve öğrencilerin teknoloji ile iç içe olmalarını önemsemektedir. Armada Okulları Akıllı Okul konseptiyle öğrencilerin derse ilgisini, motivasyonunu, yaratıcı düşünce yapısını arttırırken aynı zamanda bilgilerin daha kalıcı hale gelmesini sağlamaktadır.


Armada Okulları, eğlenerek öğrenmeyi ve sosyalliği arttırmak amacı ile çalışma programları sürdürmektedir. Öğrencinin başarısını destekleyen en önemli unsurlardan birisi olan spsyal aktiviteler Armada Okulları'nda faaliyetlerle çeşitlendirilmektedir. Öğrencileri için sosyal, kültürel ve sportif birçok branşta faaliyetlerde bulunmasına olanak sağlamaktadır. Özel okulun öğrenciler için hazırladığı faaliyetler; Futbol, Basketbol, Taekwando, Voleybol, Masa tenisi, Gitar, Piyano, Keman, Resim, Drama, Dans, Gezi, Akıl ve Zeka Oyunları, Satranç, Halk oyunları şeklindedir.

Armada Okulları'nda Yabancı Dil

ARMADA'DA YABANCI DİL EĞİTİMİ

Armada Okulları, globalleşen dünyada ülkeler arası iletişimin artması ile yabancı dilin bir gereklilik haline geldiğini bilmekte ve bununla birlikte uluslararası düzeyde yabancı dil eğitimi vermektedir. Özel Armada Okulları'nda öğrenciler, Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde ana sınıfından itibaren dil eğitimi görmektedir. Özel okul, verdiği yabancı dil eğitimi ile öğrencilerinin kendini rahatlıkla ifade edebilecekleri ve akademik çalışmalarını yabancı dilde de geliştirebilecekleri uluslararası düzeyde vatandaş olmalarını hedeflemektedir. Kalıcı yabancı dil eğitiminin sağlanması için öğrencileri Türk ve yabancı öğretmenler derslere teşvik edici çalışmalar sürdürmektedir. Armada Okulları, öğrencilerin İngilizce dilini ve seçtikleri ikinci bir yabancı dili aktif olarak kullanmasını sağlamaktadır. Sosyal ve kültürel alanlarda da öğrencilerin dil gelişimine katkıda bulunmaktadır.


Özel Armada Okulları, öğrencilerin yabancı dil alanında gelişmelerini ve becerilerini görmek amacı ile kaliteli sınav standartları ve dil seviyesi belirleme kriterleri uygulayarak tüm dünyada kabul edilen Cambridge sınavlarında elde ettiği başarılarla ön plana çıkmaktadır.


Özel Okulda bulunan öğrenciler, Fransa, İtalya, Almanya ve Japonya gibi pek çok ülkeden yaş gruplarına uygun olarak sınavlara katılmakta ve uluslararası düzeyde İngilizce seviyelerini belgeleme fırsatı bulmaktadır.

Armada Okulları İndirimleri
Armada Okulları Yorumları
Devamını Gör
Armada Okulları'ndan Eğitime Bakış
Armada Okulları'nda Yabancı Dil
Armada Okulları Galeriler
Armada Okulları İndirimleri
Armada Okulları Yorumları

Armada Okulları Kampüsleri

Armada Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Gayrettepe Armada Okulları Kampüsü
İstanbul / Beşiktaş
comment-icon 90 Yorum announcement-icon 54 Duyuru
%28 İndirim
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Armada Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum