fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

Özel Gayrettepe Armada İlkokulu verified

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Sabahçı: 08:20/12:00
Öğlenci: 13:00/16:10

Özel Gayrettepe Armada İlkokulu Hakkında

Armada Okulları, tüm öğretmen, personel ve öğrencileriyle gün kitap okuyarak başlıyor. Böylece algılama oranını arttırıyor ve sadece Türkçe değil tüm derslerde başarı oranını arttırıyor. Okul her öğrenci için bir koç öğretmen (mentörlük) belirleyerek çocuklara çok önemli bir rehberlik hizmeti vermekte. Alan seçimi ve meslek tanıtımları, sınav stratejileri, özgüven, motivasyon, sınav kaygısı, sınav sistemi adı altında dönem içinde birçok seminer ile öğrencilere katkı sağlamayı amaçlıyor. Armada okulları dijital ortamın öğrencilere katkısını bilerek akıllı tahta ve projeksiyon kullanarak derslere çağa uygun şekilde işleyerek öğrencilere katkı sağlamayı planlıyor. Armada okulları’nda ders anlatımlarında, soru çözümlerinde ve laboratuvarlarda akıllı tahta ve içerikleri kullanarak öğrencilerin ve öğretmenlerin derste zaman kaybetmeden önceden hazırlanmış tüm şekil, tablo, tema ve görsel kümeleri hazır bulundurmuş olarak dersin verimini arttırır. Armada Okulları’nda konuşturan dil eğitimi ile grammerin yanı sıra ana dili İngilizce (native speaker) olan öğretmenler ile beraber konuşma kulüpleri (conversation clup) oluşturarak öğrencilerin öğrendiği bilgileri kullanarak pratik yapması ve böylelikle İngilizceyi akıcı olarak konuşması sağlanmakta. Derslerde Oxford, Longman, Cambridge gibi uluslararası geçerliliği olan yayınlar kullanılıyor. Öğrenciler dersten sonra Etüt, Telafi, Ek Çalışma, Çizgi Altı, Soru Çözümü, Ödev Tamamlama adı altında çalışmalar yapmaktadır. Armada Okulları’nda akademik başarılarının yanında sosyal, kültürel, sanatsal etkinlikleri öğretmenler tarafından planlanarak uygulanır. Bu planlar düzenli olarak gerçekleştirilir. Armada Okulları’nda yapılan sinema, tiyatro, sergi, konser, futbol, basketbol gibi faaliyetler ile öğrencilerin eğlenmesi ve fiziksel aktivelerde bulunmasını sağlar. Okul kantininde düzenli olarak yemek servisi yapılmaktadır. Öğrenciler verecekleri ücret karşılığında yemeklerini yiyebilmektedir. Armada Okulları marka olan yayınlar ile iş birliği yaparak alanında uzman yazar kadrosuyla hazırlanmış modüler eğitim setlerini öğrencilerine ücretsiz olarak vermektedir. Bu yayınlar öğrencilere deneme sınavları, konu anlatımlı kitaplar, föyler, yaprak testler ve daha fazlasını vermektedir. Henüz servis hizmeti vermeyen Armada okulları yoğunluk olması durumunda bu konuda harekete geçecek.

Yorumlar

 • AC

  SEVGİ, SAYGI VE EĞİTİMİN EN ÖN PLANDA OLDUĞU ÇAĞDAŞ BUTİK BİR KOLEJ. ÇOCUĞUM MATEMATİĞİ SEVDİ, ÇOK İYİ İNGİLİZCE EĞİTİM ALIYOR, BÖYLE BİR OKULU BULDUĞUM İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM. OĞLUM 5.SINIFTA ÇOK İYİ BİR EĞİTİM ALIYOR VE ÇOK MUTLU. HER BİR ÖĞRETMENE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM.

 • OK

  Okulda edinilen kazanımları gerçek hayat uyarlamayı çok iyi bilen çağdaş öğretmenler sayesinde geleceğe umutla bakıyoruz. İşte bu eğitim ve öğretimde özlediğimiz geri dönüşler böyle okullar sayesinde yavaş yavaş olacak. Herkese tüm kadroya ve öğrencilere başarılar.

 • UY

  Dershanecilik hayatını okul hayatına çevirdiğini duyduğumda Türkiye eğitim sistemi için büyük bir avantaj olarak değerlendirmiştim. Okulun lokasyonu zaten herkesin malumu özellikle yoğun çalışan, iş hayatının içinde olan anne ve babalar için çocuklarının güvenle emanet edebilecekleri başarılı bir kolej olmuş.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gayrettepe Armada İlkokulu İletişim Bilgileri

Gayrettepe Mahallesi. Ekin Sokak. (Çiğdem Sokak) No:2/a Beşiktaş, İstanbul (Florence Nightingale Hastanesi Sokağı)34349
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum