fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

Özel Gayrettepe Armada İlkokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:20/16:10

Özel Gayrettepe Armada İlkokulu Hakkında

Özel Gayrettepe Armada İlkokulu, İstanbul Beşiktaş ilçesinin Gayrettepe semtinde bulanan butik bir okuldur. Şişli – Mecidiyeköy – Beşiktaş üçgeni içerisinde olup velilerimizin kolaylıkla ulaşabileceği bir noktadır. Özel Gayrettepe Armada İlkokulu, dersler haftada 45 saat (günde 9 ders) olacak şekilde programlanmıştır. Sabah 08.20’de başlayan günlük eğitim akışı 16.10’da biter. Çocukların beslenme düzenine önem verilen okulumuzda kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi olmak üzere günde üç öğün yemek hizmeti verilmektedir. Yemekler günlük olarak kendi yemekhanemizde yapılmaktadır. Yemek menüleri beslenme uzmanı tarafından hazırlanmakta ve velilerimizle paylaşılmaktadır. Beslenme dostu olan okulumuzda kantin bulunmamaktadır. Öğrencilerimiz, öğretmenlerinin eşliğinde ve kontrolünde yemek yerler. 1, 2 ve 3.sınıflarda öğrencilerin gelişimi “aylık gözlem formu” ile izlenir. 2.sınıftan itibaren öğrencilerin sınıf içi performanslarını ve bilgi düzeylerini değerlendirmek üzere anlık sınavlar uygulanır. Bu sınavlar öğrenciyi notlandırmaktan çok öğrenmedeki kalıcılığı sağlamak açısından önemlidir. 1.sınıfın ilk döneminde okuma-yazma çalışmaları ağırlıktayken ikinci dönem itibariyle okuduğunu anlama, yorum yapma ve analiz çalışmaları ön plana çıkar. Haftada 5 saat “ödev saati” uygulaması vardır. Ders programına dahil olan ödev saatinde öğrencilerimiz, öğretmenleriyle beraber ödevlerini yaparlar. Ödev saati uygulamasında amaç, eve ödev göndermemek değil; öğrencilere ödev yapma alışkanlığını kazandırmaktır. Her haftanın sonunda veliler ile “haftalık bülten” paylaşılır. Bir hafta boyunca tüm derslerden işlenen konular ve yapılan etkinlikler, haftalık bültende detaylı olarak yer alır. Böylece velilerimizde eğitim sürecine dahil olurlar. İlkokul öğrencilerimiz haftada 12 saat İngilizce dersi görürler. İngilizce eğitiminde yaparak, yaşayarak, etkinlik ve oyunlarla öğretime önem veren okulumuzda yıl boyunca birçok İngilizce etkinlik gerçekleştirilir. İngilizce öğretiminde kitap kullanılmaz, ezbere dayalı bir öğretim modeli yoktur. Her haftanın sonunda veliler ile detaylı bir “İngilizce Mektup” paylaşılır. Öğrencilerin yabancı dil gelişimi, İngilizce mentör öğretmenleri tarafından takip edilir ve velilere bilgi verilir.3.sınıf itibariyle haftada iki saat Almanca veya İspanyolca olmak üzere İkinci Yabancı Dil dersi seçmeli olarak verilir. Öğrencilerimiz haftada birer saat branş öğretmenlerinin mentörlüğünde yoga, satranç, robotik kodlama, görsel sanatlar, müzik, dans ve spor derslerini görürler.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Gayrettepe Armada İlkokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Yoga Öğretmeni

- Robotik Kodlama Eğitmeni

- Satranç Öğretmeni

- Bale ve Dans Öğretmeni

- Diğer

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Tenefüsler kaç dakika sürüyor?

- 10 dakika

● Birinci sınıf öğrencilerine ödev veriliyor mu?

- Nadiren

● Birinci sınıf öğrencilerine sınav yapılıyor mu?

- Hayır

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Branş Öğretmenleri

● Her sınıftan kaç şube var?

- 1

● Her yıl kadronuzda öğretmen değişikliği oluyor mu?

- Nadiren

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması ile

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera Sistemi

● İlkokul 1’den 4’e kadar aynı öğretmenle devam edilebiliyor mu?

- Evet

● Okulda görev alan kaç öğretmen var?

- 21+

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

Özel Gayrettepe Armada İlkokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  20
 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:20 - 16:10 şeklindedir.
 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, Almanca, İspanyolca dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti sunulmamaktadır.
 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu hafta sonu eğitim veriyor mu?
  Hafta sonu eğitim verilmemektedir.

Özel Gayrettepe Armada İlkokulu Yorumları (19)

 • AE

  Armada Okullarinda ilk senemiz, oglum okula cok severek gidiyor. Butik bir okul oldugundan ögretmenler ve calisan herkes cok ilgililer. Ne zaman isterseniz rahatlikla gorusup ulasabiliyorsunuz. Tam bir mahalle ozel okulu. Okulumuzu cok seviyoruz, ogretmenlerinize, idarecilerimize cok tesekkur ediyoruz..

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Sayın velimiz kıymetli vaktinizi ayırıp, yorumunuzla destek sağladığınız için teşekkür ederiz. Düşüncelerinizin hiç değişmemesi dileklerimizle saygılar sunarız...

 • Butik, sevgi dolu bi bilim yuvası. Çocuğu her açıdan destekleyen ve potansiyelini aşmasına yardımcı olan idare, öğretmen, çalışan herkese sonsuz teşekkür ediyorum

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Sayın velimiz kıymetli vaktinizi ayırıp, yorumunuzla destek sağladığınız için teşekkür ederiz. Umarız hep aynı düşüncelerle değer katmak için çabalayan bir kurum oluruz sizler nazarında.

 • İki çocuğumda 3 yaşından beri Armada okullarında artık bir aile gibiyiz. En önemlisi çocuklarım mutlu…

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Sayın velimiz kıymetli vaktinizi ayırıp, yorumunuzla destek sağladığınız için teşekkür ederiz. Umarız hep aynı düşüncelerle;değer katmak için çabalayan bir kurum oluruz sizler nazarında.

 • Hiç tereddüt etmeden kayıt yaptırabilirsiniz ..Bence her konuda mükemmel .

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Sayın velimiz kıymetli vaktinizi ayırıp, yorumunuzla destek sağladığınız için teşekkür ederiz. Umarız hep aynı düşüncelerle;değer katmak için çabalayan bir kurum oluruz sizler nazarında.

 • CO

  İkiz cocuklarimizi 3 yasindan beri Armada Okulu’na gönderiyoruz. Anaokulunda mükemmel bir temel alarak İlkokula başladır. Aynı eğitim kalitesini İlkokul kısmında da devam ettiriyorlar. Cocuklar okula gerçekten çok severek gidiyorlar. Butik bir okul olduğu için hem öğretmenlere hem de yönetim kadrosuna her zaman kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Çocuklarınızı güvenle, gözü kapalı teslim edebileceğiniz butik ve kaliteli bir okul.

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Sayın velimiz kıymetli vaktinizi ayırıp, yorumunuzla destek sağladığınız için teşekkür ederiz. En kıymetlileriniz olan evlatlarınızın ömental ve fiziksel anlamda büyümelerini gözlemlemek bizim için de büyük mutluluk. Umarız hep aynı düşüncelerle;değer katmak için çabalayan bir kurum oluruz sizler nazarında.

 • ED

  Referans üzerine çocuğumu kayıt yaptırdım. İşlerini severek yapan herkesin bir arada olduğu Okulumuz idareci öğretmenlerine çok teşekkür ederim Yabancı dil eğitimi oyun ile sevdirerek öğretiliyor Eğitim ve öğretimde gözünüzün arkada kalmayacağı bir okul

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Sayın velimiz kıymetli vaktinizi ayırıp, yorumunuzla destek sağladığınız için teşekkür ederiz.

 • Çocuğumun temelinin güç olmasını istemiştim aradığım okul Armadaymış. Matematik, Türkçe, İngilizce henüz üçüncü sınıfta olmasına rağmen üst düzeyde. Öğretmenler ve idari kadro harika istediğiniz kişiyle anında görüşebiliyorsunuz. Her öğrenciye ve her veliye ayrı ayrı özel ilgi var. Teşekkürler.

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Sayın velimiz kıymetli vaktinizi ayırıp, yorumunuzla destek sağladığınız için teşekkür ederiz.

 • va

  4 senedir çocuklarim burda anaokulu ilkokul tüm ogretmenlerimiz yoneticilerimiz mükemmelHer şey çok guzel

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Sayın velimiz kıymetli vaktinizi ayırıp, yorumunuzla destek sağladığınız için teşekkür ederiz.

 • JC

  Oglum bes senedir Armada okulunda eğitim göruyor. Oğlum icin vermis olduğumuz en guzel kararlardan biri bu okula gondermek oldu. Armada ile yollarimizin kesismesi buyuk bir sans. Okuluna mutlu gitmesi, okulundan cikmak istememesi buyuk bir arti bizim icin. Samimi, icten ve guvenilir bir okul. İdari bolum cok ilgili ve cozum odakli... Egitmenleriyle ogretimi cok kaliteli ve basarili ayrica en onemlilerinden bir taneside cagdas okul sistemi ... Bence okullar arasi birinci olmayi hak eden bir okul...

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Sayın velimiz kıymetli vaktinizi ayırıp, yorumunuzla destek sağladığınız için teşekkür ederiz. Deneyim ve gözlemlerinizi paylaşmanız bizim için de kıvanç kaynağı.

 • ME

  Çocuklarla birebir ilgilenen ve butik hizmet veren, eğitim kalitesini herşeyin üzerinde tutan bir okul. Biz çok memnunuz.

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Sayın velimiz kıymetli vaktinizi ayırıp, yorumunuzla destek sağladığınız için teşekkür ederiz.

 • St

  Ana sınıfı ve ilkokul kısmı harika . Butik oluşu ,okulun çok kalabalık olmayışı , yönetimin ve öğretmenlerin her an ulaşılabilir oluşu , temizliği , okulda kantin olmayışı

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Sayın velimiz kıymetli vaktinizi ayırıp, yorumunuzla destek sağladığınız için teşekkür ederiz.

 • MD

  Biz okul araştırması yaparken ve kayıt olduktan sonra bir çok ebeveyn gibi kafamızda soru işaretleri vardı eğitim ve sosyal olanaklar açısından çocuğumuz için en doğrusunu yaptık mı diye. Açıkçası okul başladıktan sonra herşeyin planlı titiz ve özverili yapıldığını görünce bütün kaygılarımız son buldu özellikle pandemi döneminde kafamızda soru işaretleri belirmeden okulun bizden önce önlemler alıp herşeyi deneyerek uygulamaya koyması bizi fazlasıyla memnun etti. Gerek okul yönetimine gerekse öğretmenlerimize bu konudaki başarılarından ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Sayın velimiz kıymetli vaktinizi ayırıp, yorumunuzla destek sağladığınız için teşekkür ederiz.

 • GY

  Bir özel okul açsaydım, şu anda okulun mevcut öğretim kadrosuna teslim ederdim.

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Sayın velimiz kıymetli vaktinizi ayırıp, yorumunuzla destek sağladığınız için teşekkür ederiz. Referanslarınız,kendimizi daha da değerli hissetmemizi sağlıyor.Katkılarınızla daha da güçleniyoruz.

 • VK

  Armada Okulları ile büyük bir tesadüf üzerine tanıştık. 2019 yılının başında Beşiktaş ‘ta okulların açılmasına bir hafta kala bazı okullara yokum kararı çıkmıştı. Bir tavsiye üzerine giderek aynı gün kayıt yaptırdık. Özel okulların “para kazanma” üzerine kurulu olan anlayışı, Armada Okullarında “insan kazanma” anlayışında. Hem eğitmen kadrosu hem de yönetici kadrosu inanılmaz derecede kaliteli. Butik bir okul olması çok avantajlı. Pandemi döneminde çevremizde başka özel okullara çocuklarını gönderen ailelerin telaşını görünce bir kez daha ne kadar kıymetli bir yerde olduğumuzu anladık. Çocuklarla ilgili her türlü konuya anında mantıklı ve akılcı çözümler bulunuyor. Sadece adından dolayı “marka” olmuş bir çok okula göre kıyaslanamayacak kadar kaliteli bir eğitim veriliyor. İnsani değerlere önem veren, çocuk odaklı bir kurum. Her alamda örnek alınması gerekir.Açıkçası çok bilinmesini ve büyümesini istemem. :)

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Sayın velimiz kıymetli vaktinizi ayırıp, yorumunuzla destek sağladığınız için teşekkür ederiz. Butik bir eğitim kurumu olarak, daha yakın ilgiden uzaklaşmayacağımızdan ve çocuklarınızın kalabalıklar arasında kaybolmasına izin vermeyeceğimizden emin olabilirsiniz.

 • Eg

  Armada okulların da üçüncü senemiz çocoğumuzu gönül rahatlığıyla aklımız arkada kalmadan bu pandemi döneminde olsun her türlü gönül rahatlığıyla okulumuza gönderiyoruz iyi ki armadalıyız

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Sayın velimiz kıymetli vaktinizi ayırıp, yorumunuzla destek sağladığınız için teşekkür ederiz. Birlikte nice senelerimiz olur umarız.

 • Hk

  4 yıldır Armada’nın öğrencisiyiz. Okulumuzu çok seviyor ve çok memnunuz. Tüm öğretmenlerimize ve idarecilerimize çok teşekkür ediyoruz.

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Sayın velimiz kıymetli vaktinizi ayırıp, yorumunuzla destek sağladığınız için teşekkür ederiz. Umarız hep aynı düşüncelerle;değer katmak için çabalayan bir kurum oluruz sizler nazarında.

 • AC

  SEVGİ, SAYGI VE EĞİTİMİN EN ÖN PLANDA OLDUĞU ÇAĞDAŞ BUTİK BİR KOLEJ. ÇOCUĞUM MATEMATİĞİ SEVDİ, ÇOK İYİ İNGİLİZCE EĞİTİM ALIYOR, BÖYLE BİR OKULU BULDUĞUM İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM. OĞLUM 5.SINIFTA ÇOK İYİ BİR EĞİTİM ALIYOR VE ÇOK MUTLU. HER BİR ÖĞRETMENE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM.

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Sayın velimiz kıymetli vaktinizi ayırıp, yorumunuzla destek sağladığınız için teşekkür ederiz. Özellikle ingilizce kademesinde uyguladığımız kur sistemiyle,dile maruz bırakarak tam donanımlı dil öğrenimi hedefimizde devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Umarız hep aynı düşüncelerle;değer katmak için çabalayan bir kurum oluruz sizler nazarında.

 • OK

  Okulda edinilen kazanımları gerçek hayat uyarlamayı çok iyi bilen çağdaş öğretmenler sayesinde geleceğe umutla bakıyoruz. İşte bu eğitim ve öğretimde özlediğimiz geri dönüşler böyle okullar sayesinde yavaş yavaş olacak. Herkese tüm kadroya ve öğrencilere başarılar.

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Sayın velimiz kıymetli vaktinizi ayırıp yorumunuzla destek sağladığınız için teşekkür ederiz. Butik bir kurum olmanın dezavantajlarının yanı sıra avantajları ve ayrı bir dokusu da oluyor. Aydınlık bir gelecek için aydın nesiller yetiştirme niyetinden hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz.

 • UY

  Dershanecilik hayatını okul hayatına çevirdiğini duyduğumda Türkiye eğitim sistemi için büyük bir avantaj olarak değerlendirmiştim. Okulun lokasyonu zaten herkesin malumu özellikle yoğun çalışan, iş hayatının içinde olan anne ve babalar için çocuklarının güvenle emanet edebilecekleri başarılı bir kolej olmuş.

 • Özel Gayrettepe Armada İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkür ederiz değerli katkınız için.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gayrettepe Armada İlkokulu İletişim Bilgileri

Gayrettepe Mahallesi. Ekin Sokak. (Çiğdem Sokak) No:2/A Beşiktaş, İstanbul (Florence Nightingale Hastanesi Sokağı)34349
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum