fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Asfa Koleji

Asfa Koleji için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Asfa Koleji; fiyatlarına, eğitim anlayışlarına, fotoğraflarına ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Asfa Koleji'nde Eğitim

ASFA EĞİTİM KURUMLARI

Asfa Koleji köklü ve nitelikli eğitimi ile öğrencilerinin yaş özelliklerini ve gelişim farklılıklarını göz önünde bulundurarak yetiştiren benzersiz eğitim modeli ile fark yaratmasıyla birlikte öğrencilerine, eğitime adım attığı anaokulundan üniversiteye hazırlayan lise seviyesine kadar güvenli ve sağlıklı bir ortamda hizmet sunan eğitim kurumudur. Anaokulunda öğrencilerinin oyun eşliğinde eğlenerek temel becerileri uygun ortamlar eşliğinde kazanmalarını amaçlayan Asfa Koleji, problem çözebilen, motor becerileri gelişmiş, çevresindeki diğer insanlara saygı duymanın önemini kavramış bireyler olarak bir üst sınıfa geçmektedirler. Bunun dışında kodlama eğitiminin gelecekteki öneminin bilincinde olan okulda akıl ve zeka oyunları oynanmakta satranç turnuvaları düzenlenmekte ve deneyler ile neden-sonuç ilişkisi kurabilmeleri hedeflenmektedir.


Asfa Koleji ilkokullarında öğrencilerin ilgi ve yeteneklerini keşfedebilmeleri için çeşitli imkanlar sunulmakta ve potansiyellerini geliştirebilmeleri sağlanmaktadır. Öğrenciye en uygun materyaller ile işlenen dersler ile öğrenciler kendisine en uygun eğitim modelini kendisi seçmekte ve daha etkili bir eğitim almaktadır. Okulun her köşesi eğitime dahil edilmek için özel olarak tasarlanmış ve güvenlikten ödün verilmeden sabitlenmesi gereken tüm materyaller için gerekli önlemler alınmıştır.


Asfa Koleji dünya ile iletişime geçebilmenin yabancı dil öğrenmekle ve öğrenilen yabancı dili doğru bir şekilde konuşabilip yazabilmekte mümkün olabileceğini düşünmektedir. Bu amaca uygun olarak dil yetkinliklerini geliştirebilmek adına öğrencilere uzman eğitmen kadrosu ile eğitim veren okul, öğrencilerini bu sürece dahil etmekte ve ezberden çok öğrendiği dili kullanabilen bireyler yetiştirmektedir. Okul dil eğitiminde çeşitli online programlar kullanmakta, etüt çalışmaları ile eksiği olan öğrencilerin diğer öğrencilerden geri kalmaması için elinden geleni yapmaktadır.


Asfa Eğitim Kurumları, İdeal Ders Modeli(İDM) ile öğrencilerin kendi potansiyellerini keşfetmelerini desteklemektedir. Bu model ile öğrencilerin problem çözme yeteneğini etkin kullanabilen, evrensel ahlak değerlerini benimsemiş, analitik düşünebilen bireyler olmaları desteklenmektedir. Öğrencilerin akademik, sosyal, kültürel ve bireysel gelişimlerini desteklemek amacıyla hazırlanan bu model ile sorgulayan öğrenci daima merkezdedir. Uygun öğrenme metotları ile öğrencilere en az bir yabancı kaynakla destek verilmektedir. Asfa Koleji, eğlenerek ve uygulayarak öğrenmeyi savunmaktadır. Böylece öğrencilere teoride anlatılan bilgiler etkinlik ve uygulamalarla pekiştirilmektedir.

Asfa Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Asfa Koleji İndirimleri
Asfa Koleji Yorumları
Devamını Gör
Asfa Koleji'nde Eğitim
Asfa Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Asfa Koleji Galeriler
Asfa Koleji Yorumları

Asfa Koleji Kampüsleri

Asfa Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Üsküdar Asfa Eğitim Kurumları Kampüsü
İstanbul / Üsküdar
comment-icon 22 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul Üsküdar’daki modern binasında eğitim veren kurum, öğrencilerin bireysel farklılıkları dikkate alarak kabiliyetl...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Asfa Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum