fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Asfa Koleji

Asfa Koleji için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Asfa Koleji; fiyatlarına, eğitim anlayışlarına, fotoğraflarına ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Asfa Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

İlkokullar

Asfa Koleji İlkokullar

Asfa Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Asfa Koleji Ortaokullar

Asfa Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Asfa Koleji Hakkında

  • Asfa Koleji'nde Eğitim

ASFA KOLEJİ

Asfa Koleji köklü ve nitelikli eğitimi ile öğrencilerinin yaş özelliklerini ve gelişim farklılıklarını göz önünde bulundurarak yetiştiren benzersiz eğitim modeli ile fark yaratmasıyla birlikte öğrencilerine, eğitime adım attığı anaokulundan üniversiteye hazırlayan lise seviyesine kadar güvenli ve sağlıklı bir ortamda hizmet sunan eğitim kurumudur. Anaokulunda öğrencilerinin oyun eşliğinde eğlenerek temel becerileri uygun ortamlar eşliğinde kazanmalarını amaçlayan Asfa Koleji, problem çözebilen, motor becerileri gelişmiş, çevresindeki diğer insanlara saygı duymanın önemini kavramış bireyler olarak bir üst sınıfa geçmektedirler. Bunun dışında kodlama eğitiminin gelecekteki öneminin bilincinde olan okulda akıl ve zeka oyunları oynanmakta satranç turnuvaları düzenlenmekte ve deneyler ile neden-sonuç ilişkisi kurabilmeleri hedeflenmektedir.


Asfa Koleji ilkokullarında öğrencilerin ilgi ve yeteneklerini keşfedebilmeleri için çeşitli imkanlar sunulmakta ve potansiyellerini geliştirebilmeleri sağlanmaktadır. Öğrenciye en uygun materyaller ile işlenen dersler ile öğrenciler kendisine en uygun eğitim modelini kendisi seçmekte ve daha etkili bir eğitim almaktadır. Okulun her köşesi eğitime dahil edilmek için özel olarak tasarlanmış ve güvenlikten ödün verilmeden sabitlenmesi gereken tüm materyaller için gerekli önlemler alınmıştır.


Asfa Koleji dünya ile iletişime geçebilmenin yabancı dil öğrenmekle ve öğrenilen yabancı dili doğru bir şekilde konuşabilip yazabilmekte mümkün olabileceğini düşünmektedir. Bu amaca uygun olarak dil yetkinliklerini geliştirebilmek adına öğrencilere uzman eğitmen kadrosu ile eğitim veren okul, öğrencilerini bu sürece dahil etmekte ve ezberden çok öğrendiği dili kullanabilen bireyler yetiştirmektedir. Okul dil eğitiminde çeşitli online programlar kullanmakta, etüt çalışmaları ile eksiği olan öğrencilerin diğer öğrencilerden geri kalmaması için elinden geleni yapmaktadır.

Asfa Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Asfa Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum