fb
Özel Asfa Eğitim Kurumları Halil Necati İlkokulu

Özel Asfa Eğitim Kurumları Halil Necati İlkokulu

0216 706 6887
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Okul Saatleri: 09:00/16:00
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20

Özel Asfa Eğitim Kurumları Halil Necati İlkokulu Hakkında

İstanbul Üsküdar’daki modern binasında eğitim veren kurum, öğrencilerin bireysel farklılıkları dikkate alarak kabiliyetlerini ortaya çıkaran, kolaylaştırıcı yöntemler kullanarak öğrenmeyi eğlenceli hale getiren bir yaklaşımı benimsemektedir. Teknoloji destekli eğitim materyalleri kullanarak, akıllı sınıflarda, tabletli eğitim sistemi uygulanmaktadır. Ders üniteleri ile alakalı 3D teknolojisinden faydalanarak ders işlenmektedir. Öğrencilerin sadece akademik gelişimini değil kişisel ve ahlaki gelişimini de önemseyen Özel Asfa Halil Necati İlkokulu, değerler eğitimi ünitelerinde; tutumluluk-tasarruf, Dürüstlük, merhamet, sorumluluk, tevazu, özdenetim, edep, itaat ve kulluk bilinci gibi konuları işlemektedir. Sanal Esaret projesi yürüten okul, öğrencilerin sosyal aktivitelere yönelmesini desteklemekte ve spor faaliyetlerine önem vermektedir. drama, tiyatro çalışmalarının yanı sıra, kitap okumaya ve spora teşvik çalışmaları yapmaktadır. Asfa Language Department bölümü oluşturan okulda, yabancı dil olarak İngilizce ve Arapça eğitimlerinde uluslararası standartlar izlenmekte, kurum-içi eğitimlerle öğretmenlerin bilgileri sürekli güncellenmektedir. Okulda öğrencilerin güvenliği ön planda olup okul içindeyken öğrencilerin güvenliğini tehdit edebilecek her türlü şeye karşı gerekli önlemler alınmıştır ve okula dışarıdan yabancıların girmesi kesinlikle yasaktır. Yemekler hijyen kuralları ön planda tutularak sağlıklı ürünlerle hazırlanan menüler ile servis edilir ve öğrencilere sağlıklı beslenme imkanı sunulur. Sınıflarda, tuvaletlerde ve okulun geri kalanında temizliğe önem verilir ve öğrencilerin sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek şeylere karşı önemler alınır. Okulun verdiği bir diğer hizmet de psikolejik danışma ve rehberlik hizmetidir. Okulun psikolejik danışmanı öğrencilerin kendine güvenen, çevreye duyarlı, sorumluluklarının bilincinde bireyler olabilmeleri için gerekli çalışmaları yapar özel durumlarda onların sorunlarına çözüm üretir.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Müzik Odası
Revir
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Yüzme
Hentbol
Voleybol
Basketbol
Güreş

Sanatsal

Drama
Görsel Sanatlar

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

 • K. A.

  Eğitimi iyi fiziksel imkanları iyi ancak sıradan bir özel okuldan sıyrılan bir yanı yok okulun. Ve buna rağmen fiyatları biraz fazla diye düşünüyorum çocuğumu gönderdim pişman değilim ancak kendilerinni biraz daha geliştirebilirler.

 • E. Y.

  Yemekhaneleri son derece temiz ve ve sağlıklı ürünler kullanarak yemek yapıyorlar. Güvenlik çok sıkı okulda ve öğrencilerin okulda güvende olduğundan emin olabiliyorsunuz. Rehberlik hizmeti de gayet iyi öğrencilerle hassasiyetle ilgileniyorlar.

 • F. E.

  Ders çeşitliliği iyi ve tecrübeli öğretmenlerle çalışıyorlar ancak kulüpler çok aktif değil okul disiplinli bir okul ama kendisini geliştirmeye çok açık değil.

 • E. C.

  Yeni nesil edebli olması için uğraşan imkanım olsa benim de okumak isteyeceğim tek yer. Çocuklarımızın eğitim hayatında önemli ve bir o kadar hayırlı bir yere sahipler.

 • F. Ö.

  Ticari kaygıları ön planda olan tacir yetiştiren bir okul burası.

 • E. Ö.

  Ahlaklı bir toplumun yaratılması için kalite eğitimi rehber edinmiş bir eğitim kurumu. Allah razı olsun

"Özel Asfa Eğitim Kurumları Halil Necati İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Asfa Eğitim Kurumları Halil Necati İlkokulu İletişim Bilgileri

Barbaros Mah. Mütevelli Çeşme  Cad. No:21/3 Üsküdar/istanbul
0216 706 6887
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Yıldızlarım Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Yıldızlarım Koleji İlkokulu

Yıldızlarıma başladığından beri kızım o kadar çok şey öğrendi ki öğretmenleri tecrübeli ve çok ilgili. Sınıfların kalaba...

Özel Üsküdar Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Üsküdar Doğa Koleji İlkokulu

Güzel bir eğitim veriyorlar ama daha fazlası yok.

Özel Bilfen Koleji Koşuyolu İlkokulu Özel Okul
Özel Bilfen Koleji Koşuyolu İlkokulu

Güvenilir bir okul, öğrenci ile bire bir ilgililer.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum