fb
Özel Asfa Eğitim Kurumları Halil Necati İlkokulu

Özel Asfa Eğitim Kurumları Halil Necati İlkokulu

0 216 706 6887
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Asfa Eğitim Kurumları Halil Necati İlkokulu Hakkında

İstanbul Üsküdar’daki modern binasında eğitim veren kurum, öğrencilerin bireysel farklılıkları dikkate alarak kabiliyetlerini ortaya çıkaran, kolaylaştırıcı yöntemler kullanarak öğrenmeyi eğlenceli hale getiren bir yaklaşımı benimsemektedir. Teknoloji destekli eğitim materyalleri kullanarak, akıllı sınıflarda, tabletli eğitim sistemi uygulanmaktadır. Ders üniteleri ile alakalı 3D teknolojisinden faydalanarak ders işlenmektedir. Öğrencilerin sadece akademik gelişimini değil kişisel ve ahlaki gelişimini de önemseyen Özel Asfa Halil Necati İlkokulu, değerler eğitimi ünitelerinde; tutumluluk-tasarruf, Dürüstlük, merhamet, sorumluluk, tevazu, öz denetim, edep, itaat ve kulluk bilinci gibi konuları işlemektedir. Sanal Esaret projesi yürüten okul, öğrencilerin sosyal aktivitelere yönelmesini desteklemekte ve spor faaliyetlerine önem vermektedir. drama, tiyatro çalışmalarının yanı sıra, kitap okumaya ve spora teşvik çalışmaları yapmaktadır. Asfa Language Department bölümü oluşturan okulda, yabancı dil olarak İngilizce ve Arapça eğitimlerinde uluslararası standartlar izlenmekte, kurum-içi eğitimlerle öğretmenlerin bilgileri sürekli güncellenmektedir.
Okulda öğrencilerin güvenliği ön planda olup okul içindeyken öğrencilerin güvenliğini tehdit edebilecek her türlü şeye karşı gerekli önlemler alınmıştır ve okula dışarıdan yabancıların girmesi kesinlikle yasaktır. Yemekler hijyen kuralları ön planda tutularak sağlıklı ürünlerle hazırlanan menüler ile servis edilir ve öğrencilere sağlıklı beslenme imkanı sunulur. Sınıflarda, tuvaletlerde ve okulun geri kalanında temizliğe önem verilir ve öğrencilerin sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek şeylere karşı önemler alınır. Okulun verdiği bir diğer hizmet de psikolojik danışma ve rehberlik hizmetidir. Okulun psikolojik danışmanı öğrencilerin kendine güvenen, çevreye duyarlı, sorumluluklarının bilincinde bireyler olabilmeleri için gerekli çalışmaları yapar özel durumlarda onların sorunlarına çözüm üretir.
Özel Asfa Koleji madde-mana,ruh-akıl, irfan-bilgi, geçmiş-gelecek, özgürlük-özgünlük gibi yetileri öğrencilere kazandırmak amacıyla hazırladıkları eğitim modelini ve akademik yaklaşımlarını 6 stratejik anahtar kavrama yönelmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Müzik Odası
Revir
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Yüzme
Hentbol
Voleybol
Basketbol
Güreş

Sanatsal

Drama
Görsel Sanatlar

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

 • E.

  Okulun herşey mükemmel aldıkları parayı hakediyorlar. Ahlak eğitiminden tutun her türlü spora kadar eğitim veriyorlar. Fiziki şartları yetersiz diyenler varmış ama okulun altında spor salonu yüzme havuzu sineması bile var . Biz çok memnunuz Allah razı olsunSınıflar 15 kişiden fazla olmasadaha iyi olabilirdi.

 • K. A.

  Eğitimi iyi fiziksel imkanları iyi ancak sıradan bir özel okuldan sıyrılan bir yanı yok okulun. Ve buna rağmen fiyatları biraz fazla diye düşünüyorum çocuğumu gönderdim pişman değilim ancak kendilerinni biraz daha geliştirebilirler.

 • E. Y.

  Yemekhaneleri son derece temiz ve ve sağlıklı ürünler kullanarak yemek yapıyorlar. Güvenlik çok sıkı okulda ve öğrencilerin okulda güvende olduğundan emin olabiliyorsunuz. Rehberlik hizmeti de gayet iyi öğrencilerle hassasiyetle ilgileniyorlar.

 • F. E.

  Ders çeşitliliği iyi ve tecrübeli öğretmenlerle çalışıyorlar ancak kulüpler çok aktif değil okul disiplinli bir okul ama kendisini geliştirmeye çok açık değil.

 • E. C.

  Yeni nesil edebli olması için uğraşan imkanım olsa benim de okumak isteyeceğim tek yer. Çocuklarımızın eğitim hayatında önemli ve bir o kadar hayırlı bir yere sahipler.

 • F. Ö.

  Ticari kaygıları ön planda olan tacir yetiştiren bir okul burası.

 • E. Ö.

  Ahlaklı bir toplumun yaratılması için kalite eğitimi rehber edinmiş bir eğitim kurumu. Allah razı olsun

"Özel Asfa Eğitim Kurumları Halil Necati İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Asfa Eğitim Kurumları Halil Necati İlkokulu İletişim Bilgileri

Barbaros Mah. Mütevelli Çeşme  Cad. No:21/3 Üsküdar/istanbul
0 216 706 6887
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Üsküdar PEK Okulları İlkokulu Özel Okul
Özel Üsküdar PEK Okulları İlkokulu

Çocuklarımı güvenle her gün bu okula bırakıyorum.

Özel Çamlıca Kilittaşı İlkokulu Özel Okul
Özel Çamlıca Kilittaşı İlkokulu

Yabancı dil konusundaki başarısı tartışılmaz. Organik beslenmeyi detekleyen ve uygulayan harika bir mutfak şefine sahip....

Özel Çamlıca Kalem Vakfı Okulları İlkokulu Özel Okul
Özel Çamlıca Kalem Vakfı Okulları İlkokulu

Eğitimden önce sanattan önce spordan önce ahlak dersi veren okul.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum