fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Devran Koleji

Devran Koleji hakkında tüm detaylara ulaşarak okula kayıt fırsatlarını kaçırmayın. Devran Koleji; fiyatlarına, veli yorumlarına ve fotoğraflarına hemen göz atın.

Devran Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Devran Koleji Anaokullar

Devran Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Devran Koleji İlkokullar

Devran Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Devran Koleji Ortaokullar

Devran Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Devran Koleji Liseler

Devran Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Devran Koleji Hakkında

  • Eğitime Bakış

DEVRAN KOLEJİ

Devran Koleji; bilimsel aklı önemseyen, kendisi ve çevresi için pozitif değerler üreten dünya ile entegre, iletişim ve iş birliği yönleri gelişmiş, milli ve manevi değerlerini üst düzeyde yaşayan, dini ve ahlaki donanımı sahip, analitik düşünmeyi bilen, öğrenen, üreten, girişimci ve öz güveni yüksek bir nesil yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Minik adımlarla kampüse giren öğrenciler hayata hazır bireyler olarak okuldan mezun olmaktadırlar. Okul anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar örgün eğitim sunmakta ve alanında uzman öğretmenler öğrenme ortamını canlı tutmakta, öğrenme sürecine dahil olmaktadırlar. Devran Koleji öğrencilerinin sınıf öğretmenleriyle birlikte yürüttükleri Türkçe matematik, sosyal bilgiler fen bilgileri gibi alan dersleri dışında spor, sanat, kültür ve yabancı dil gibi alanlarda da donanımlı bireyler yetiştirmek ve bunun için hür türlü olanakları kullanıyor ve gelişimin çok yönlü olduğuna inanıyor ve öğrencilerini hayata hazır hale getirmektedir.


Devran Koleji yarattığı okul iklimi ile öğrencilerinin koşarak okula gelmesini sağlamakta onlar için en iyisini sunmaya büyük gayret göstermektedir. Öğrencilerin düşünsel becerilerini geliştirmek adına çeşitli aktiviteler düzenlenmekte düzenlenen yarışmalar ile öğrencilerin sorumluluk alabilen, problem çözebilen ve iş birliği içinde bulunabilen bireyler olmaları amaçlanmaktadır. Birinci sınıftan itibaren bir yaklaşım olarak benimsenmiş çocuklar için felsefe; çocukların sorgulayan ve hayatı farklı perspektiften bakma becerilerini destekleyen bir yapı içerisinde müfredata dahil edilmektedir.


Devran Koleji'nde benimsenen kişiye özgü rehberlik sistemi sayesinde her öğrencinin gelişimi takip edilmektedir. Öğrencilerin sınava hazırlanırken kişisel ve sosyal becerilerinin de gelişmelerini sağlayan rehber öğretmenler öğrencilerinin sorunları zaman kaybetmeden çözmelerini sağlayacak yöntemleri saptamakta ve bu süreçte ebeveynler ile iletişim halinde bulunmaktadır. Okul kütüphanesinde düzenlenen aktiviteler ile öğrencilerini ilgi alanlarına uygun kitaplarla buluşturan Devran Koleji aynı zamanda yazarlar ile öğrencilerini buluşturmakta ve okumayı ömür boyu devam ettirmelerini amaçlamaktadır. Öğrencilerin kendilerini tanıyıp, keşfetmelerine olanak sağlayan okul sunduğu fiziki imkanlar ile bulunduğu bölgede fark yaratmaktadır.

Devran Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Devran Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Devran Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Devran Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum