fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Devran Koleji Ortaokulu

Özel Devran Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:10

Özel Devran Koleji Ortaokulu Hakkında

Devran Koleji Ortaokulu dürüst, sorumluluk sahibi, özgüvenli öğrenciler yetiştirmeyi kendine ilke edinmiştir. Esenler Özel Devran Koleji Ortaokulu'nda dersler 09.00'da başlayıp 16.10'da son bulmaktadır. Okul yenilikçi, tecrübeli ve uzman akademik kadrosu ile öğrencilerin gelişimine doğrudan katkı sağlamaktadır. Okulda kapalı spor salonu, akıllı tahta, havuz, konferans salonu, sanat atölyesi, yemekhane, kütüphane, müzik odası, laboratuvar gibi çeşitli fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Okul içerisinde geniş bir bahçe yer almaktadır. Esenler bölgesinde bulunan özel ortaokulu, sınıf mevcutlarını maksimum 20 öğrenci ile sınırlandırarak, kaliteli ve nitelikli bir eğitim hizmeti sağlamaktadır. Okul fiziksel imkanları ile kalıcı öğrenme ortamları oluşturarak, öğrencilerin çok yönlü gelişimlerine destek vermektedir. Devran Koleji'nde sanat, spor ve akıl oyunları kulüpleri bulunmaktadır. Okul kulüp aktiviteleri ile öğrencilerin yetenekli olduğu alanları ön plana çıkarmakta ve bu doğrultuda gelişimlerini zihinsel, fiziksel ve psikolojik olarak desteklemektedir.
Özel Devran Koleji Ortaokulu, çağın gerekliliklerinden birisi haline gelen İngilizce dil eğitimini aktif çalışmalarla sürdürerek gelişimlerini bu doğrultuda sağlamaktadır. İngilizce yabancı dil dersine ek olarak Almanca ve Arapça dersleri de Esenler bölgesindeki özel ortaokulunda sürdürülmektedir. Kurum sağladığı yabancı dil eğitimleri ile dünya kültürleri hakkında geniş bilgi birikimine sahip, bu dilleri ana dil seviyesinde öğrenebilmiş bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Özel Devran Koleji Ortaokulu bireysel eğitim programları uygulamaktadır. Bu sayede öğrenciler kendini tanıyabilmekte, eksik noktalarını tespit edebilmektedir. Okul hızla değişen ve gelişen eğitim sistemine uyum sağlamak amacıyla sürekli olarak kendini güncellemektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Devran Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Kemer Mah. Devran Sok. No:17, Esenler / İstanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum