fb
Özel Devran Koleji İlkokulu

Özel Devran Koleji İlkokulu

0 212 963 2083
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:10

Özel Devran Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Devran İlkokulu kulüpleri basketbol, halk oyunları, taekwando, keman, fotoğrafçılık, İngilizce, resim kulübü, akıl oyunları, satranç, bahçe ve tarım, hat sanatı, tezhip sanatı, ebru sanatı ve tiyatro kulüpleri bulunuyor. Okul aktiviteleri içerisinde sudoku, el sanatları, kitap kumbaram etkinlikleri yer almaktadır. Okulun yaz okulu etkinlikleri de bulunuyor. Okulda akademik takvim fen bilimleri, matematik, Türkçe dil etkinlikleri, beden eğitimi, müzik, İngilizce ve resim dersleridir. Okulda farklı spor dallarında fiziksel gelişimde etkisi olan yüzme havuzu gibi önemli bir imkana sahiptir. Zekâ oyunları ve mantık geliştirici kavramlar da bulunuyor. Okulda bilimsel ve kültürel etkinlikli geziler yapılıyor. Özel gün ve haftalarda faaliyet ve kutlamalara yer veriliyor. Okul İstanbul Esenler mevkiinde bulunmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Havuz
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe
Akıllı Tahta

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Organik Beslenme

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Futbol
Yüzme
Voleybol
Basketbol

Sanatsal

Drama

Kulüpler

Satranç
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

 • O. M.

  Daha evvel ismini hiçbir yerde duymamıştık. Bir komşumuz önerdi gittik görüştük ve çok memnunuz. İlköğretimde 30 lü yaşlarda genç güleryüzlü samimi bir müdürleri var, okula girdiğinizde evinize giriyormuşsunuz hissi var. Konferans salonu yok.

 • M. Y.

  Hem Esenler'de olması hem de daha evvel ismini duymadığımız için ön yargılı idik ancak ilk veli toplantısına kadar okulun kaliteli eğitimciler tarafından kuşatıldığını fark ettik. Çok memnunuz. Genç, güler yüzlü, dinamik, halden anlayan bir müdürleri var

 • R. B.

  Önceki okulumuzdan sonra Devran Kolejinin ne kadar farklı olduğunu anladık. Zihinsel gelişimin yanında fiziksel gelişimini de bu yaşlarda havuz gibi bir imkanla sağlamaları büyük avantaj. İşini ciddiye eğitmenlerden oluşan bir okul. Teşekkür ederiz.

 • B. Ç.

  İlk yılımızdı ve tereddütlerimiz vardı. Kızımız alışabilecek mi okula gitmeyi sevecek mi, anasınıfından sonra yabancılık hissedecek mi gibi. Ancak tüm bunları daha ilk haftadan dahi aşmıştık. Şimdi ise uzun yıllar burada olacağına inanıyoruz. Okul kalitesinden ödün vermeden iyi bireyler yetiştirmeyi amaçlayan bir kurum. Bu sebeple tüm velilere öneriyoruz.

 • N. Ç.

  Çizgilerini hiç bozmuyorlar. Her anlamda sahip oldukları imkanlar çocuklar için fazlasıyla ilgi çekici. Bir eğitim kurumu için de bunlar güzel avantajlar. Öğretmenlerin veliler ile iletişimi oldukca iyi. Teşekkür ederiz herkese.

 • O. K.

  Yakınımzda böyle iyi bir okulun olması bizim için ekstra bir avantaj. Sahip oldukları imkanlar bir eğitim kurumun sahip olacağı en iyi özellikler. Bu kurumda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 • I. S.

  Eşimle kızımız için çok araştırma yaptık ve Devran Kolejini seçtiğimiz için çok mutluyuz. Eğitim kalitesi zaten bizim için olmazsa olmaz bir şart. Bunun yanında fiziki imkanları çocuğun okula severek gitmesi açısından büyük bir etken. İçimiz rahat. Teşekkürler Devran Koleji.

"Özel Devran Koleji İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Devran Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Kemer Mah. Devran Sok. No:17, Esenler / İstanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum