fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Devran Koleji İlkokulu

Özel Devran Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:10

Özel Devran Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Devran İlkokulu kulüpleri basketbol, halk oyunları, taekwando, keman, fotoğrafçılık, İngilizce, resim kulübü, akıl oyunları, satranç, bahçe ve tarım, hat sanatı, tezhip sanatı, ebru sanatı ve tiyatro kulüpleri bulunuyor. Okul aktiviteleri içerisinde sudoku, el sanatları, kitap kumbaram etkinlikleri yer almaktadır. Okulun yaz okulu etkinlikleri de bulunuyor. Okulda akademik takvim fen bilimleri, matematik, Türkçe dil etkinlikleri, beden eğitimi, müzik, İngilizce ve resim dersleridir. Okulda farklı spor dallarında fiziksel gelişimde etkisi olan yüzme havuzu gibi önemli bir imkana sahiptir. Zekâ oyunları ve mantık geliştirici kavramlar da bulunuyor. Okulda bilimsel ve kültürel etkinlikli geziler yapılıyor. Özel gün ve haftalarda faaliyet ve kutlamalara yer veriliyor. Okul İstanbul Esenler mevkiinde bulunmaktadır.

Yorumlar

 • OM

  Daha evvel ismini hiçbir yerde duymamıştık. Bir komşumuz önerdi gittik görüştük ve çok memnunuz. İlköğretimde 30 lü yaşlarda genç güleryüzlü samimi bir müdürleri var, okula girdiğinizde evinize giriyormuşsunuz hissi var. Konferans salonu yok.

 • MY

  Hem Esenler'de olması hem de daha evvel ismini duymadığımız için ön yargılı idik ancak ilk veli toplantısına kadar okulun kaliteli eğitimciler tarafından kuşatıldığını fark ettik. Çok memnunuz. Genç, güler yüzlü, dinamik, halden anlayan bir müdürleri var

 • RB

  Önceki okulumuzdan sonra Devran Kolejinin ne kadar farklı olduğunu anladık. Zihinsel gelişimin yanında fiziksel gelişimini de bu yaşlarda havuz gibi bir imkanla sağlamaları büyük avantaj. İşini ciddiye eğitmenlerden oluşan bir okul. Teşekkür ederiz.

 • İlk yılımızdı ve tereddütlerimiz vardı. Kızımız alışabilecek mi okula gitmeyi sevecek mi, anasınıfından sonra yabancılık hissedecek mi gibi. Ancak tüm bunları daha ilk haftadan dahi aşmıştık. Şimdi ise uzun yıllar burada olacağına inanıyoruz. Okul kalitesinden ödün vermeden iyi bireyler yetiştirmeyi amaçlayan bir kurum. Bu sebeple tüm velilere öneriyoruz.

 • Çizgilerini hiç bozmuyorlar. Her anlamda sahip oldukları imkanlar çocuklar için fazlasıyla ilgi çekici. Bir eğitim kurumu için de bunlar güzel avantajlar. Öğretmenlerin veliler ile iletişimi oldukca iyi. Teşekkür ederiz herkese.

 • OK

  Yakınımzda böyle iyi bir okulun olması bizim için ekstra bir avantaj. Sahip oldukları imkanlar bir eğitim kurumun sahip olacağı en iyi özellikler. Bu kurumda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 • IS

  Eşimle kızımız için çok araştırma yaptık ve Devran Kolejini seçtiğimiz için çok mutluyuz. Eğitim kalitesi zaten bizim için olmazsa olmaz bir şart. Bunun yanında fiziki imkanları çocuğun okula severek gitmesi açısından büyük bir etken. İçimiz rahat. Teşekkürler Devran Koleji.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Devran Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Kemer Mah. Devran Sok. No:17, Esenler / İstanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum