fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Düşünür Koleji

Düşünür Koleji'nin bütün kampüslerinin detaylı bilgilerini hemen inceleyin. Düşünür Koleji fiyatları, veli yorumları, bursluluk sınav tarihleri hakkında bilgi sahibi olun.

Düşünür Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Düşünür Koleji Anaokullar

Düşünür Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Düşünür Koleji İlkokullar

Düşünür Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Düşünür Koleji Ortaokullar

Düşünür Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Düşünür Koleji Liseler

Düşünür Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Düşünür Koleji Hakkında

  • Düşünür Koleji'nde Eğitime Bakış

Düşünür Koleji, öğrencilerinin 21. yüzyılın gerektirdiği şekilde her türlü donanıma sahip, küresel düzeyde düşünebilen, yaratıcı, problem çözme becerileri gelişmiş bireyler yetiştirmektir. Alanın uzman eğitimci kadrosunun gelişimini önemseyen okul, Düşünür Öğretmen Gelişim Akademisi İle hareket ederek eğitimcilerin mesleki yeterliliklerinin hep güncel olmasını önemser.


Düşünür Koleji, uluslararası kabul görmüş eğitim anlayışlarıyla ülkemizin benimsediği eğitim anlayışını birlikte programlayarak, öğrenci merkezli ve süreç odaklı bir sistem hazırlamıştır. Düşünür Koleji öğrencisi; ana dili yanında en az bir farklı dili doğru ve etkin kullanan, enstrüman çalabilen, en az bir spor branşı ile ilgilenen, kodlama diline hakim, sosyal sorumluluk projelerinde aktif rol almış, her alanda farklı düşünebilen, sınav başarıları yüksek, problem çözme becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın 21. yüzyıl bireyleri olarak yetiştirir.


Her öğrencinin farklı birer birey olduğunun bilincinde uygulanan programlarla, öğrencilerin başarılı olabilecekleri ve potansiyelleri olduğu düşünülen yönlerini geliştirmelerine destek sağlanır. Aynı zamanda ulusal ve uluslararası sınavlara da hazırlanmaları sağlanır. Bu sistemle; MEB’e oranla daha fazla ders saati ile zengin içerik, haftada 20 saate kadar İngilizce, haftada en az 2 ders kulüp aktivitesi, haftada en az 2 ders techzone, en az iki ders beceri atölyesi ve eksik tamamlama etütleri, öğrencileri her alanda eksik kalmayacak şekilde yetiştirir.

Düşünür Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Düşünür Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Düşünür Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum