fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Eraslan Okulları

Eraslan Okulları hakkında tüm bilgilere kolayca ulaşın. Her kampüs ve her eğitim seviyesinde aradığınız okulu hemen keşfedin.

Eraslan Okulları'nda Eğitime Bakış

Eraslan Okulları, çalışkan ve liderlik becerilerine sahip bireyleri yetiştirmeyi amaçlayan öncü bir eğitim kurumudur. Eraslan Okulları, hakkaniyetli, alçak gönüllü, dürüst ve ahlaklı olmayı ilke saymaktadır. Bu kurum, bir bireyin topluma katkıda bulunabilmesi için önce iyi bir karaktere, sonra çalışkanlığa sahip olması gerektiğine inanmaktadır. Eraslan Okulları sırf başarıya odaklanmayıp, çalışkanlığı ve öz disiplini teşvik ederek başarının doğal bir biçimde ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bu başarı sadece akademik değil, aynı zamanda sosyal başarıyı kapsamaktadır. Eraslan Okulları, sosyal ve akademik başarıya sahip, üretken ve liderlik ruhuna sahip bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Eraslan Okulları, bir sosyal statü sembolü olmayı değil, bir akademik ve sosyal gelişim merkezi olmayı amaçlamaktadır. Bu ilkenin özü, okulun ve öğrencilerinin toplumda alçak gönüllü bir biçimde yer almalarıdır.


Eraslan Okulları Anaokulu

Eraslan Okulları Anaokulu, Bilingual Learners programı ile öğrencilere çift dilli eğitim sunmaktadır. Her öğrenciye bir sınıf öğretmeni ve bir Bilingual öğretmen eşlik etmektedir. Programın başlarında öğrenciler istedikleri dili kullanarak kendilerini ifade etmek konusunda rahatlamakta ve gelişmektedir. Programın ilerleyen aşamalarında ise öğrenciler Bilingual öğretmenli ile İngilizce, sınıf öğretmenleri ile Türkçe konuşarak çift dilli bireyler olarak yetişmektedir. Bu uygulama sayesinde öğrenciler ikinci dili doğal bir şekilde edindikleri yaratıcı bir ortamda eğitim hayatlarına başlarlar. Yabancı dil eğitimi dışında çocukların okul öncesi eğitimi ve gelişimi için genç mühendisler kulübü, yaşam becerileri programı, sanat ve spor programları, rehberlik programı gibi uygulamalar da yürütülmektedir.


Eraslan Okulları İlkokulu

Eraslan Okulları İlkokulu da Bilingual Learners programını uygulamaktadır. Eraslan İlkokulu’nun birincil dili Türkçe olsa da, öğrencilerin katılım gösterdiği etkinlikler iki dilde yürütülmektedir. Bunun üstüne, matematik, fen ve hayat bilgisi dersleri de iki dilde verilmektedir. Bu derslerin içerikleri Türk ve Bilingual hocaların ortak çalışması ile hazırlanmaktadır. Eraslan Okulları aynı zamanda Bilim Temelli Eğitim Programını benimsemektedir. 1, 2 ve 3. sınıfta hayat bilgisi dersi, 4. sınıfta da fen bilimleri dersi öğrencilere kendi fikirlerini oluşturabilecekleri bilimsel bir ortam sunmaktadır. Her kademede öğrenciler laboratuvarda etkileşimli bir biçimde ders almaktadır.


Eraslan Okulları Ortaokulu

Eraslan Okulları Ortaokulu, Bilingual Learners programını Content and Language Integrated Learning (İçerik ve Dilin Bütünleşik Olduğu Öğrenim) yöntemiyle uygulamaktadır. CLIL, çeşitli derslerin yabancı dilde işlendiği, hem ders içeriğinin hem de dilin aynı anda öğrenildiği bir programdır. Ortaokul dönemi öğrencilerin ilk kez ulusal sınavlara hazırlandığı dönem olarak öne çıkmaktadır. Bu bağlamda Erarslan Okulları 7. sınıftan başlayarak öğrencileri en iyi şekilde liseye geçiş sınavlarına hazırlamaktadır. 7. sınıfın Mayıs ayında 180 saatlik ön hazırlık programı ile öğrenciler bu sürece başlarlar. Yazın gerçekleşen 60 saatlik hazırbulunuşluk kursu ile bu sürece uzun ara vermeden devam ederler. 8. sınıfa başladıklarında da pekiştirme kursları ile hazırlıklarını sürdürürler. Bu kurslar ve daha birçok uygulama sayesinde öğrenciler en iyi şekilde ulusal sınava hazırlanıp, ülkemizin en iyi liselerinde yer alma fırsatına erişmektedir.


Eraslan Okulları Lisesi

Eraslan High olarak da bilinen Eraslan Okulları Lisesi, iki dilli ve bilim temelli eğitim veren bir eğitim kurumudur. Öğrenciler 9. sınıftan itibaren üniversiteye geçiş sınavlarına kendilerine özel hazırlanan akademik çalışmalar ile sıkı bir biçimde hazırlanmaktadır. Her hafta Bireysel Alan Sınavlarına katılarak öğrenciler akademik gelişimlerini takip edebilmektedir. AP College Board üyesi olan Eraslan High, öğrencilere muazzam uluslararası fırsatlar sunmaktadır. Advanced Placement (İleri Düzey Yerleştirme) derslerine katılan öğrenciler üniversite düzeyinde konularda eğitim görüp lise sonrası hayatlarına hazırlanabilmektedir. AP sınavlarında elde ettikleri krediler de dünyanın en üst düzey üniversitelerinde geçerlidir ve onların en iyi üniversitelerde yer almalarını kolaylaştırmaktadır.


Eraslan Okulları 2022 Fiyatları
Eğitim SeviyesiEğitim ÜcretiYemek ÜcretiBilgi
Anaokulu (4 Yaş Yarım Gün)42.300 TL -İletişime Geç
Anaokulu56.500 TL-İletişime Geç
İlkokul66.750 TL12.000 TLİletişime Geç
Ortaokul69.000 TL12.000 TLİletişime Geç
Lise72.000 TL12.000 TLİletişime Geç
Eraslan Okulları Tanıtım Filmi
Eraslan Okulları İndirimleri
Eraslan Okulları Yorumları
Devamını Gör
Eraslan Okulları'nda Eğitime Bakış
Eraslan Okulları 2022 Fiyatları
Eraslan Okulları Tanıtım Filmi
Eraslan Okulları Galeriler

Eraslan Okulları Kampüsleri

Eraslan Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Eraslan Okulları Karşıyaka Kampüsü
İzmir / Karşıyaka
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İzmir Mavişehir’de bulunan Eraslan Bilingual Anaokulu, yüksek akademik ve sosyal imkânlara sahip merkezi bir eğitim kuru...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Eraslan Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum