fb
Özel Eraslan Anaokulu

Özel Eraslan Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Eraslan Anaokulu Hakkında

İzmir Karşıyaka 'da bulunan Özel Eraslan Anaokulu alanında uzman kadrosuyla, donanımlı sınıfları ve en önemlisi sunmuş olduğu kaliteli eğitim programları ile 4-6 yaş arası çocuklara okul öncesi eğitim veren bir kurumdur. Okulda verilen eğitimlerle geleceği bireylerini yetiştirmek amaçlanmaktadır.
Okulda 4 yaşından itibaren çocuklara İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Gün boyunca İngilizceyi sürekli kullanan öğrencilerin ''bilingual learns'' programlarıyla da birlikte kısa zamanda İngilizce konuşabilen bireyler haline gelmesi sağlanmaktadır.
Özel Eraslan Anaokulu bünyesinde tasarlanan ve her hafta yeni uygulamalar eklenen bu Bilingual Learners programında öğrenciler, anaokulundan itibaren iki dilde konuşmaya başlar. Buna ek olarak temel bilim ve matematik derslerini de İngilizce öğrenirler. Anaokulu eğitim programında yer alan tüm konular, derste bir arada bulunan İngilizce ve Türkçe öğretmenleri tarafından işlenir. Bilingual Learners programının merkezinde iki dili de doğal bir şekilde edinmek yer alır. Bu yüzden Bilingual bir okul olarak İngilizce 'yi yalnızca yabancı dil ders saatlerinde değil, aynı zamanda matematik ve temel bilim derslerinde de kullanılır.
Özel Eraslan Anaokulu öğrencileri, bilimin temellerini Science First ile her hafta deney yaparak keşfeder. Okula özgü geliştirilmiş fen müfredatının haftalık tüm kazanımları, eğlenceli deneyler ile desteklenir; öğrencilerin bilimi severek öğrenmeleri sağlanır. Yaşam Becerileri programında her öğrenci sınıf içinde belirli sorumluluklar alır ve yıl boyunca bu sorumluluklarını gündelik olarak yerine getirir. Bu şekilde öğrenciler hem kendilerine hem de çevrelerine katkıda bulunur.
Ayrıca Özel Eraslan Anaokulu 'nda çocukların erken yaşta bilimin temellerini atmasını, keşfetmeyi ve deney yapmayı öğrenmeleri için kodlama, tasarım, deney ve fen dersleri işlenmektedir. Okula özgü oyun programları ile çocukların bilimi severek öğrenmeleri sağlanır.
Özel Eraslan Anaokulu 'nda 4 yaşından itibaren çocuklar profesyonel sor kulüpleri ile birlikte spor yapmaktadır. Bu spor etkinlikleri ile çocukların erken yaşta fiziksel gelişimleri ve becerilerini keşfetmeleri sağlanmaktadır. Çocuklar okulda bulunan profesyonel spor kulüpleri ile hafta sonları ve okul sonrası da ders yapabilir; jimnastik, basketbol ve voleybol branşlarında İzmir'in en iyi antrenörleriyle çalışma fırsatı bulabilirler.
Okulda spor, beceri ve bilim aktivitelerinin yanında çocuklara konservatuvar eğitimi de verilmektedir. Çocuklar anaokulundan itibaren enstrüman eğitimlerini konservatuvar mezunu profesyonellerden alır, sahne sanatlarında yabancı dilde müzikal ve tiyatrolar sergiler.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

Fransızca
Almanca
İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi
Voleybol
Basketbol

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff
Ebru
Gitar

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Seramik Kulübü
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü
Binicilik Kulübü

"Özel Eraslan Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Eraslan Anaokulu İletişim Bilgileri

2040 Sokak No. 142 Mavişehir, Karşıyaka/izmir
0 232 325 99** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Bostanlı Palmiye Anaokulu Özel Okul
Özel Bostanlı Palmiye Anaokulu

Oğlumu güvenle bırakabildiğim sevgi dolu sıcacık bir okul.

Özel Şeker Portakalı Anaokulu Özel Okul
Özel Şeker Portakalı Anaokulu

Okul öncesi eğitim yolculuğumuzda yorulmadan verdiğiniz her türlü destek ve emekleriniz için sonsuz teşekkürler.

Özel Bostanlı İlkadım Anaokulu Özel Okul
Özel Bostanlı İlkadım Anaokulu

herşeyiyle mükemmel bir okul gözünüz kapalı çocuğunuzu emanet edebilceğiniz güven ve huzur dolu bir ortam,yemekler konus...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum