fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Eraslan Anaokulu

Özel Eraslan Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00

Özel Eraslan Anaokulu Hakkında

İzmir Mavişehir’de bulunan Eraslan Bilingual Anaokulu, yüksek akademik ve sosyal imkânlara sahip merkezi bir eğitim kurumudur. 36-72 ay aralığındaki çocuklara okul öncesi eğitim veren kurum 4 yaş itibari ile öğrencilerine çift dilli eğitim programı sunmaktadır. Eraslan Okulu ve akademisyenler işbirliği ile geliştirilen “Bilingual Learners” programı, öğrencinin yabancı dili doğal edinim süreci içinde geliştirmesini hedefler. Sınıflarda her öğrenciye gün boyu bir sınıf öğretmeni, bir Bilingual öğretmen eşlik eder. Derslerde yer alan istasyon çalışmaları, bireysel ve ekip etkinlikleri öğrencinin her alanda iki dil kullanımı teşvik eder.
Eraslan Bilingual Anaokulu öğrencileri, bilimin temellerini Science First ile her hafta deney yaparak keşfeder. Okula özgü geliştirilmiş fen müfredatının haftalık tüm kazanımları, eğlenceli deneyler ile desteklenir; öğrencilerin bilimi severek öğrenmeleri sağlanır. Yaşam Becerileri programında her öğrenci sınıf içinde belirli sorumluluklar alır ve yıl boyunca bu sorumluluklarını gündelik olarak yerine getirir. Bu şekilde öğrenciler hem kendilerine hem de çevrelerine katkıda bulunur. 4 yaşından itibaren öğrenciler profesyonel spor kulüpleri ile birlikte çalışır. Bu spor etkinlikleri ile çocukların erken yaşta fiziksel gelişimleri ve becerilerini keşfetmeleri sağlanmaktadır. Çocuklar okulda bulunan profesyonel spor kulüpleri ile hafta sonları ve okul sonrası da ders yapabilir; hareket eğitimi, basketbol ve voleybol branşlarında İzmir'in en iyi antrenörleriyle çalışma fırsatı bulabilirler. Akademik program dışında öğrencilerin, öğrenme süreçleri yıl boyunca güncel tutulan geziler, İngilizce-Türkçe tiyatro oyunları, kültür ve sergi alanları gezileri ile desteklenir.
Öğrencilerin fiziksel gelişimlerinin özenle takip edildiği Özel Eraslan Anaokulu'nda organik beslenme programı yürütülmekte, bu program Beslenme Komitesi tarafından ilerletilmektedir. Optimum Beslenme Modeli uygulanan okulda öğrencilerin geleceklerinde dengeli bir yaşama sahip olmalarının temelleri atılmaktadır. Alanında uzman aşçı tarafından hazırlanan yiyecekler organik ve taze gıdalardan, öğrencilerin fiziki gelişimlerini en iyi destekleyecek şekilde seçilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Eraslan Anaokulu İletişim Bilgileri

2040 Sokak No. 142 Mavişehir, Karşıyaka/izmir
0 232 325 99** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum