fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Fen Koleji

Fen Koleji; fiyatlarını, veli yorumlarını, fotoğraflarını ve bursluluk sınav tarihlerini inceleyin. Kurum hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere hemen göz atın.

Fen Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Fen Koleji Anaokullar

Fen Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Fen Koleji İlkokullar

Fen Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Fen Koleji Ortaokullar

Fen Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Fen Koleji Liseler

Fen Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Fen Koleji Hakkında

  • Fen Koleji Eğitim Felsefesi
  • Fen Koleji Tanıtım Filmi

FEN KOLEJİ

Kendini Geliştiren Kadro

Dünya vatandaşları yetiştirme amacındaki Fen Koleji görevlileri, 12 farklı Avrupa ülkesinde sürekli olarak kendi eğitim felsefelerini anlatarak, konferanslar düzenlemektedirler. Diğer ülkelerle etkileşim halinde olan Fen Koleji, öğrencilerine uyguladıkları "Yaşam Boyu Öğrenme" felsefesini öğretmenleri içinde uygulamakta ve böylece kendini her daim güncel tutan eğitim kadrosuyla yoluna devam etmektedir.


Yabancı Dil

Fen Koleji'nde çocuklar İngilizce eğitiminin yanında İspanyolca ve Almanca dersleri de görmektedir. Düzenlenen etkinlikler ve çalışmalar ile yabancı dil eğitimini desteklenmekte böylece akıcı ve doğru konuşma becerilerini geliştirmektedirler. Kurum verdiği yabancı dil eğitimi ile öğrencilerinin üniversite seviyesinde hazırlık okumak zorunda kalmadan direkt olarak bölümlerine geçiş yapabilecekleri seviyelere gelebilmeleri adına büyük çaba sarf etmektedirler. Bu hedef doğrultusunda Fen Koleji öğrencilerinin yurt dışına çıkabilmeleri adına uluslararası birçok projeye katılmaktadır.


Yetenek Geliştirme

Fen Koleji çocukların güçlü yönlerini zevk alarak keşfedebilecekleri onlarca farklı atölye branşları ve kulüpler ile yeteneklerinin gelişimini katkı sağlamaktadır. Sanata yeteneği olan öğrencilerin projelerinden oluşan sergiler ile onlara çeşitli imkanlar sunan okul bu süreçte öğrencilerine her türlü desteği vermektedir.


Huzurlu Kampüs

8600 metre kare kapalı, 3000 metre kare açık ve sağlıklı bir kampüse sahip olan Fen Koleji kapalı alanlarda bile çocukların ışıkla etkileşimi kaybetmemesi için, her yerden güneş alan bir mimariye sahip. Işık galerileri ile çocukların çocukların enerjileriyle birleştiriyor.


FENGEP

Fen Gelişimsel Eğitim Programı adındaki eğitim modeli ile öğrencilerin farklı kazanım düzeyindeki akademik gelişimlerine, kişisel öğrenme hızlarına ve ihtiyaçlarına uygun özel bir program uygulanıyor.

Fen Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Fen Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Fen Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Fen Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum