fb
Fen Koleji

Fen Koleji

Fen Koleji hakkında detaylı bilgileri inceleyerek kolej hakkında tüm detaylara ulaşın. Fotoğraflar ve tanıtım videolarını görüntüleyin.

Fen Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Anaokulları

Fen Koleji Anaokullar

Fen Koleji anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Fen Koleji İlkokullar

Fen Koleji ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Fen Koleji Ortaokullar

Fen Koleji ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Fen Koleji Liseler

Fen Koleji liselerini
inceleyin.

İNCELE

Fen Koleji Hakkında

  • Eğitim Felsefesi
  • Tanıtım Filmi

FEN KOLEJİ

Kendini Geliştiren Kadro

Dünya vatandaşları yetiştirme amacındaki Fen Koleji görevlileri, 12 farklı Avrupa ülkesinde sürekli olarak kendi eğitim felsefelerini anlatarak, konferanslar düzenliyor. Sürekli diğer ülkelerle etkileşim halinde olan Fen Koleji öğrencilerine uyguladıkları "Yaşam Boyu Öğrenme" felsefesini de kadrosu ile işbirliği içinde sürdürüp ve kendini geliştirmeye devam ediyor.


Yabancı Dil

Fen Koleji'nde çocuklar İngilizce eğitiminin yanında İspanyolca ve Almanca dersleri de görmektedir. Düzenlenen etkinlikler ve çalışmalar ile yabancı dil eğitimini desteklenmekte böylece akıcı ve doğru konuşma becerilerini geliştirmektedirler. 


Yetenek Geliştirme

Fen Koleji çocukların güçlü yönlerini zevk alarak keşfedebilecekleri 10'larca farklı atölye branşları ve kulüpleri ile çocukların yeteneklerinin gelişimini sağlıyor. Sanata yeteneği olan öğrencilerin projelerinden oluşan sergiler ile onlara çeşitli imkanlar sunan okul bu süreçte öğrencilerine her türlü desteği vermektedir.


Huzurlu Kampüs

8600 metre kare kapalı, 3000 metre kare açık ve sağlıklı bir kampüse sahip olan Fen Koleji kapalı alanlarda bile çocukların ışıkla etkileşimi kaybetmemesi için, her yerden güneş alan bir mimariye sahip. Işık galerileri ile çocukların çocukların enerjileriyle birleştiriyor.


FENGEP

Fen Gelişimsel Eğitim Programı adındaki eğitim modeli ile öğrencilerin farklı kazanım düzeyindeki akademik gelişimlerine, kişisel öğrenme hızlarına ve ihtiyaçlarına uygun özel bir program uygulanıyor.

Fen Koleji Anaokulu

Fen Koleji İlkokul

Fen Koleji Ortaokul

Fen Koleji Lise

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum