fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Gökkuşağı Koleji

Gökkuşağı Koleji'nin tanıtım yazısına göz atarak eğitime bakış açıları hakkında bilgi sahibi olun. Kurumun; fiyatlarına, veli yorumlarına, fotoğraflarına ulaşın.

Gökkuşağı Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Gökkuşağı Koleji Anaokullar

Gökkuşağı Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Gökkuşağı Koleji İlkokullar

Gökkuşağı Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Gökkuşağı Koleji Ortaokullar

Gökkuşağı Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Gökkuşağı Koleji Liseler

Gökkuşağı Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Gökkuşağı Koleji Hakkında

  • Gökkuşağı Koleji'nde Eğitim
  • Tanıtım Filmi

GÖKKUŞĞI KOLEJİ

Türkiye'nin eğitimde kaliteyi yakalamak adına kendini sürekli geliştiren, çağa ayak uyduran Gökkuşağı Koleji 1997 yılından beri binlerce öğrenci yetiştirmiş, tertemiz zihinleri ile okula başlayan bu öğrenciler, bilgisine güvenen, sosyal ve kültürel bakımdan aktif, duyarlı, gelişime ve değişime açık, mutlu ve umutlu, 21. yüzyıl becerileri ile donanmış, dünya üzerinde kalitesini ispatlamış üniversitelerde okuma şansı yakalayacak yeterliliğe sahip bir şekilde mezun olmaktadırlar. Gökkuşağı Koleji'nde eğitim alan öğrenciler dünya standartlarında bir hizmet ile kendilerini gerek akademik gerek ise sosyal anlamda kendilerini geliştirebilecekleri ortamlar içinde bulunarak verimli bir süreçten geçerek bir üst sınıfa geçmektedirler.


Gökkkuşağı Koleji her öğrencisinin birbirinden özel ve değerli olduğunu düşünmektedir. Sınıf geçmenin ve diploma almanın çok daha kolay olduğunu günümüzde kaliteli ve nitelikli eğitim çok daha önem arz etmektedir. Tek işi eğitim ve öğretim olan okul, fark yaratmak gerektiğini düşünmektedir. Bu bağlamda Uluslararası Bakalorya sistemini eğitim programına dahil ederek kalitesini ispatlamıştır. Bu program sayesinde öğrenciler kısa veya uzun vade de il veya ülke değiştirmek durumunda kalsa dahi eğitimden uzaklaşmamakta, kaldığı yerden devam edebilmektedir. Öğrenciler Gökkuşağı Koleji'nde yalnızca öğrenmemekte aynı zamanda düşünmekte, sorgulamakta, analiz etmekte ve merak ettikleri konuları derinlemesine araştırmanın zevkini tatmaktadırlar.


Gökkuşağı Koleji yabancı dil eğitimini IB kalitesinde, biri Türk diğeri yabancı olan öğretmenler eşliğinde verilir. Hafta 10 saat İngilizce dersi gören öğrenciler bunun yanında 2 saate İspanyolca dersi almaktadırlar. Dönem boyunca öğretmenler tarafından öğrenciler gelişimi raporlanıp düzenlenen sınavlar ile geldikleri seviyeler ölçülür, eksik kalındığı düşünülen konular ek dersler ile telafi edilmektedir.


Gökkuşağı Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Gökkuşağı Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum