fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji İlkokulu

Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji İlkokulu İstanbul Bahçelievler’ de bulunuyor. Okuldaki eğitim sistemi STEM teknoloji laboratuvarlarından baz alınarak ve ona uygun olarak akıllı tahtalar ile donatılmış 20 kişilik sınıflarda uygulanmaktadır. Bu eğitim sistemi fen, teknoloji ve matematik alanında yoğunlaşılmış ve odaklanılmış eğitimi ifade eder. Eğitim kurumlarında yetiştirilen çocukların uygulanan eğitim programı sayesinde araştıran, sorgulayan, bilgili, düşünen, iletişim kurmasını bilen, ilkeli, kendisini açıkça ifade edebilen, duyarlı, risk edinebilen, dengeli, dönüşümlü düşünebilen, bilinçli birer dünya ferdi olması hedeflenmektedir.
Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji İlkokulu branş etkinlikleri arasında spor etkinlikleri, sanat etkinlikleri, müzik ve dans etkinlikleri, bilimsel çalışmalar, fen ve doğa etkinlikleri, tiyatro etkinlikleri eşit bir program ile yer almaktadır. Kapalı spor salonu sayesinde spor etkinlikleri her mevsim düzenli şekilde devam etmektedir ve çocuklarda fiziksel gelişim gözlenmektedir. Golf sahası ve harici bir jimnastik salonu da bulunan kurum sportif etkinliklere büyük önem vermektedir. Sanatsal aktiviteler özel tasarlanmış sanat atölyesinde işlenmektedir. Laboratuvarlar çocuklara sürekli olarak kullandırılmakta ve deneyler yaptırılmaktadır. Fizik, fen ve kimya laboratuvarı olmak üzere okulda üç farklı laboratuvar bulunmaktadır. Bu şekilde çocukların görerek öğrenmeleri sağlanmaktadır. Kafeterya şeklinde tasarlanmış bir kantini olan okulda çocukların istediklerini alabilmeleri ve teneffüslerde rahat etmeleri amaçlanmıştır.
Okulda yemek programı uzmanlar tarafından hazırlanmakta ve uygulanmakta olup beslenme şekli organik beslenme olarak belirlenmiştir. Özel Gökkuşağı Koleji İlkokulunda temizlik kurallarına büyük önem verilmektedir.

Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji İlkokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- (PYP) Primary Years Programme - İlk Yıllar Programı

- (IB) International Baccalaureate - Uluslararası Bakalorya

- Cambridge Eğitim Sistemi

Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji İlkokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji İlkokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  20
 • Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji İlkokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 09:00 - 16:00 şeklindedir.
 • Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji İlkokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, İspanyolca dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji İlkokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji İlkokulu hafta sonu eğitim veriyor mu?
  Hafta sonu eğitim verilmemektedir.

Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji İlkokulu Yorumları (8)

 • A

  Bu okulda çocuklarımızı eğitme fırsatı bulduğumuz için çok mutluyuz, cok memnunuz. Okul ve personeli üst düzeydedir. Tüm öğretmenler arkadaş nazik ve çocuklarla çalışma konusunda harika ve eğitimin fiyatı kabul edilebilir bir seviyededir. Çocuklarımız mutlu ve bakımlı. Kesinlikle çok iyi bir okul, kesinlikle tavsiye ederim....Pandemi sona erdiğinde, İstanbul çevresinde daha fazla gezi tavsiye ederim.

 • İÇ

  Gerek eğitim sistemiyle, gerek yönetimi ile gerek öğretmenleriyle çocuğumu gözüm kapalı bir şekilde emanet ettiğim bir okul Gökkuşağı Koleji. Çocuğum anaokulundan beri devam ediyor. Hem derslerinde hem ahlaken çok büyük gelişimler gösterdi. İlkokulda yüz yüze eğitimin başarısının yanı sıra pandemi sürecinde de oldukça profesyonel şekilde süreci yürüttüler. Öğretmenleri çok bilgili ve deneyimli. Bir ihtiyacımız olduğu takdirde okul müdüremiz de her zaman tüm ihtiyaçlarımıza hızlıca çözüm sağlıyor. Benim oğlum anasinifindan beri devam ediyor ve yabancı dil konusunda da çok fayda sağladık. Hem Ingilizce hem Ispanyolca dersleri sayesinde dil anlamında bilgisi ve özgüveni arttı. Aynı zamanda çok fazla sanat ve spor faaliyeti de var. Okulumuzda çocuğumu güvende ve değerli hissediyorum. Ve veliler olarak kendimizi de değerli hissediyorum. Şunu biliyorum ki burada biz bir aile gibiyiz. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Özellikle uzaktan eğitim sürecinde okulumuzun sistemliliğini daha net gördüm. Zor zamanlar en iyi sınavlardır. Ve okulumuz bunu en iyi şekilde geçti. Güvenle çocuğunuzu emanet edebilirsiniz.

 • Fd

  Okul yönetimi çok ilgili ve çözümcü. Kadro çok tecrübeli. Sahiplerinin eğitimci olması çok önemli. Diğer kolejler gibi farklı sektörlerden gelip eğitime bilmeden girmemişler. Bunu da tüm alanlarda hissediyorsunuz. İyi ki diyorum mutlaka tavsiye ederim.

 • YO

  Okulun bazı alanları biraz küçük kalıyor. Sınıflarda öğrenciler biraz sıkışıyorlar. Keşke daha geniş imkanlara sahip olsalar. Bu kadar değerli bir kadro, bu kadar çocuklara önem veren bir okul en güzel binaya layık

 • AG

  Öğrencilerin sürekli ödevleri ya da görevleri var. Bilinc sahibi olmalarını sağlayan kurum bu sayede de onların çalışmalarına ve gelişmelerine yardımcı oluyor

 • MK

  Müzik aktivitelerinin biraz değişmesi ve arttırılması gerek. Biraz imkana sahip bir devlet okulundan neredeyse farkı yok. Öğretmen kadrosunun farkı bariz fakat, öğretmenler çok tecrübeli ve iyiler

 • Kolej kelimesini özelinde tutan bir okul olduğu için tercih ettik. Bir çok markalaşmış kurum var çevrede fakat 100 şubeleri var hangisi iyi hangisi kötü bilemiyoruz. Gökkuşağı kolejinde her daim odaklanılan şey öğrenci

 • Veli

  Ortalama bir okul. Bahçelievlerde pek başarılı özel okul yok zaten. Diğer piyasa okullarına gitmemek için burayı tercih ettik.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçelievler Gökkuşağı Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Bahçelievler Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. No:15, Bahçelievler/İstanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum