fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Ataşehir Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20

Özel Ataşehir Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Ataşehir Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi, en fazla 20 kişilik sınıflarında öğrencilerine nitelikli ve kaliteli eğitim vermektedir. Bu kurum, anadolu lisesi seviyesinde eğitim verirken aynı zamanda öğrencilerini üniversite sınavına hazırlamaktadır. Üniversite sınavına hazırlık sürecinde öğrencilerine zamanı verimli kullanmayı öğreten bu okul, kurulduğu günden bu yana öğrencilerini Türkiye'nin en iyi üniversitelerine yerleştirmektedir. Bu okul, öğrencilerine psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti vermektedir. Sınava hazırlık döneminde öğrencilerinin motivasyonlarını sağlayabilecek, onların akademik ve sosyal başarılarını takip edebilecek ve kişiye özel kariyer planlaması çıkarabilecek hizmet sunmaktadır. Öğrenciler, düzenli olarak seviye sınavlarına ve konu tarama testlerine girmekte olup, sonuçlarına göre haftalık çalışma programları çıkarılmaktadır. Öğrencilerin hedef belirlemesi açısından kariyer günleri yaparak, kariyer yolculukları belirlenmektedir.
Özel Ataşehir Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi, uluslararası standartlarda olan bu kurum, yabancı öğrencileri de bünyesine kabul etmektedir. Dünya standartlarında öğrenci yetiştiren bu kurum, öğrencilerine başarılı ve mutlu bir hayat sunmak için çaba sarf etmektedir. Gökkuşağı Koleji'nde öğrenciler, hayallerinin peşinden koşan, hayallerini gerçekleştirme doğrultusunda hedefinden şaşmayan bireyler olarak yetişmektedir. Aynı zamanda Özel Ataşehir Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi, öğrencilerini akademik eğitimin yanı sıra sosyal ve kültürel alanlarda da gelişimini desteklemektedir. Okulda; basketbol, futbol, voleybol gibi aktivitelerle öğrenciye takım ruhunu yaşatan, iş birliği yapmayı öğreten ve sorumluluk bilinci kazandıran takım sporları bulunmaktadır. Bununla birlikte; akıl ve zeka oyunları, satranç, robotik ve kodlama dersleriyle öğrencilerin analitik düşünme becerisi, problem çözme kabiliyeti ve üretici olma gibi özellikler kazandırılmaktadır.
Özel Ataşehir Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi, öğrencilerine 3 dilde eğitim vermektedir. İngilizce, Almanca ve İspanyolca derslerinin verildiği bu kurumda, öğrencilerin 3 dilden en az birini çok iyi seviyede, diğer dilleri de iyi seviyede bilerek mezun olması amaçlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ataşehir Gökkuşağı Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Atatürk Mah. Gülnihal Sok. No:3, Ataşehir / İstanbul
0 216 706 6889
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum