fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Günhan Koleji İlkokulu

Özel Günhan Koleji İlkokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:20

Özel Günhan Koleji İlkokulu Hakkında

Günhan Koleji , Maltepe’nin kalbinde, sahile 500 metre uzaklıkta, yaklaşık 5000 metrekarelik bir alana sahip butik bir okuldur. Kampüsümüzde anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimi verilmektedir.Kendisine ait bahçeli binası ile İstanbul Maltepe’de bulunan Özel Günhan Koleji İlkokulu, çocukların ihtiyaç ve isteklerini eksiksiz karşılayan donanımı, hijyenik ve güvenlikli ortamı ile hizmet vermektedir. Çocukların hepsinin kullanabilmesi için tüm alanların etkinliklerine haftalık ders programlarında yer verilmektedir. Kapalı spor salonu, laboratuvar, kütüphane, müzik atölyesi, sanat atölyesi, yemekhane ve konferans salonu bulunan okulda yabancı dil eğitimi olarak İngilizce ve Almanca dersleri verilmektedir. Hem branş derslerinde hem de yabancı dil derslerinde çocukların ezberlemeden konuları kavrayarak öğrenmelerini sağlayan özel eğitim programları uygulanmaktadır. Bale, modern dans, halk oyunları, drama, koro etkinlikleri ile çocukların sanatla ilgilenme fırsatları olmaktadır. Satranç ile akıl ve zeka oyunları etkinlikleri çocukların zeka gelişimini destekleyen etkinliklerdir. Öğrencilerinin kültürel birikim sağlarken, ilgi alanlarını keşfetmeyi ve sağlıklı yaşam standartlarını benimsemelerini sağlarlar. Okulda öğrencilerin güvenliğinin en üst düzeyde sağlanması için giriş çıkışlar güvenlik görevlileri tarafından kontrol edilir. Öğrencilerin okuldan çıkabilmesi için velilerinin beyanı olması gerekir. Ayrıca acil durumlar için okul otoparkında araç bulunur. Okulda servis hizmeti verilmektedir ve öğrencilerin güvenli bir şekilde ulaşması için servis araçları düzenli olarak bakımdan geçer. Araçlarda GPS sistemi bulunmaktadır. Ayrıca servis sürücüleri ve öğrencilere refakat eden hostesler tecrübeli ve gerekli eğitimleri almışlardır. Okul yemekhanesi devamlı olarak temiz tutulur ve yemekler hijyenik koşullarda kaliteli ürünlerden yapılır. Yemek menüleri diyetisyenler tarafından kalori hesapları yapılarak hazırlanır. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik birimi öğrencilerin gelişimini yakından takip ederek velileri bilgilendirir. Öğrencilerin kendisiyle barışık, topluma faydalı bireyler olmaları için gerek grup gerekse bireysel çalışmalar yapar. Okulda çeşitli sosyal sorumluluk projelerine de yer verilmektedir. Öğrencilerin çevreye duyarlı, doğa sevgisini benimsemiş, yardımsever bireyler olmaları amaçlanmaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Yorumlar (8)

 • EK

  Okulumuzun tüm öğretmenlerine, idari kadrosuna ve hizmet veren herkese ilgilerinden, güleryüzlerinden dolayı tesekkur ederim.. Özlem hn’mın sizi çok seviyoruz..
Erdal KURTULUŞ

 • Ek

  Güleryüzlü sıcak samimi aile ortamı varOkulun tuvalet ve alanların boya banada eksik gördüm..

 • KS

  Okul verdiği tüm hizmetlerde çok iyi sınıflar temiz, yemekler çeşitli ve lezzetli, güvenlik hiç bir şekilde ihmal edilmiyor, öğretmenleri de tecrübeli ve okul yönetimi işini disiplinli bir şekilde yapıyor. Dört dörtlük bir okul ve fiyatları verilen hizmete göre gayet uygun.

 • Rehberlik servisinden çok memnunuz. Öğretmenleri çok ilgili önceki okulunda da öğretmenlerinden çok memnunduk kızımın fakat yeterli başarıyı elde edemiyor verim alamıyordu derslerden bu okulda rehberlik servisi her öğrenciyle ilgilendiği için kızım zamanla derslerde daha başarılı olmaya başladı. Konsantrasyon eksikliği varmış meğer bizimkinde

 • LS

  Eğitimi çok iyi fiziksel imkanları da yetersiz değil biraz küçük bir binası var ancak her imkan mevcut Öğretmenlerin tecrübeli ve ilgili olması da eğitim kalitesini arttırıyor. Çocuğumu gönderdiğim için hiç pişman değilim. çocuklara robot muamelesi yapmıyorlar ve her öğrencinin anlama kapasitesinin farklı olduğunu göz önünde bulundurarak hareket ediyorlar.

 • Veli

  Gözümüz kapalı öneririz. Aldıkları paranın hakkını veriyorlar.

 • Veli

  Az mevcutlu sınıflarıyla iyi bir okul. Fiziki yapı olarak küçük olsa da başarıları iyi bir okul.

 • Veli

  Duyduğum kadarıyla ingilizce eğitimi o kadar iyi değilmiş ya da tanıdığımın çocuğunun öğretmenine özel bi durum da olabilir onun dışında memnunlar.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Günhan Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No: 53 Dragos – Maltepe/ İstanbul
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum