fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Hedef Akademi Okulları

Hedef Koleji hakkında merak ettiğiniz detaylı tüm bilgilere hemen ulaşın. Hedef Koleji fiyatlarına, veli yorumlarına ve bursluluk sınav tarihlerine göz atın.

Hedef Koleji'nde Eğitime Bakış

Hedef Akademi Okulları'nda Eğitim

Ankara Hedef Eğitim Kurumları, öğrenci odaklı eğitim faaliyetleri ile kaliteli bir öğrenim süreci yaşatmayı hedeflemektedir. Özel Hedef Koleji'ni diğer kurumlardan ayıran en belirgin özellik eğitim felsefesinin dengeye dayandırılarak sürdürülmesidir. Akademik ağırlıklı öğrenim programları ile öğrencilerin hedefler belirlemesinde aktif rol oynarken, belirlediği hedeflere ulaşmasında da etkili rol oynamaktadır. Kurum, MEB müfredatı doğrultusunda hazırlanan eğitim modelleri ile öğrencilerin eğitim ihtiyacını her açıdan desteklemektedir. Öğrencilerin yalnızca okul içi değil, okul dışarısında da öğrenmesini isteyen kurum bu doğrultuda faaliyet programları oluşturmaktadır. Ezberci eğitim yaklaşımından uzak, öğrenmeyi alışkanlık haline getirebilen bireyler yetiştirmektedir. Hedef Koleji; öğrencilerin sorgulama, problem çözme ve konuşma becerilerinin gelişiminde aktif eğitim içerikleri hazırlamaktadır. Aynı zamanda öğrencinin sorumluluk ve benlik saygısı kazanmasını destekleyen eğitim çalışmaları sürdürmektedir.


Hedef Akademi Koleji, öğrencinin her açıdan gelişimini ele alan bir sistem sürdürmektedir. Öğrenci odaklı eğitim faaliyetleri ile öğrencilerin bireysel beceri gelişimini maksimuma çıkarmayı amaçlamaktadır. Bu amaçları doğrultusunda hazırlanan eğitim modellerini, alanlarında donanımlı ve uzman öğretmenler eşliğinde sürdürmektedir. Çağın gerekliliklerini öğrencilere aktarmayı hedefleyen kurum, etkili eğitim içerikleri oluşturarak başarılı bireyleri hayata kazandırmaktadır. Öğrencilerin eğitim ve günlük hayatında ihtiyaç duyacağı tutum ve becerileri kazandırmak adına Ankara Hedef Koleji çalışma programları oluşturmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin aritmetik becerilerinin gelişiminin yanı sıra çevre duyarlılığı kazanmalarını da desteklemektedir.


Hedef Akademi Ortaokulu

Hedef Koleji Ortaokulu'nda öğrencilerin bireysel başarı katsayılarını artırmaya yönelik eğitim faaliyetleri sürdürülmektedir. Özgün eğitim modelleri ile kurum, başarılı bireyleri hayata kazandırmaya yönelik etkinlik ve eğitim programları oluşturmaktadır. Ortaokul seviyesinden itibaren hedefler belirlemelerine yönelik rehberlik etkinlikleri sürdürmektedir. Başarılı bireyler yetiştirmenin temel adımı olan eğitim konusunda Hedef Koleji, çok yönlü faaliyetler sürdürerek öğrenci başarısını desteklemektedir.


Hedef Akademi Anadolu Lisesi

Hedef Koleji Anadolu Lisesi, 21. yüzyıl becerilerini öğrencilere kazandırmak adına etkili çalışmalar sergilemektedir. Öğrencilerin eleştirel düşünebilme ve problem çözme becerilerinin geliştirilmesi ile daha sosyal bireyler olmaları sağlanmaktadır. Kurum, lise öğrencileri konusunda hassas eğitim içerikleri sürdürmektedir. Lise eğitim süreci öğrenciler için oldukça yoğun bir süreç olmaktadır. Öğrencilerin bu dönem içerisinde sınavlara hazırlanarak hedeflerine ilerlemeleri gerekmektedir. Hedef Koleji, öğrencilerin hedeflerine ulaşması adına eğitim çalışmalarını detaylandırmaktadır. Kaliteli ve özgün eğitim içerikleri ile kalıcı bir öğrenim sunmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarını desteklemek için dönem içerisinde test ve deneme sınavları düzenlemektedir.

Hedef Akademi Okulları İndirimleri
Hedef Akademi Okulları Yorumları
Devamını Gör
Hedef Koleji'nde Eğitime Bakış
Hedef Akademi Okulları Galeriler
Hedef Akademi Okulları Yorumları

Hedef Akademi Okulları Kampüsleri

Hedef Akademi Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Hedef Akademi Okulları Batıkent Kampüsü
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 9 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Sevgili Veliler, Özel Hedef Akademi Okulları Anadolu Lisesi'si olarak, öğrencilerinin geleceğine yön veren, yetene...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Hedef Akademi Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum