fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kent Koleji Güzelbahçe Ortaokulu

Özel Kent Koleji Güzelbahçe Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:10

Özel Kent Koleji Güzelbahçe Ortaokulu Hakkında

Özel Kent Koleji Güzelbahçe Ortaokulu, İzmir'in Güzelbahçe ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. İzmir'de bulunan bütün kampüsleriyle eğitiminin kalitesini kanıtlamış olan Kent Koleji, Güzelbahçe kampüsüyle de aynı eğitim kalitesini sürdürmek adına çabalamaya devam etmektedir. Kurumda bulunan eğitim kadrosu, var olan eğitim kalitesini düşürmeden yükseltmeyi amaçlayacak, alanında eğitimini tamamlamış deneyimli kişilerden kurulmaktadır. Öğrencilerin derslerdeki eksiklerinin tamamlanması için birebir ek ders uygulamaları yapılmaktadır. Özel Kent Koleji Güzelbahçe Ortaokulu İngilizce dilini ortaokuldan itibaren haftada 20 saat, yoğunlaştırılmış şekilde vermektedir. Ayrıca öğrencilerine 6 tane seçmeli yabancı dil imkanı sunmaktadır. Bu diller Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Çince ve Rusçadır. Böylelikle öğrenciler diledikleri yabancı dile aşina şekilde liseye başlama imkanı bulurlar. Çok çeşitli yabancı dil imkanı kurumu çevredeki okullardan ayırmaktadır. Ayrıca kurumda ortaokuldan itibaren kodlama dili eğitimi de başlamaktadır. İlkokula kadar öğrenci kulüpleriyle öğretilen kodlama dili, ortaokul kademesiyle beraber haftalık ders programına dahil edilir ve müfredat içerisinde öğretilir. Özel Kent Koleji Güzelbahçe Ortaokulu öğrencilerine başka hiçbir okulda kullanılmayan "KÖK" eğitim sistemiyle eğitim verir. Bu sistem, Kent'e Özel Koçluk sistemi şeklinde bilinir ve her öğrencinin gelişimini birebir takip etmeyi, her ay veliyle öğrencinin gelişimi hakkında görüşmeyi kapsar. Kurumda bulunan rehberlik ve danışmanlık servisi aktif olarak görev almakta, lise sınavına hazırlık döneminde olan öğrencilere olan desteğini düzenli olarak göstermektedir.

Yorumlar (1)

  • KA

    sanatın ve bilimin her alanında başarılı olduğu gibi Teog sınavlarında da yüksek bir ortalama yakalayarak okul olarak ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı anladık. bu bölgede özel okul arayışında olan anne babalara tavsiye ederim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kent Koleji Güzelbahçe Ortaokulu İletişim Bilgileri

Yelki Mah. Seferihisar Cad. 2730.sokak No:135 Güzelbahçe/izmir
0 232 335 1863
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum