fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Liv Koleji

Liv Koleji hakkında tüm detaylara ulaşarak okula kayıt fırsatlarını kaçırmayın. Liv Koleji fiyatlarına, anaokulu, ilkokul ve ortaokul bilgilerine ulaşın.

Liv Koleji Eğitime Başlıyor

LİV KOLEJİ

Liv Koleji, Çekmeköy kampüsü ile 2018-2019 yılında eğitim öğretim yılına başlayacak. Bu kampüs anaokulundan başlayarak ortaokul seviyesine kadar bütünleşik bir yapı içerisinde eğitim alabilecek.


STEAM, Kodlama, L-Makers ve Robotik


Liv Koleji bilimde yetkin özelliklere sahip olacak, geleceğin ürünleri üretecek ve anlayacak bireyler yetiştirmeyi amaçlıyor. Science (Fen), Technology (Teknoloji), Engineering (Mühendislik), Art (Sanat), Mathematics (Matematik) gibi düşüncelerin bir arada uygulamalı olarak kullanıldığı STEAM dersleri Liv Koleji öğrencilerinin eğitim hayatında önemli bir yer edecektir. Türkiye ekonomisine değer sağlamanın yanında birer dünya vatandaşı olarak insanlığa ürünler katması hedeflenmektedir.


Liv Koleji öğrencilerine vereceği kodlama eğitimi ile global yaşamın gelişen dünyasında dijital okuryazarlık, algoritmik düşünme becerilerini geliştirerek çağın gerekliliklerini yerine getirebilen öğrenciler yetiştirmeyi amaçlıyor. Liv Koleji öğrencileri sadece teknolojik ortamlarda bir tüketici olmaktan ziyade üreten bir birey olarak yetişecektir.


Kodlama ve Robotik eğitimi sayesinde Liv Koleji öğrencileri takım olarak hareket edebilme, proje odaklı düşünme, matematik, bilim, analitik düşünme ve problem çözebilme yeteneklerini geliştirmeyi amaçlar. Liv Koleji anaokulundan başlayarak ilkokul ve ortaokulda yoğunlaştırılmış olarak robotik eğitimi vermektedir. Güncel olarak bilimsel çalışmaları takip eden Liv Koleji öğrencileri 3D Tasarım ve Modelleme, Elektronik ve Mekatronik alanlarında çalışmalar yaparak kendilerini bu alanda geliştirebilir.


LİV KOLEJİ FİYAT

Liv Koleji fiyatları ise her sene belirli bir oranda artmakta ve sınıf kademelerine bağlı olarak eğitim ücretleri değişmektedir. Kurum ayrıca velilerden yemek, servis ve kırtasiye masrafları içinde belli bir ücret talep edebilmektedir. Liv Koleji fiyat listesini genellikle yeni eğitim dönemine az bir zaman kala paylaşmaktadır. Özel okullar genellikle fiyatlarını taksitli olarak açıklamakta tamamı peşin ödemelerde çeşitli oranlarda indirim yapmaktadır. Liv Koleji 2020 fiyatlarıyla ilgili bilgi sahibi olmak isterseniz hemen form doldurabilir, okuldan kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz.


Liv Koleji bursluluk sınavı ile de akademik yönü güçlü olan öğrencileri bünyelerine katmayı hedeflemektedir. Sınavda başarılı olan öğrencilere belirli oranlarda burs desteği sağlayan kurum, uluslararası başarılar elde edecek öğrenciler yetiştirmektedir. Liv Koleji bursluluk sınavlarını genellikle Şubat ayının ilk haftası yapmakta ve sınav için ailelerden ücret talep etmemektedir.

Liv Koleji İndirimleri
Liv Koleji Yorumları
Devamını Gör
Liv Koleji Eğitime Başlıyor
Liv Koleji Galeriler
Liv Koleji Yorumları

Liv Koleji Kampüsleri

Liv Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Çekmeköy Liv Koleji Kampüsü
İstanbul / Çekmeköy
comment-icon 3 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul Çekmeköy’de bulunan Özel Çekmeköy Liv Koleji Anaokulu , Türkiye’nin önde gelen sağlık grubu MLP Care Grubunun v...
Liv Koleji Vadi İstanbul Kampüsü
İstanbul / Kağıthane
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Vadi İstanbul Liv Koleji Anaokulu 4-6 yaş arasında olan öğrencileri eğitim hayatına hazırlayan ilk basamakta onları...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Liv Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum