fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Vadi İstanbul Liv Koleji Ortaokulu verified

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Özel Vadi İstanbul Liv Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Vadi İstanbul Liv Koleji Ortaokulu eğitim alanındaki tecrübesiyle çağın gerekliliklerini öğrencilere en etkili biçimde aktarmaktadır. Sınıflardaki öğrenci sayısını belirli seviyelerle sınırlandırarak öğrencilerin maksimum verimle eğitim görmelerini amaçlayan kurumda sınıflar modern eğitim gereçleriyle zenginleştirilmektedir. Öğrencilerine çok yönlü bir eğitim modeli uygulayan kurumda akademik eğitimlerin yanı sıra özgüven bilinci, analitik düşünme gibi yetkinlikler de kazandırılmaktadır.
Özel Vadi İstanbul Liv Koleji Ortaokulu eğitimlerinde 8. sınıf öğrencilerine liseye hazırlık çalışmalarını yoğunlaştırmaktadır. Bu eğitimler çerçevesinde öğrencilere düzenli olarak ölçme ve değerlendirme sınavları düzenlenmektedir. Kurum, yabancı dil eğitimlerine oldukça önem göstermektedir. Ulusal ve uluslararası ortamlarda kendilerini net ve doğru biçimde ifade edebilen bireyler yetiştirmek adına Liv Koleji, etkili eğitim çalışmaları düzenlemektedir.
Özel Vadi İstanbul Liv Koleji Ortaokulu, açık ve kapalı spor salonu ile öğrencilerin fiziksel gelişimlerine de katkı sağlamayı hedeflemektedir. Liv Koleji'nin eğitim anlayışı doğrultusunda öğrencilerin zihinsel, fiziksel ve bilişsel beceri gelişimleri maksimum seviyelere çıkartılmaktadır. Alanlarında donanımlı öğretmenler eşliğinde ayrıcalıklı eğitimle çok yönlü bir öğrenim süreci sürdürülmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Vadi İstanbul Liv Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Hamidiye Mahallesi, Selvi Sokak, Kâğıthane/istanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum