fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Vadi İstanbul Liv Koleji İlkokulu verified

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Vadi İstanbul Liv Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Vadi İstanbul Liv Koleji İlkokulu, öğrencilerini geleceğe hazırlarken alanında donanımlı öğretim görevlileriyle yenilikçi hedefler belirleyerek ilerleyen ve bu hedefleri yerine getiren öğrenciler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Çağdaş eğitim ortamlarında teknolojik alt yapısı ile hizmet sağlayan Liv Koleji, verdiği eğitimle veliler tarafından da takdir toplamaktadır. Liv Koleji'nin öğrenci odaklı eğitim yaklaşımlarıyla öğrencilerin her açıdan gelişimleri desteklenmektedir. Bununla birlikte kurum bünyesinde bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik birimi, öğrencilerle birebir etkileşim içerisinde bulunmaktadır. Özel Vadi İstanbul Liv Koleji İlkokulu, öğrencilerinin gelişimlerinin detaylı olarak takip ederek öğrencilerin durumlarını velilere düzenli olarak raporlanmakta, okul-öğrenci-veli işbirliği içerisinde evde de devam eden bir eğitim sistemi sürdürülmektedir. Bu bağlamda öğrenciler çeşitli ders tekrarlarıyla tam öğrenmiş şekilde ortaokula geçiş sağlamaktadır.
Özel Vadi İstanbul Liv Koleji İlkokulu sunduğu birçok imkanla dikkat çeken bir eğitim kurumudur. Kurum içerisinde öğrencilerin akademik eğitimleri dışında kulüp etkinliklerinde de kullanabileceği pek çok alan yer almaktadır. Öğrencilerin potansiyel ve yeteneklerini ortaya çıkarmayı hedefleyen kurumda her bireyin farklı düşünceler ve fikirlerle eğitim görebileceği fikriyle dersler ve akademik yapı esnek tutulup, öğrencilere göre şekillendirilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Vadi İstanbul Liv Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Hamidiye Mahallesi, Selvi Sok. Kâğıthane/istanbul
0 212 963 2075
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum