fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Pek Okulları

Pek Okulları hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara ulaşarak okula kayıt fırsatlarını kaçırmayın. Pek Okulları fiyat ve detaylı bilgilerine rahatlıkla ulaşın.

Pek Okulları'nda Eğitim

Pek Okulları, eğitim alanındaki tarihçesi 1987 yılına uzanan ancak 2011-2012 eğitim döneminden beri Poyraz Eğitim Kurumları-Pek Okulları olarak hizmet vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Çağdaş bir eğitim anlayışıyla hareket etmektedir. Bu eğitim anlayışını derslerine uygulayacak, deneyimli ve donanımlı bir akademik kadroya sahiptir. Akademik kadro ve yönetim kadrosu öğrencilerin hep bir adım daha iyiye ulaşması adına çaba göstermektedir.


Pek Eğitim Kurumları, erken yaşta yabancı dil eğitiminin önemine ve faydasına inanmaktadır. Bu nedenle anaokulu kademesinden itibaren İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Verilen dil eğitiminin kalıcı olması adına öğrencilere İngilizce düşünme becerileri katmaya çalışılmaktadır. Bu doğrultuda haftanın her günü okulda İngilizce konuşan eğitmenler bulunmakta ve okulda derslerin dışında çeşitli dil etkinlikleri gerçekleştirilmektedir. Dil konusunda uluslararası standartlar hedeflenmektedir.


Pek Okulları içerisinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulunmaktadır. Bu servis öğrencilerin gelişimlerini düzenli olarak takip etmektedir. Öğrencilere ve ailelere eğitim süreçleri boyunca rehberlik edilmektedir. Ayrıca kurumda bulunan rehberlik servisi öğrencilerin uluslararası projelere dahil olup kendilerini ifade edebilmeleri için de yol göstericilik yapmaktadır. Kurumun sahip olduğu anaokulu ve ilkokul kademelerinde rehberlik servisi sürekli olarak bulunmakta, belirli aralıklarla da öğrencilerine destek olacak ve onları motive edecek aktiviteler gerçekleştirmektedir.


Pek Okulları, öğrencilerinin gelişimini çok yönlü olarak ele almakta ve bu çok yönlü gelişimi desteklemek adına çaba göstermektedir. Bu nedenle kurumun yemek hizmetleri de öğrencilerin gelişimlerine destek olacak şekilde öğrencilere sunulmaktadır. Öğrencilere sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün yemek hazırlanmaktadır. Hazırlanan yemekler kurumun mutfağında, hijyenik koşullarda hazırlanmaktadır. Aylık menü tıp merkezinin çocuk diyetisyeni tarafından yazılmaktadır.


Pek Okulları, çocukları akademik eğitime hazırlamak ve en nitelikli şekilde yetiştirmek adına çabalamaktadır. Bu doğrultuda kurumdaki müfredat dersleri son derece titizlikle, nitelikli bir eğitim kadrosunun desteğiyle sunulmaktadır. Bunun yanında öğrencilerin ilgi ve yeteneklerini keşfedebilmeleri adına öğrenci kulüpleri de kurumda yer almaktadır. Öğrenci kulüpleri dans, müzik, görsel sanatlar, akıl oyunları alanında olabilmektedir. Dileyen öğrenciler dans ve bale, İngilizce drama, satranç, basketbol, görsel sanatlar kulüplerinden birini seçme ve bu alanda kendilerini geliştirme fırsatına sahip olmaktadır.

Pek Okulları Tanıtım Filmi
Pek Okulları İndirimleri
Pek Okulları Yorumları
Devamını Gör
Pek Okulları'nda Eğitim
Pek Okulları Tanıtım Filmi
Pek Okulları Galeriler
Pek Okulları Yorumları

Pek Okulları Kampüsleri

Pek Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Ataşehir Pek Okulları Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Ataşehir
comment-icon 17 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul ilinde Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Ataşehir Pek Okulları Anaokulu 3 ile 6 yaş aralığındaki çocuklara eğitim...
Üsküdar PEK Okulları Kampüsü
İstanbul / Üsküdar
comment-icon 37 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Üsküdar PEK Okulları Anaokulu MEB müfredatıyla birlikte çoklu zeka programı uygulayarak öğrencilerin tüm alanlarda...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Pek Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum