fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Pikare Eğitim Kurumları

Pikare Eğitim Kurumları hakkında detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşın! Pikare Eğitim Kurumları fiyat bilgileri, fotoğrafları, veli yorumları ve adresini görüntüleyin.

Pikare Eğitim Kurumları'nda Eğitim

Pikare Eğitim Kurumları, eğitimci bir kurucu tarafından 17 yıl önce kurulmuş olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum İstanbul’un anadolu yakasında bulunmaktadır. Kurucusunun eğitimci olması ve bu alandaki deneyimi sebebiyle kurum içerisinde eğitim çalışmaları sürekli güncel tutulmakta ve öğrenci merkezli olarak ilerlemektedir. Çağdaş eğitim yöntemlerini uluslararası standartlara uygun olacak şekilde işlemekte olan kurum, hem akademik hem de birey bazında başarılı ve yetkin öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir.


Pikare Eğitim Kurumları, ortaokul ve lise kademelerinde eğitim vermektedir. Lise kademesinde anadolu lisesi ve fen lisesi olarak eğitim çalışmaları sürdürülmektedir. Kurum, butik eğitim anlayışıyla hizmet vermektedir. Butik eğitim modeli ile öğrencilerin her birine özel biri ilgiyle yaklaşılmaktadır. Sınıf mevcutları da kapasitelerle sınırlandırılmakta ve böylelikle öğrencilere yaklaşılan özel ilgili yaklaşım ders içerisinde de sürdürülmektedir.


Pikare Koleji, eğitim koçluğu uygulamasını uygulamaktadır. Bu eğitim koçluğu ile öğrencilere sadece ders verilmemekte, gelişimleri de takip edilmektedir. Kurumdaki öğretmenlere eğitim koçluğu alanında eğitimler de verilmektedir, böylelikle tüm öğretmenler eğitim koçluğu sertifikasıyla eğitim vermektedir. Eğitim koçluğu ile her bir öğrencinin bireysel öğrenme süreçleri, hedefleri göz önüne alınarak öğrencinin bireysel yaşantısı ile akademik yaşantısı arasında köprü kurulmaktadır.


Pikare Okullarında temel hedef başarıdır. Öğrencilerin her alanda başarılı olması adına çaba gösterilmektedir. Bu başarı hedefi akademik başarıyla sınırlı değildir. Öğrenciler bireysel ilgileri ve hedefleri doğrultusunda yönlendirilmektedir. Kurum, sanatsal yahut sportif faaliyetlere ilgi duyan, bu doğrultuda yetenekleri olan öğrenciler için kurumda öğrencilerin kendilerini geliştirebilecekleri kapalı spor salonu, sanat atölyeleri gibi fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Bunun yanında akademik olarak da öğrencilerin kendi kapasitelerini maksimumda kullanmaları adına akademik çalışmalar yoğunlukla sürdürülmektedir.


Pikare Eğitim Kurumları öğrencilerin zihinsel rahatlıklarına da oldukça önem vermektedir. Bu nedenle kurumda profesyonel bir rehberlik servisi bulunmaktadır. Bu serviste öğrenciler kafalarına takılan problemlerini, sınav ve diğer etkenlere bağlı kaygılarını paylaşma imkanı bulmaktadır. Öğrencilerin sağlıklı bir biçimde sosyalleşmelerini sağlamak adına öğrenci kulüpleri aktif bir şekilde yer almaktadır. Bu öğrenci kulüpleri ile öğrenciler ilgi ve yeteneklerinin olduğu konularda inisiyatif alarak bir şeyler yaratabilme imkanını deneyimlemektedir. Kulüp içerisinde gerçekleştirilen kollektif çalışmalar ile de öğrenciler birbirleriyle sağlıklı iletişim kurmayı, grup çalışmasını öğrenmektedir.

Pikare Eğitim Kurumları Lise Tanıtım Filmi
Pikare Eğitim Kurumları İndirimleri
Pikare Eğitim Kurumları Yorumları
Devamını Gör
Pikare Eğitim Kurumları'nda Eğitim
Pikare Eğitim Kurumları Lise Tanıtım Filmi
Pikare Eğitim Kurumları Galeriler
Pikare Eğitim Kurumları Yorumları

Pikare Eğitim Kurumları Kampüsleri

Pikare Eğitim Kurumları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Ataşehir Pikare Ortaokulu Kampüsü
İstanbul / Ataşehir
comment-icon 5 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Pikare Ortaokulu, öğrenci merkezli eğitim uygulayan bir kurumdur. Daha önceden sınav merkezli eğitim hizmeti sağlay...
Ümraniye Pikare Okulları Lise Kampüsü
İstanbul / Ümraniye
comment-icon 9 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Pikare Anadolu Lisesi, Ümraniye ve Ataşehir liseleri arasında üniversite başarı oranı yüksek bir okuldur. Öğrenci m...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Pikare Eğitim Kurumları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum