fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Şafak Okulları

Şafak Okulları; fiyatlarına, eğitim anlayışlarına, veli yorumlarına vakit kaybetmeden göz atın. Şafak Okulları'nın size en yakın kampüsü ile hemen iletişime geçin.

Şafak Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Şafak Okulları Anaokullar

Şafak Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Şafak Okulları İlkokullar

Şafak Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Şafak Okulları Ortaokullar

Şafak Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Şafak Okulları Liseler

Şafak Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Şafak Okulları Hakkında

  • Şafak Okulları'nda Eğitim

ŞAFAK OKULLARI ANAOKULLARI

Şafak Okulları 2013 senesinde eğitim sektörüne farklı bir bakış açısı getirmek amacıyla dahil olmuş ve yaptığı çalışmalar ile kısa sürede adından söz ettirmeyi başarmış bir kurumdur. Şafak Okulları anaokullarında eğitim hayatına başlayan çocuklar düşüncelerini özgürce ifade edebilme noktasında sorun yaşamazlar. Anaokullarında sürekli olarak güçlenen iletişim becerileri sayesinde sosyal yaşantıları küçük yaşlardan itibaren şekillenen öğrenciler Şafak Okulları'ndan mezun olduklarında dışarıdaki hayata kolayca uyum sağlayabilirler. Okul öğrencilerinin kazanmaları gereken nitelikleri oyun ile harmanlayarak sunar. Öğrencilerin oyun oynayabilecekleri ortamlar yaratılarak aynı zamanda okula istekli ve heyecanlı gelmeleri sağlanmaktadır. Kitap okuma alışkanlığının küçük yaşlardan kazanılması gereken bir alışkanlık olduğunu bilen okul, kitap okuma saatleri ile öğrencilerin yaşlarına uygun kitaplar ile onları buluşturmaktadır. Senede bir kez düzenlenen paylaşım günleri ile öğrenciler okulda öğrendikleri bilgi birikimleri aileleri ile paylaşıyor. Böylece ebeveynler de çocuklarının gelişimlerini daha yakından görme şansı yakalıyor.


ŞAFAK OKULLARI İLKOKULLARI

Şafak Okulları ilkokulları; öğrencilerine güvenilir, ferah ve sağlıklı bir ortamda eğitim hizmeti sunar. Öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanması adına her ayrıntıyı düşünen okul, tüm kampüslerinde yüzme havuzundan, buz pateni pistine, basketbol sahalarından, geniş bahçelere bir çok alan tasarlamıştır. Yabancı dil eğitimi erken yaşlarda başlanması öğrencinin o dili daha kolay öğrenmesine fırsat sağlıyor. Şafak Okulları da anasınıfından başlayarak öğrencilerine İngilizce eğitimini, oyunlar, şarkılar ve kitaplar ile öğretmekte ve öğrencilerinin İngilizceyi hayatlarının bir parçasına haline getirmelerini sağlamaktadır. Şafak Okulları, diğer derslerde başarılı olmanın anadiline hakim olmaktan geçtiğini düşünmektedir. Bu sebeple anadilini güzel ve etkili konuşan, kelime haznesi geniş, ve okuduğunu anlayabilen öğrenciler yetiştirmek adına anadil eğitimine son derece önem verilir.


ŞAFAK OKULLARI ORTAOKULLARI

Şafak Okulları, Küçükköy ve Bahçelievler kampüslerinde ortaokul seviyesinde hizmet vermektedir. Okul, sosyal hayatın bir parçası olduğu bilincinde olan bireyler yetiştirirken diğer taraftan da öğrencilerini merkezi sınavlara hazırlayarak onlara hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirme şansı yaratıyor. Şafak Okulları gerçekleştirdiği ve öğrencilerinin seviyesini ölçen sınavlar ile kendi durumlarını ve eksik kaldığı noktaları görmelerini sağlıyor. 5. sınıftan itibaren liseye hazırlanmaya başlayan öğrencilerin çalışma yoğunluğu giderek artıp 8. sınıfta en üst düzeye çıkıyor. Bu yoğunluk öğrencilerin kendilerini sürekli geliştirmelerine ve okul dışında herhangi bir etüt merkezine ihtiyaç duymadan istedikleri liseye ulaşmalarına olanak sağlıyor. Dersler dışında, gerçekleştirilen aktiviteler, etkinlikler ve yarışmalar ile öğrenciler yeteneklerini keşfetme ve geliştirme şansı yakalıyorlar.


ŞAFAK OKULLARI LİSELERİ

Şafak Okulları üniversitenin kapılarını öğrencilerine açan lise eğitiminde birçok farklı alanda onlara eğitim vererek bu anlamda birçok kolejden ayrılıyor. Bünyesinde; Anadolu, Fen, Bilim ve Teknoloji, Sağlık ve Meslek ve Turizm Otelcilik Lisesi ile geniş bir yelpazede, öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda kaliteli ve nitelikli eğitimin öncüsü konumundadır. Üniversiteye hazırlık döneminde öğrencilerin sıkça karşılaştığı sorunların başında öğrenme süreçlerini doğru bir şekilde yönetememeleri gelmektedir. Şafak Okulları, sunduğu rehberlik hizmeti ile öğrencilerinin bireysel farklılıklarını belirleyip, ona en uygun programı oluşturup, öğrencinin üniversiteye hazırlık sürecini en doğru ve verimli şekilde geçirmesi sağlanıyor. Okul her sene gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile dayanışma bilinci gelişmiş, çevresine karşı hoşgörülü bireyler yetiştiriyor.


Şafak Koleji fiyatları 2019 senesi için henüz belli olmamakla birlikte okulun ücretlerini yakın bir zamanda açıklaması beklenmektedir. Velileri tarafından olumlu yorumlar alan Şafak Koleji fiyatlarına, açıklandıktan hemen sonra sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Şafak Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Şafak Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Şafak Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum