fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu İstanbul Avcılar’da bulunmaktadır. Kaliteli eğitimi motto haline getirmiş olan kurum ilkokula başlayacak olan 1.sınıf öğrencilerine Metropolitan, HOY (Ham Okuma Yazma) gibi testler uygulayarak öğrencilerin gelişim düzeylerini belirler ve bireysel farklılıkları gözeterek öğrencileri geliştirmeyi hedefler.
Her çocuğa bir birey olarak değer verilir, çocuklardan biri yeterince iyi öğrenemiyorsa öğretmenleri bunu hemen fark ederek çocuğun öğrenme programını onun bireysel ihtiyaçlarına göre düzenler. Üstün zekalı tanısı koyulmuş öğrencilere de eğitim veren kurumumuz, öğrenciyi, gelişimsel düzeyini dikkate alarak yaklaşmaktadır. Eğitimde yapılandırmacı yaklaşım modelini benimseyen Özel Simya İlkokulu öğrencileri, gelenekselleşmiş eğitim modeline ters olarak bilgiyi direkt ezbere bilgi olarak öğretmenden almak yerine öğretmeni bilgiye ulaşmada bir rehber ve yardımcı olarak görür ve kendi öğrendikleri bilginin hem daha kalıcı hem de daha hızlı transfer edebilmenin hazzını yaşarlar. Deneyimli ve alanında başarılı olan öğretmenlerimiz öğrencilerin doğal meraklarını ortaya çıkarmaya, sorgulayarak öğrenme isteklerini arttırmaya çalışmaktadır.
Avcılar, Merkez Mahallesi’nde bulunan okulumuzda MEB müfredatına ek olarak başka dersler de verilmektedir. Bu derslerle öğrencilerin bir konuyu derinlemesine keşfetme, bit tutku geliştirme, bir beceri edinme fırsatı sağlanmaktadır.
Gümüş Pala Caddesi E-5 Yan yol üzerinde bulunan Çift dilli eğitim veren okulumuzda İngilizce ve Almanca eğitimi verilmektedir. Öğrencilerimiz Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) standartlarına göre A2 dil seviyesinde yabancı dil eğitimi alırlar. ESL (English As a Second Language) eğitimi ile ilkokul öğrencilerimizin uluslararası geçerliliği olan University of Cambridge gibi sınavları almaları ve yabancı dillerini geliştirmeleri hedeflenmektedir. Branş derslerinde müfredata uygun olarak ders konuları öğretilmektedir. Böylece öğrenciler 4. sınıfa geldiklerinde girecekleri sınavlara da hazırlanmış olmaktadır.
Branş dersleri öğretmen merkezli olmaktan ziyade öğrenci merkezli olarak ve mümkün olduğunca interaktif bir şekilde işlenmektedir.
MEB müfredatının yanında öğrencilerimize Robotik kodlama, Müzik, Beden Eğitimi ve Spor, Görsel Sanatalar, Ekoloji, Yüzme, Buz Pateni dersleri de alanında başarılı ve deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir. Özel Simya İlkokulunda yaz okulu ve kış okulu uygulaması bulunmaktadır. Öğrencilerimiz, bilimsel gelişmeler doğrultusunda düzenlenen laboratuvarlar, sanat ve müzik atölyeleri, kütüphane ve bilgisayar destekli araştırma odaları, spor ve kültürel etkinlik alanları ile bilgi ve sosyal gereksinimlerini hızlı ve doğru bir şekilde karşılayabilecekleri ferah bir ortamda öğrenimlerini sürdürmektedir. Eğitim-öğretim uygulamalarının her aşamasında velilerimizle etkin bir iş birliği sağlanmaktadır. Düzenlenen seminer, toplantı ve konferanslarla veli eğitimlerimiz gerçekleştirilmektedir.
Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu rehberlik birimimiz, öğrencilerin bireysel gelişimlerini ve farklılıklarını izlemekte, yaş dönemlerine bağlı olarak yaşanabilecek sorunları önceden tespit edip çözmeyi ve doğru davranışların kazanılmasını hedeflemektedir.
Önceliği “iyi bir insan” yetiştirmek olan Avcılar Simya İlkokulu, eğitim alanında araştıran, sorgulayan, özgüven sahibi, topluma ve kültürüne saygılı bireyler yetiştirerek bu alanda adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Çoklu Zeka Modeli

- STEM

- Aktif Öğrenme Sistemi

- Tam Öğrenme Modeli

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Catering firması tarafından getiriliyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Yüzme Öğretmeni

- Temel Cimnastik Öğretmeni

- Bale ve Dans Öğretmeni

- Robotik Kodlama Eğitmeni

- Satranç Öğretmeni

- Drama Eğitmeni

- Native Öğretmen

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Tenefüsler kaç dakika sürüyor?

- 10 dakika

● Birinci sınıf öğrencilerine ödev veriliyor mu?

- Evet

● Birinci sınıf öğrencilerine sınav yapılıyor mu?

- Hayır

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Branş Öğretmenleri

● Her sınıftan kaç şube var?

- 3

● Her yıl kadronuzda öğretmen değişikliği oluyor mu?

- Nadiren

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması ile

● Sanat ve spor faaliyetleri için ayda kaç kez etkinlik düzenleniyor?

- 5+

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera Sistemi

● İlkokul 1’den 4’e kadar aynı öğretmenle devam edilebiliyor mu?

- Evet

● Okulda görev alan kaç öğretmen var?

- 11-15

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Hayır

● Verilen üstün yetenek bursları nelerdir?

- Akademik Başarı Bursu

Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  20
 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 09:00 - 18:00 şeklindedir.
 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda Almanca, İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu hafta sonu eğitim veriyor mu?
  Hafta sonu eğitim verilmektedir.

Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu Yorumları (58)

 • İk

  Öğretmenlik kutsal bır görevdir hiç bir öğretmen cocuklarının zarar gormesını istemez iki kızımda simya koleji'nde eğitim alıyor müdürümüz özlem hanım ve ogretmenlerımıze gosterdıkleri ilgiden dolayı teşekkür ederim şunuda söylemeden gecemıcem (EVİNDE ÇOCUĞUNA TERBİYE VEREMEYEN EBEVEYNLER OKULDA ÖĞRETMENE TERBİYE VERMEYE ÇALIŞIYOR ÇOK ÜZÜCÜ) tşk ederımYeterı kadar gelişmiş bir okul

 • ŞÇ

  Benim için harika bir okul idare ve müdürler Ve öğretmenler çok iyiyiler, Benim oğlum okulu ve öğretimeni çok seviyor mutlulukla okula geliyor.çok teşekkür ediyorum

 • İd

  Merhaba.ben kizima okul arayişindaydim tesadufen buldum bu okulu.evime bile cok uzakti olsun bi gidip gorusuyum dedim.iyikide gitmisim Fatma hanimin sıcaklıgi bana o kadar iyi geldiki kendimi cok iyi hiss ettim cok guven verdi.iyikide kararimi bu okuldan yana vermisim.sinif ogretmenimiz Şaduman ogretmende cok ilgili cok sicak kanli sinifdaki butun ogrencileri kendi cocugu gibi onemsiyo.burdan tum ekibe ve emegi gecen herkese tesekkur ederim.iyiki varsiniz

 • Hk

  Çok iyi bir şekilde ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim Okul ailesine özellikle Şaduman öğretmene teşekkür ederimBence hiç bir eksiklik yok okulda gayet iyi ,güzel ve düzenli.

 • LY

  Simya koleji iyi bir okul kendi dallarında başarılılar çocuk Larımızıda güvenli bir şekilde kendilerine bıraka biliyoruz . Müdürleri özlem hanım ve Fatma hanımda öğrencilerimizle yakından ilgi Kuruyorlar ayrım yapmadan kendilerine teşekkür ediyorum .Öğretmenlerde ellerinden gelen ilgi alakayı Gösteriyorlar Benim Kızım AVCILAR SİMYA KOLEJİ İLK OKULUNDA VE GAYET MEMNUNUZ.HERKESE TAVSİYE EDERİM.

 • Okul güzel çocuklarla çok ilgililer yemekleri de güzel ogretmenini çok seviyor kızım.istediğimiz an ulaşabiliyoruz daha ne olsunServisler

 • ED

  Okulumuz cok guzel her kese tavsiye veririm, ogretmenlerimiz cocuklar le cok guzel dersler yapiyo allah razi olsun, kissa zaman da cok seyler ovrendi oglum, cok memnunuz

 • My

  Hayatımdaki en büyük şansım simya kolejinin oğluma kattığı değerler❤️ Ve okul müdürü Özlem hanım o kadar candan ve sıcakki belli bir süre sonra aile gibi oluyorsunuz,öğretmenler çok samimi ve herkese eşit davranıyorlar,eğitimine lafım bile yok oğlum daha ilk okul 1 gidiyor ve herseye hakim bunlar önce Asım öğretmen sayesinde sonra SİMYA KOLEJİ sayesinde

 • MS

  Okul ile ilk iletişimim okul.com.tr üzerinden oldu. Bilgi almak için doldurduğum forma öyle enerjik bir telefonla dönüş aldım ki, Özlem hoca ile ilk iletişimimizi kurduktan hemen sonra öyle bir içim ısındı güven oluştu ki hemen kaydımızı yaptırmaya gittik. İlkokul 1. Sınıfa yeni başladık çalışam bir anne için en önemlisi çocuğunun güvende olduğunu bilmesidir. Çok şükür güven ve eğitim konusunda kabul olmuş duam Simya Koleji İlkokulu ailesi. Sınıf öğretmenimiz Ayça hocam, Başka bir sınıf öğretmeni ama kızımın en iyi arkadaşı gibi olan Asım hocam, Fatma hocam güleryüzü sıcaklığı iyiki sizinleyiz. Okul kurucumuzada ayrı bir teşekkür bukadar güzel mesleğini içtenlikle yapan çocuklarımızı seven sarmalayan insanları bir çatı altına topladığı için. Bir teşekkürümde Özlem hocama; iyi ki siz hocam iyiki.. Çok teşekkürler!!!

 • NG

  Kızım birinci sınıfa gidiyor SİMYA kolejinin çalışan emek veren herkese teşekkürler ediyorum bu arada benim kızım özel çocuk devlet okullarında dışlandığı için birde kaygı problemi eklendi doktor çıkamıyorduk Allah şükürler olsun kızım da inanılmaz bir değişim var bunu sınıf öğretmenimiz Şaduman hocamıza borçluyuz kızıma sihirli bir değnek değdirdi Allah razı olsun

 • OG

  iyi bir okul. derslerin dışında sosyal aktiviteleride çok var. Kızım okulunu çok seviyor, öğretmenimiz Şaduman hanım çocuklarla birebir ilgileniyor. Biz çok memnunuz.

 • Hb

  Avcılar özel simya koleji size ve eğitim arkadaşlarinza çok teşekkür ederim hepsi çok ilgili ve merhametli çocuğum okuldayken asla gözüm arkada değil Fatma hanım özlem hanım bütün öğretmenler her bir çocukla kendi çocuğu gibi görüp ilgileniyor iyi ki çocuğumu sizlere emanet ettim çok güzel şeyler öğreniyoruz geç konuşma sorunumuz vardı çok şükür şimdi çok güzel cümleler koruyor çocuğum öğretmenlerini çok seviyor şunu söyleyebilirim ki emek veren bütün öğretmenler bu okulu maddi çıkar olarak değil gerçekten eğitim olarak görüyor hepsi çok vicdanlı insanlar en Ufak bişey de kendi çocuğuna ağlar gibi ağlayan insanlar iyi ki simya

 • Zk

  Okulumuzdan ve değerli öğretmenlerimizden çok memnunuz. Gözümüzün ışığı çocuklarımızla çok güzel ilgileniyorlar. Resimlerini ve videolarını gün içinde sürekli atıyorlar. Çok ilgililer . Teşekkürler. Simya koleji

 • Ag

  Okulumuzu okul.com sayesinde bulduk görüştüğüm ilk okuldu ve ilk görüşmede bana güven verdi çocuğum okula başladı ve gözüm arkada değil zaten hepimiz içinde bence en önemli şey bu olmalı diye düşünüyorum gerek müdürümüz özlem hanım gerek diğer öğretmenlerimize bu verdikleri güven ve sevgi için çok teşekkür ederim eğer bina değil eğitim sevgi saygı guven diyorsanız SİMYA KOLEJİ ni tercih edebilirsiniz .Formalarımız daha renkli ve şık olabilir :)

 • SK

  Okul eğitim olarak iyi ama bahçe ve aktivite alanı küçükOkul bahçesi düzenlenmeli

 • ME

  Hiç problemimiz yok bu okul çok güzel

 • Oc

  Yaz dönemi itibari ile başlayıp birinci sinifa devam ettik ve ediyoruz kurumu zaten kim arastirsa almis olduklari ödüller ve bünyesindeki okul içlerinde öğrencilerin başarı ve biriniciligini zaten görebilirler. Göremeyeceginiz ise avc.simya kolej. Olarak mudur özlem hanim ilk okul mudur fatma hanim inanilmaz sicak kanlı ve cok adaletliler egitim yonlendirme iletisim çok acık oldukları konular her anlamda pozitif bif yaklasim sergiliyorlar diger yandan sinif ogretmenimiz Asım bey de gosterdigi ilgi ozen alaka cok güzel umarim egitim suresince simya bunyesinde devam ederiz ve nice basarilara imza atariz ayrica kurucumuzu da tebrik ediyorum tabiki

 • Şg

  3 yıldır simya koleji ailesiyle beraberiz bu süreçte gerek kaliteli eğitimleri olsun gerek sosyal aktiviteleri konusunda gayet memnunuz ve en önemlisi öğretmenlerimizin çocuklarımızla iletişimi taktire şayan olarak değerlendiriyorum ve sürekli yenilikçilige açık bir eğitim anlayişiyla yola devam etmenizi istiyor başarılarınızın devamını diliyorum

 • HK

  Eşimle beraber kızımızı okula yazdırdık okul süper kızımız çok mutlu öğretmenler mükemmel iyi varsın simya kolejiHeşey mükemmel

 • EA

  Iyiki simya iyiki simya ailesi sonsuz teşekkürler ❤️❤️❤️ iyiki sizinleyiz eğitim ve sevgi odaklı bir kurum sizinle olduğumuz için çok mutluyuz

 • Pm

  Hem eğitim hem öğretmen kadrosu ile simya okulundan çok memnun kaldım kızım iyiki simya okulundaYabancı diller saat olarak daha fazla olmasını isterdim

 • EE

  İlkokul müdürü Özlem hanım çok ilgili birisidir. Oğlumun sınıf öğretmeni Ayça Hanım çocuklarla ilgili olup ve çocuklara okulu sevdirdiğini söyleyebilirim

 • Şy

  Sınıf öğretmeni rehberlik servisi ingilizce , almanca,müzik,din kültürü öğretmenleri,okul müdürü hepsi vasıflı kişiler hepsine burdan saygılarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum.Okel yönetimi iyi eksik yanlar varsa zaman içerisinde çözeceklerini güvenim tam tekrar teşekkürler

 • Ca

  Dersleri keyifli hale getiren İrem öğretmenimiz sayesinde bilgiler hem kalıcı hemde eğlenceli öğreniliyor

 • Ca

  Kızım 1. Sınıf öğrencisi erken yaşta kayıt yaptırdığım için endişelerim vardı fakat öğretmenimiz sayesinde çok rahat bir şekilde ilerliyor süreç Ayça öğretmenimize teşekkürler.

 • SB

  Egitime gönül vermiş,uzman bir öğretmen kadrosuna sahip,öğrencileri ile birebir ilgilenen, mükemmel bir okul.ticarethane mantığı ile değilde eğitim için çalıştıklarını hissettirdiler.başarılı,mutlu çocukların yeri.Müthiş Enerjisine,samimiyetine hayran kaldığım Özlem hanım,çocuklarımızın severek okula gitmelerini ve öğrendiklerini anlatma çoşkusuyla eve dönmelerini sağlayan Fatma hanım ve Zehra hanım iyi ki varsınız.tereddütsüz güvenle çocuklarınızı emanet edeceğiniz bir okul.

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • ZG

  Okulun daha 2. Yılı olmasına rağmen her şey düzene girmiş ve oturmuş durumda

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • Ök

  İki kızım da simya da çok memnunuz Arada tabiki sorunlar oluyor ama yetkilerinin özverili yaklaşımıyla çözülüyor Teşekkür ederim herkese ve bu vizyonu kuran Yusuf hocamıza .

 • E

  Şuana kadar gördüğüm en iyi başarı hedefli okul ve öğretmenlerine sahip bir eğitim alanı özlem,Fatma,İrem,Zehra hocalarımıza teşekkür ederiz iyiki sizinle geleceğimizi hazırlıyoruz

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • ÖG

  Okul yönetimi ve öğretmenlerinden hizmetlisine kadar son derece güler yüzlü, anne şevkati ve sevgisi ile çocuklara yaklaşan eğitim'de kendini sürekli yenileyen bir ekibe sahip. Bir kızım anaokulunda, bir kızım ilkokul.. Biz başta Özlem hanım olmak üzere yine tüm öğretmenlerimizi çok sevdik. En ufak bir sıkıntı yaşasak hemen çözüm bulma odaklı tüm ekibi.. Gönül rahatlığıyla çocuklarınızı simya ailesine gönderebilirsiniz.. Teşekkürler Simya Ailesi

 • Dg

  İkizlerim 1. Sınıfa başladı bu yıl ve ben o kadar korkuyordum ki nasıl ikisiyle ilgilenicem diye ama öğretmenlerimiz o kadar ilgili ki hepsine teşekkür ediyorum çok memnunum kızlarımda çok sevdi okulu öğretmenlerini hepsine sonsuz teşekkür ediyorum..Her yönden geliştiriyorlar

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • SE

  Aslan öğretmenimiz ve idaremiz oldukça ilgili. Okulumuz Fiziksel şartlari elverdiği dogrultuda sportif faaliyetlere zaman ayıracaklarina inanıyorum. Simya ailesi tüm gayretleriyle ve samimiyetleriyle iyiki varlar. Saygılarımla..Sanat Spor ve Eğitim alaninda global hedefler koymak ve bu doğrultuda somut adımlar atma. 1. Sınıfa velisi olarak şunu ifade etmek isterim; Öğrencilerin iyi oldukları yönlerin keşf edilmesi, ve bu doğrultuda etkin hamlelerle daha 1 sınıftan baslayarak simya eğitim kurumları çatısı altında ülkemizin inkişafini sağlayacak nesillerin yetişecegi ümidini taşımaktayim. Okulumuzun attığı adımları taktirle karşılamakta ve daha güzel günlerin bizleri beklediğini düşünmekteyim.

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • Nk

  Okul ve ogretmenimizden memnunuz cok ilgililer cocugumun gelisimi icin onemli bir yer bu yuzden bizimde beklentilerimiz yuksek bu beklentileri karsilayacaginiza inaniyorumHafta sonlari cocuklar icin ek ders yada sosyal aktivite olsa guzel olur

 • Ss

  Bence avcilarin en iyi okulu.cok memnunum.iyiki simya var.iyiki simyaciyizOkul kendini cok gelistirmis.

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • SY

  Okul açıldığı zamandan beri buradayız pandemi süreci de dahil olmak üzere eğitim kalitesini düşürmeyen ve durumları mükemmel şekilde idare eden harika bir okul. Sınıf öğretmenimiz İrem hocamız ve müdürümüz Özlem hocamız her şartta çocuklarla ilgilendiler. Çok teşekkür ederim kendilerine. Verdikleri Almanca ve İngilizce eğitimlerinden de geçen seneden çok daha kaliteli bir eğitime geçiş yaptılar. Hataları olduğu taktirde anında ve en iyi şekilde dönüşler sağlıyorlar. Pandemi zamanında hiç kimse eğitim alamazken teknolojiye yenilikçi İrem hocamız sayesinde hiçbir şekilde eğitimden geri kalmadılar hatta daha da öne geçtiler. Kendilerinden ve okuldan çok memnunum.

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • Öğrencilerin akademik gelişimlerinin yanında duygusal gelişimlerine de destek veren bir okul. Hatta geçen hafta aile tutumlarıyla alakalı okulun psikolojik danışmanı şevval hoca ve müdürlerimiz veli semineri verdi. Aklımız çocuğumuzda kalmıyor teşekkürler özlem hocam teşekkürler fatma hocam teşekkürler simya ailesi...

 • ZG

  Henüz okulun açılışının 2. Yılı olmasina ragmen hersey oturmuş durumda ve ogretmenlerimizden memnunuz.

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • ZP

  Oğlumu 2 senedir güvenle ve severek gönderdiğimiz güzel okulumuz.Yöneticimiz Özlem hanım Sınıf öğretmenimiz Menekşe hanım ve diğer tüm yönetici ve öğretmenlerimizle beraber çok sıcakkanlı ve anlayışlılar.Simya ailesiyle tanıştıgımız için çok mutluyuz.

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • Er

  Simya koleji tavsiye ettiğim tek okul gerek öğretmen kadrosu gerek idari kadrosu ile tek kelime ile mükemmel bir okul gözü kapalı çocuklarımı teslim edebileceğim tek yer çocuklarımın böyle güzel bi eğitim almalarına vesile olan öncelikle özlem hanım ve Fatma hanıma çok teşekkür ederim ve 1 sınıf öğretmenimiz Aslan hocaya Sonsuz teşekkür ederim simya koleji ilk okul iyiki varsınız harika insanlar Herşeyi ince ince düşünen Özlem hanım ve Fatma hanım olduğu sürece okulda gelişmesini istediğimiz bişeyler olamaz diye düşünüyorum

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • Hk

  Okuldan çok memnunuz çok ilgili ve başarılı bir okul iyi ki simya…Her yönüyle çok iyi …

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • Ty

  Öncelikle İrem ogretmenimize çok teşekkür ediyorum .Egitim çok önemli fakat bunun yanında çocuğumun mutlu olması benim için en önemlisi, bu okulda sevgi ,bireye saygı,cocuklarin ruh halini benimseme ve enerjilerini atmaları adına çok olumlu dönüşler aldım ,özgüven gelisimi mükemmel

 • Ök

  Önce büyük kızım iki yıl devam etti sonra diğer kızımda başladı Her konuda başarılı

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • Öc

  Gerçekten çocuğunuzu güvenle teslim edeceğiniz tek yer diyebilirimGördüğüm kadarıyla eksikleri yok.

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • Öö

  Çocuğumuz iyi bir eğitim alıyor vede öğretmenimizden çok memnunuz..Yemek haneye biraz daha önem verip vede biraz daha aktiviteleri çoğaldıysak iyi olur.

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • AB

  Çocuklarımızı kendi evladı gibi gören kurum. 8 aydır uğraştığım tuvalet eğitimini 1 ayda çözüme kavuşturan eğitim odaklı bir kurum. Gözüm arkada değil iyiki varsın simya.. öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • Cu

  Çocuğum bu okulda çok mutlu huzurlu ve başarılı ile bunu simyaya borçluyuz ilgi alaka ve sevgileri için çok teşekkür ederiz

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • Ny

  Öğretmenimizden okul yonetiminden disiplinininden ve titizliginden çok çok memnunum . İlgi alakanız için teşekkürler iyiki simyaciyiz

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • Lg

  Okulumuzfan cok memnunuz.cok sicak bir ekip herkes guleryuzlu .ogretmenini oglum cok seviyor cok guler yuzlu ilgili .Bahcesi

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • DU

  Simya ailesi ile bu sene tanıştım birçok okulu gezdim görüşmeler yaptım içlerinde en içime sinen ve güven veren Simya oldu ve ne kadar doğru bir karar verdigimi bu geçen 2 ay içerisinde daha iyi anladım . Bu vesile ile yeniden buradan öncelikle Özlem Hanım'a Fatma Hanım'a gösterdikleri ilgiden ve şefkatli olmalarından olayı sınıf öğretmenimiz Aslan Bey'e ilerici ve hoşgörülü eğitim anlayışından dolayı çok teşekkür ederim iyi ki Simya ailesi var içeri girdiğiniz andan itibaren işte burası dedirten bir yerHayır zaten onlar sürekli daha nasıl iyi bir eğitim veririz diye yola çıkmışlar o yüzden verebileceğim bir tavsiyem yok harikasınız

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • FD

  Eğitim, yönetim , öğretmenlerimiz herşey mükemmel. Çok ilgililer bir sıkıntı olduğunda çözüm odaklılar

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • iT

  Eğitim öğretim adına güler yuzlu disiplinli sevgi ve bilgiyi cocuklara çok iyi aşılıyorlar iyiki varsınız simya ailesi

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • MG

  Okul binasının sadece ilkokul olması sınıf mevcudunun az olması ilk olarak tercih sebebimizdi.Gerek idarenin gerek öğretmenlerimizin ilgi alakası olması gerekenin çok üstünde.Aile ortamının sıcaklığını,çocuğunuzu güvenilir bir ortam da eğitim almasını istiyorsanız kesinlikle tercih edebilirsiniz

 • G

  Samimiyet.yakinlik.anlayis gayet güzel herşey.ogretmenlerimiz iyi.okul çalışanları ve velilerin gayretleriyle daha iyi olacak.

 • Ra

  Veliler olarak okuldan mutluyuz ve çok memnunuz randa öğretmenlerin çok seviyor ayna zamanda okul yemeğinden memnun. Ayrıca randa türkçe anlamaya ve konuşmaya başlamışHer şey ıyce ve güzelce devam ediyor

 • MA

  İlginizden alakanızdan eğitiminizden cok cok memnunum. Cocuklar eylenerek öğreniyorlar. Ve okulda cok mutlular. Öğretmenlerimizi de hepsını ayrı ayrı cok sevıyorlar. Teşekkürler simya ailesi

 • DK

  Öncelikle okul müdüremiz Özlem hanım ve biricik öğretmenimiz Zehra hanım’a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim okulumuz gayet güzel ve başarılı öğretmenlerle dolu iyi ki simya kolejin hep çözüm odaklı olmaları da ayrıca mükemmel.Servis ve kahvaltı

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • SK

  Değerli yöneticilerinden Özlem hanım çok ilgili, ayrıca 1. Sınıf öğretmenimiz Zehra hanım öğrencilerle birebir ilgilenmektedir. Avcılar için aranan bir kurum Simya okulları, tüm çalışanlar, yönetim ve öğretmenlerine teşekkürler.... Biz çok memnunuz

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

 • Ka

  İlk zamanlar çok tereddüt etmiştim acaba diye. Kızım ikiye geçti ve dördüncü sınıf sonuna kadar kayıt yaptırdım. Alakaları için teşekkür ederim. Eğitimde bence ilk 5 içerisinde. Benim gözümde 1 numara

 • Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu

  Okulun Cevabı:

  değerli yorumunuz için teşekkür ederiz değerli velimiz

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Gümüşpala Mah. Mican Sok No 1 E5 Yanyol Avcılar
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum