fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Tarih Koleji

Tarih Koleji'nin erkan kayıt indirimlerinden hemen faydalanın. Kurumun; fiyatlarına, veli yorumlarına ve fotoğraf galerilerine göz atarak detaylı bilgi alın.

Tarih Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Tarih Koleji Anaokullar

Tarih Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Tarih Koleji İlkokullar

Tarih Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Tarih Koleji Ortaokullar

Tarih Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE

Tarih Koleji Hakkında

  • Tarih Koleji'nden Eğitime Bakış
  • Tarih Koleji Tanıtım Filmi

TARİH KOLEJİ'NDEN EĞİTİM

Özel Tarih Koleji, birebir butik eğitim sistemini benimsemiş özel kurum yapısında olmaktadır. 2B1E Birebir Butik Eğitim Sistemi sayesinde başarı yüzdesini her zaman üstte tutan bir eğitim kurumu olmaktadır. Tarih Koleji, Atatürk İlke ve İnkılapları ışığında hareket eden küresel gelişmeler doğrultusunda eğitim hizmetini çeşitlendiren bir eğitim-öğretim kurumudur.


Özel Tarih Koleji, verdiği eğitim hizmetini en doğru biçimde yönetmek ve belirlenmiş bir sistem içerisinde sürdürmek, öğrencilerin bu sistemle aldığı verimi ve sağladığı başarıları maksimum seviyeye çıkarmak amacı ile TarihDIRECT(Direkt İletişim) ve TarihVBS(Veli Bilgilendirme Sistemi) geliştirmiştir.


Tarih Koleji, öğrencilerinin çok yönlü gelişmelerini sağlamak amacı ile onlara uygun olarak düzenlediği eğitim programını, alanında uzman eğitim kadrosu ile sunmaktadır. Sunulan bilgilerin sağlamlığı ve doğruluğu bu sayede netleşirken öğrencilerin aklında soru işareti kalmadan bilinçlendirilmesi esas alınmaktadır.


Tarih Koleji, öğrencilerini iki yabancı dil eğitimi birden sunmaktadır. Amaç, öğrencilerin yaşantısında iki yabancı dili etkin olarak kullanabilecek düzeyde öğrenmelerini sağlamaktır. Küresel dünya ile bütünleşmiş, gelecek için yapılan tüm çalışmaların yanında, sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılmaya istekli, öz güvenli, sağlıklı yaşamın temelinin spordan geldiğine inanan bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.


Birebir Butik Eğitim

Tarih Koleji 2B1E Sistemi yani Birebir Butik Eğitim sistemi sayesinde öğrencilerin çok yönlü gelişmesi sağlanmaktadır. Sınıflara daha az sınıf mevcudu sağlanmakta, uygulanan bu model ile öğrencilerle birebir ilgilenme oranı artarak başarı yüzdesi yukarılara çıkarılmaktadır. Öğrenci odaklı eğitim imkanının sağlandığı bu modelle birlikte her öğrencinin ilgi, ihtiyaç ve yeteneklerine uygun biçimde yönlendirilmesi, öğrenme aşamasındayken karşılaştığı güçlükler ve eksik alanlar belirlenmesi ve bunların düzenlenmesi kolaylaşmaktadır.


Tarih Koleji'nin fark yaratan eğitim modeli sayesinde başarı seviyesi her daim en üst sıralarda olmaktadır. Kurum, bünyesinde bulunan öğrencilerine belirli periyotlarla test ve sınavlar uygulayarak akademik gelişimlerini tüm yönlerden takip etmektedir. Öğrenciler bireysel olarak değerlendirilmekte ve öğrencinin gelişimi göz önünde bulundurularak eğitim hayatı boyunca kişiye özgü olarak bir model gerçekleştirilmektedir.


Tarih Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Tarih Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Tarih Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum