fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Küçükyalı Tekden Koleji İlkokulu

Özel Küçükyalı Tekden Koleji İlkokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:45/16:00

Özel Küçükyalı Tekden Koleji İlkokulu Hakkında

2006 yılında 5 eğitimci, iki doktor ve bir mühendisten oluşan ortaklık yapısı ile Kayseri'de İlköğretim okulu açılmıştır. Açıldığı ilk yılda büyük bir ilgi görmüş ve 447 öğrenci ile eğitime başlamıştır. Verdiği mezunlar ile OKS/SBS VE TEOG sınavlarında büyük başarılar elde edilmiş ve Türkiye'nin ilk 25 okulu arasına girmeyi başarmıştır. O günden bugüne mezunları ile hep zirve okullar arasında başarısını sürdürmüştür. 2011 yılında da “Tekden Koleji” ve “Tekden Kültürü” Kayseri'ye sığmayarak sınırlarını aşmış, taşıdığı heyecanı ve hayallerini İstanbul’a taşımaya karar vermiştir. Kurum ortaklarından eğitimci Osman TAŞDEMİR ve Nuri ÖZKAN'ın yönetim kurulu tarafından görevlendirilmesi ile Küçükyalı'da ilköğretim okulu Mimar Gülşah TEKDEN ÜSTÜNDAĞ&İhsan ÜSTÜNDAĞ'ın fiziki yapı tasarımı ve uygulaması ile"ÇOCUK DOSTU,AKILLI OKUL" felsefesi çerçevesinde yapılandırılmıştır. Geniş koridorları, 45-60m2 genişlikte sınıfları, zengin atölyeleri ve eğitime uygun renk ve ergonomik donanımı ile 2011-2012 eğitim-öğretim yılına 315 öğrenci ile başlamıştır. İlköğretim (İlkokul ve Ortaokul) olarak kurum açma izni olan okul 2012 yılında yasa gereği de ilkokul ve ortaokul olarak yeniden ruhsatlandırılmıştır.
Özel Küçükyalı Tekden Koleji İlkokulu, 17 derslik, 4 Yönetici / Bölüm Başkanı Odası, 1 Müzik, 1 Görsel Sanatlar Dersliği, 1 Fen Bilimleri Laboratuvarı (92 m2), 1 Beden Eğitimi Salonu (300 m2),
1 yüzme Havuzu ,Yemek Salonu (750 m2),Konferans salonu, Tekerlekli Paten salonu ve 2500 m2’lik açık oyun alanından (bahçe) oluşmaktadır.
Okulun "Her bir çocuk zekidir", "Eğitim eğlenceli olmalıdır" ve "Okul heyecan verici olmalıdır ve öğrencilerin merakını geliştirmelidir"; temel ilkeleri bulunmaktadır.
VİZYONU: Eğitimde değişen ve gelişen yaklaşımları ile eğitimde öncü, güvenen ve güvenilen bir eğitim kurumu olarak LİDER ŞAHSİYETLİ öğrencileri hayata hazırlamak olup, bu vizyonu çerçevesinde eğitimde her zaman öncü olmuştur. Öğrencilerin gelecekte hanımefendi,beyefendi lider şahsiyetli bireyler olabilmesi için gerekli olan her türlü eğitimsel çalışmalar titizlikle yapılmaktadır. Öğrenciler, öğrenme arkadaşı olarak görülmekte ve bu şekilde hitap edilmektedir. Eğitimde bireysel farklılıklara saygıyı önemseyen TEKDEN Koleji okulda Üstün zekâlı-özel yetenekli ve deha çaplı çocuklar için ayrıca özel sınıf uygulaması yapmaktadır. Bu çocukların eğitimi için de TÜRKİYE ÜSTÜN ZEKALI VE DAHİ ÇOCUKLAR EĞİTİM VAKFI(TÜZDEV) dan danışmanlık hizmeti almaktadır. TÜZDEV ile birlikte bu alanda kongre,konferans ve çalıştaylar düzenlemektedir. Bunun için bir çok üniversite ile işbirliği yapmaktadır. Eğitim raporları hazırlamaktadır. Okulda BİLİM SANAT EĞİTİM MERKEZİ'ne (BİLSEM) giden öğrenciler ayrıca takip edilmektedir.
Eğitimciler yılda en az 80 saat okul temelli mesleki gelişim(Hizmet içi) eğitim programına katılmaktadır. Eğitimler üniversiteler ile işbirliği yanında alan uzmanı tecrübeli eğitimcilerin tecrübe paylaşımları gerçekleşmektedir.
Okul İstanbul Maltepe’de hizmet vermekte olup 24 kişilik geniş ve ferah sınıflara sahiptir.
Özel Küçükyalı Tekden Koleji İlkokulu psikolojik danışmanlık ve rehberlik birimi öğrencilerin gelişimini yakından takip ederek grup ve bireysel çalışmalar yapar. Öğrencilerin sadece sorunları olduğunda değil çevreye duyarlı, öz güveni yüksek, topluma faydalı, sorunlarıyla başa çıkabilen bireyler olmaları için de çalışmalar yapar. Gelişimleri hakkında öğretmenlerini ve velilerini bilgilendirir. Okulda branş dersleri arasında beden eğitimi dersleri, drama etkinlikleri, yüzme, kodlama-bilişim(BİLİŞİM GARAJ), satranç ve akıl oyunları ile düşünme becerileri dersleri atölye dersler olarak zorunlu olarak verilmektedir.Kültürel ve bilimsel alan gezileri yapılmaktadır. Okulda bilimsel çalışmalara ve teknolojik eğitimlere de yer verilmektedir. Z-space uygulaması ARGE olarak başlatılmıştır. Özel KüçükyalıTekden Koleji İlkokulu beslenme programı olarak organik ve sağlıklı beslenme şekli uygun görülmüştür. Yemekler hijyenik ortamlarda hazırlanır ve öğrencilerin dengeli beslenebilmesi açısından uygun menüler oluşturularak servis edilir. KANTİNSİZ-Kafetaryasız bir okuldur. Okul NERGİZ turizmden öğrenci servis hizmeti desteği almaktadır. Servislerin okula gidiş ve gelişleri NERGİZ Turizm ile koordineli bir şekilde sağlanmaktadır. Servis araçları düzenli olarak bakımdan geçer ve her öğrenci için güvenlik kemeri bulunur. Servis sürücüsü deneyimli ve gerekli eğitimleri almıştır. Okul temizlik konusunda asla taviz vermeyen bir tutumdadır. Çünkü öğrencilerin sağlığı her zaman ön plandadır ve öğrencilerin sağlığını olumsuz yönde etkileyecek her şeyden kaçınılmıştır. Tekden Koleji eğitimde TAM ÖĞRENME yaklaşımını etkin bir şekilde kullanır. Ölçme ve değerlendirme çalışmalarının titizlikle yapılabilmesi için Ölçme ve Değerlendirme birimi oluşturulmuştur.
Eğitim liderlerinin buluştuğu Kolej;TEKDEN KOLEJİ-"Çocuk Dostu,Akıllı Okul" 5 eğitimci,2 doktor tarafından kurulmuş eğitimi önceleyen bir kuruluştur.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Ayda 1 kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Yönlendirme

- Psikolojik Danışma

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Tenefüsler kaç dakika sürüyor?

- 15 dakika

● Birinci sınıf öğrencilerine ödev veriliyor mu?

- Nadiren

● Birinci sınıf öğrencilerine sınav yapılıyor mu?

- Hayır

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Branş Öğretmenleri

● Her sınıftan kaç şube var?

- 4+

● Her yıl kadronuzda öğretmen değişikliği oluyor mu?

- Nadiren

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması ile

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera Sistemi

● İlkokul 1’den 4’e kadar aynı öğretmenle devam edilebiliyor mu?

- Evet

● Okulda görev alan kaç öğretmen var?

- 21+

● Sanat ve spor faaliyetleri için ayda kaç kez etkinlik düzenleniyor?

- 2

Yorumlar (44)

 • Ogretmenler oldukça ilgili. Cocuklar okulu ve ogretmenlerini cok seviyorEk dersler veya etüt eklenebilir

 • TG

  Pandemi oncesi değerlendirme olarak gayet basarili idari kadro olsun öğretmenler olsun ve ayni şekilde uzaktan eğitim surecindede ilgili ve alakalı idari yönetim ve öğretmenlere tesekur ederim

 • Tg

  Öğretmenlerimizin ilgisi ve fiziki ortam mükemmel... çocuğum için odu düşünen bir eğitim kadrosu olduğunu düşünmek huzur verici

 • A

  Duruşuyla, eğitim ve idari kadrosuyla içten ilgili başarılı ve iyi yürekli insanların bir araya geldiği özel bir kurum. İyiki kızımı bu kuruma göndermiştim. Çizginizden hiç ödün vermemeniz dileğiyle...

 • Tam bir aile ortamı, çocuklarımız sanki kendi evlerinde gibi rahat ve güven içinde eğitim alıyorlar. Okul yönetimi ve öğretmenler hem çocuklarla hem de veliler ile çok ilgileniyorlar. Eğitimi kolaylaştırmak ve başarıyı arttırmak için canla başla çalışıyorlar. Hepsine çok teşekkür ediyoruz.

 • EP

  Çocuğumu güvenle emanet ettiğim hem eğitim hem öğretim açısından fazlasıyla memnun kaldığım bir okuldan fazlası dediğim yuva sıcaklığındaki okul!

 • Öğrencilerimizin düşüncelerine kıymet verilen,kendilerini değerli hissettikleri,başarının yüksek oldugu butik bir okul olarak tavsiye ediyorum.

 • MG

  Öğretmenler ve idari personel samimi ve çocukları seviyorlar ve ilgileniyorlar.

 • Gerek eğitim kalitesi, gerek eğitim liderleri ve yöneticileri ile gönül rahatlığı ile çocuğunuzu emanet edebileceğiniz bir eğitim kurumu❤️

 • İD

  Öncelikli hedefi eğitim öğretim olan bir kurum. Bunu okul binasından, kadrosundan anlayabilirsiniz. Özel bir kurum olmasına rağmen bu kurumda para kazanmak öncelikli hedef değildir.

 • SK

  Eğitim kalitesinden ve öğretmenlerimizden çok memnunuz .eğlenceli bir okul bahçesi ve içinde hayvanları var . Bunlar çocuklar içim çok önemli

 • GN

  Bahçeşehir Kolejine tam kayıt yaptıracakken birden Tekden Kolejine gidip 1. Sınıfa oğlum İçin kayıt yaptırdım. O kadar isabetli karar vermişim ki; öğretmen kalitesi ve eğitim bir yana çok sıcak bir aile ortamı var okulumuzda. Hiç pişman olmadım. İngilizce eğitimi de çok çok iyi. Resim öğretmeni için bile ayrıca o kadar çok güzel şey söylenebilir ki. Kısacası pişman olmazsınız.

 • Oğlum 4 yıldır severek ve benimseyerek gidiyor.İdarecilerinden öğretmenlerine iletişimde hiç sıkıntı yaşamıyorsunuz.Öğretmenimiz Merve Balkanın yeri bizim için ayrı.

 • RG

  Okula girdiğiniz andan itibaren sizi güleryüzlü kibar calisanlar,öğretmen ve yöneticiler karşılar. Bir telefon ile öğretmen ve okul yönetimine ulaşmak mümkün. Dersler plan program dahilinde ilerler ve somut bi şekilde bunlar veliler ile mutlaka paylaşılır. Emeği geçen Tekden Ailesine teşekkür ederiz

 • Cg

  Tam bir aile ortamı. Çocuğuma kendi çocuğu kadar önem veren bir Tekden kadrosu. Çok güzel bir eğitim. İşine aşık yönetim ve kadro. Çok mutlu ebeveyn ve daha da mutlu çocuklar. Teşekkürler TekdenBence yok.

 • FM

  Okulumuzun fiziki şartlarından , idaremizden ve özellikle öğretmenlerinizden çok memnunum.Öğretmenlerimizin çocuklarla ilgilenmesi Bu zor günlerde bile özverili çalışmaları kaliteli ders anlatımları ,ve özellikle dersleri sevdirmeye çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.Bir aile ortamı olduğunu bizlere hissettiriyorsunuz.

 • Mc

  Biz son derece memnunuzİngilizce eğitimi daha yogun ve etkin olabilir. Speaking tarafı zayıf kanımca

 • TA

  Kaliteli eğitim veren bir kurumdur. Ogretmenlerimiz Pandemi dönemini çok iyi yönetiyor .Yok

 • MY

  Eğitim kalitesi, eğitmen kalitesi çok çok iyi ama en güzeli butik olması. Öğrencilerin özelliklerini bilen, tanıyan, merhaba gören okul. İstendiği anda ulaşılabilen sıcak ilgili personel, öğretmen ve yöneticileri ile eşsiz.Satranç, robotik kodlama vb. Online kolaylıkla yapılabilen derslerin eksikliği.

 • DG

  Çok profesyonel, çok deneyimli eğitim kadrosuna sahip.Her şey çok iyi teşekkürler

 • EC

  Öğretmenler ve okul yöneticileri çok fedakar ve işlerini ciddiye alıyorlar. Çocuklara değer verdiklerini hissettiriyorlar. Çocukların akademik gelişimi yanı sıra ruhsal ve bedensel gelişimi içinde ellerinden geleni yapıyorlar. Çocuklara özgüven ve kendini ifade noktasında destekleyici bir yapı var, milli kültür ve değerlerimize sahip çıkmaları bizim için ayrı öneme sahip. Vatan ve millet sevgisini, cumhuriyetin kazanımlarına sahip çıkarak aşılamaya gayret ediyorlar. İngilizce eğitiminde başarılılar. Okulun temiz ve hijyen ortamına güveniyoruz. Yemekhaneleri her zaman özenli ve temiz. Akademik anlamda da sınav sonuçlarına baktığımızda başarılı diyebiliriz. iki çocugumuzu da gönül rahatlığı ile gönderiyoruz. servis kaliteli ve güvenli. Okulda muhattap bulmak sorun degil, düzenli olarak veli görüşmeleri yapılıyor. okulun lokasyonu merkezi konumda.bahçesi çok büyük degil malesef onun dışında olumsuz bir durum gözümüze çarpmadı

 • EE

  Tekden li olduğumuz için çok memnunuz. İkinci çocuğumda burada okuyor. Açıldığından beri beraberiz.

 • MG

  Milli ve manevi değerlere önem veren bir okul. Öğrencilerini sadece akademik olarak değil karakter olarak da geleceğe hazırlamak gayretindeler. Bir çocuğum mezun oldu diğeri okuyor. Planlama ve bildirim konusunda çok iyiler.

 • TA

  Ogretmen ilgisi ve yönetimden cok memnunum. Kaliteli ve özverili egitim veren iyi bir okul. Sistem gayet güzel isliyor .

 • MK

  Okul fiziki şartları ve eğitim liderleri ve yöneticileri açısından çok yarar gördüğüm bir okul. Her şart altında önce öğrencilerinin eğitim, psikolojik ve fiziksel ihtiyaçlarına göre düzenleme yapılıyor.

 • EY

  Biz okulun temizliğinden güvenli oluşundan ve öğretmen kadrosunun kalitesinden dolayı bu yıl bu okula geldik.tercihimizden dolayı da mutluyuz. Tüm idare ye ve öğretmenlerimize emeklerinden çabalarından dolayı teşekkürler Yemeklerin haftalık dağılımı ve çeşidi daha iyi olabilir ..

 • Be

  Her bir ogrenciyi birey olarak kabul edip ihtiyaclarina yonelik hizli cozumler ureten guzel bir okul. Enerjik ve dinamik. Veli olarak hep destek bulduk.

 • SO

  Okulun tüm öğretmen kadrosu özenle seçilmiş , çalışan personel , öğretmen , öğrenci ve Veli iletişimi tam olması gerektiği gibi , okul bir bütün olarak aile gibi , ilk okulundan son derece memnunum ve sıra ortaokulda, en iyi şekilde liseye hazırladıklarını bildiğim için tereddütsüz kayıt yaptıracağım

 • İlgili ,sevgi dolu İdarecilerle ve öğretmenlerle dolu bir kurum. ilkokul kademesinde kızım sayesinde tanıştım sizlerle. İçeri girdiğim gibi aile ortamını hissettirdiniz bizlere. Bir o kadar da akademik açıdan dolu bir kadroya sahip bir kurum.Bu sayede 2. çocuğumu başka kurumdan alıp sizlere emanet ettim. İyi ki yollarımız TEKDEN ile birleşti.İyi ki sizleri tanıdım. Diyorlar ya TEKDENLİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR.. Teşekkür ederim TEKDEN AİLESİ ..

 • gerek ahlaki eğitim gerek akademik eğitim noktasında tercih edilebilecek tek okuldur. Eğitimci arkadaşlara ve yöneticilere çok teşekkür ederiz

 • MK

  Ogrencilere cok deger veren ogrenciyi degerli goren hem akademik hem sosyal yonden ogrencinin gelisimine katkida bulunan cok iyi bir okul. Itina ile tavsiye ederim.

 • ÖE

  Büyük oğlum Sancar (mezun oldu)ve şu an 6. Sinif öğrencisi Basar'daki kendine güven, kendini ifade edebilme ve basarilarindaki,okulun değerli personelinin fedakarlıkları her türlü takdirin üzerindedir. Aranızda olmaktan ailecek mutluyuz

 • HB

  Yöneticilerinden öğretmenlerine kadar herkesin güler yüzlü ve çözüm odaklı olması aile ortamı oluşturuyor. Velilerle iletişimi çok geniş. Gün içerisinde çocukların ne yaptıklarıyla ilgili bilgiler verilmesi güven ortamı oluşturuyor. Süreç odaklı olan bu okulun güzel başarılara imza atacağını düşünüyor ve görüyorum.

 • AG

  Okulumuzdan bir kızımı mezun ettim şimdi fen lisesinde okumakta . İkinci kızımda LGS öğrencisi başarılı bir şekilde ilerlemekte oda. Okulumuzun idari kadrosu, öğretmen kadrosundan tutun tüm görevlileri hem çocuklarımıza karşı hem biz velilere karşı alaka ve tutmları çok içten ve sıcaktır her zaman muhatap bulmak zor olmamıştır. Butik okul olmasından dolayı herkes herkesi tanır veli öğretmen idare yöteci kadrosu her zaman sıcak ilişkiler içindedir. Buda çocuklarımızın üzerinde önemli katkılar başarılar sağlamıştır. Bir kızını bu okuldan mezun etmiş diğer kızınıda bu sene mezun edecek veli olarak okulumuza veda etmek çok zor olacak. Okulumuzun idari kadrosundan en alt kadroya kadar tüm çalışanlarına çocuklarımıza kendi çocukları gibi kanatları altına alan sarmalayan kucaklayan tüm hocalarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Sizlerden bu sene ayrılmak çok zor olacak hakkınızı helal edin sizleri çok seviyoruz

 • Okulun Lokasyonu çok iyi. Eğitim kadrosu işini bilen eğitimcilerden kurulu. Personel özverili. Öğrenci işleri güler yüzlü olup sadece kayıt aşamasında değil bir çok organizasyonda da etkin rol alıyor. Veliler ile çeşitli etkinlikler Örneğin bisiklet turu Vs yapılarak kaynaşmaları daha kısa sürüyor. Akademik olarak başarılı bir okul olup öğrencinin potansiyelini en üst seviyeye çıkaracak okul içi ve dışı çeşitli metodlar kaplar uyguluyorlar. Tekden okulların tavsiye ederim

 • HC

  Sıcak ve samimi bir ortam..

 • Z

  Başarıya giden yolda özverili ve güleryüzlü bir ekiple size destek olan bir ailedir Tekden..

 • SB

  Çocuklar üzerindeki olumlu etkileri birkaç hafta içinde farkedebilirsiniz. Özellikle ilkokul ingilizce eğitim konusunda çok başarılılar.. Çok kısa bir sürede etkinlik ve aktivitelerle çocuklar hem eğlenerek hem öğrenerek farkında olmadan kendilerini ifade edebilecek bir seviyeye geldiklerini gözlemledim. Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullandıklarından yapılan işin kalitesini daha kolaylıkla görebiliyoruz. Çocuklarinizin geleceğini güvenle emanet edebilirsiniz. Okul kadrosuna ve tüm eğitimcilere teşekkür eder başarılar dilerim..Keşke İstanbul da daha fazla şube seçenekleri olabilse..

 • AB

  Kurum ekolojik felsefeyi merkeze alarak eğitim sürecinde farklı bir örnek sunmayı hedefliyor. Ekoloji konusunun müfredatla iç içe olması, ekolojik bilinçlendirme ve farkındalık yaratmak, tüketim yerine yeterli kullanım alışkanlıklarının geliştirilmesi, doğa içindeki tüm canlılardan,doğal varlıklara kadar tüm konularda bilinç oluşturmak adına çocuklarla yapılan çalışmalar çok kıymetli.

 • AK

  Tekdenli olmak bir ayrıcalıktır.

 • As

  Eğitmen kadrosu Çözüm odaklı yönetimi Her öğrenciye dokunan bir okul

 • DU

  İngilizce Eğitim Lideri, Derya Özge Uygun: "Çalıştığımız ortamın huzur ve mutluluk içersinde olması görevimizi AŞK ile yapmanızı sağlıyor. Birlik ve beraberlik içersinde güzel bir uyum ve takım çalışması içersindeyiz. İlk hedefimiz sevgi ile öğrencilerimizin kalbine girerek Eğitim ve Öğretim faaliyetlerini eğlenceli hale getirmektir. Mutlu çocuk öğrenir felsefe ile yaklaşmaktayız. Hedefimiz, İngilizce eğitiminde merkeze öğrencilerimizi alarak öğrendiklerini uygulayabilecekleri ve yaşayarak öğrenecekleri bir atmosfer yaratmaktır. İngilizce ders olmaktan çıkarak yaşayarak edindikleri bi beceri haline gelmektedir. Dili farkına varmadan kendiliğinden edinmektedirler. Ingilizce ile eğlencenin tadına varmak isteyenen öğrenme arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız."

 • ED

  Yabancı dil eğitimi çok iyi kızım çok şey öğrendi okulda önceden biraz temeli vardı zaten ama bu okulda inanılmaz gelişti. Öğretmenleri çok ilgili sınıflar kalabalık değil. Yemekleri de güzel ve sağlıklı okulda temizliğe çok önem veriyorlar. Öğrenci kulüpleri daha aktif olsa çok daha güzel olurmuş

 • ND

  Ufak ve butik bir okul olduğu için ilgili bir kadro var. Güvenlik iyi durumda. Yemekhane fena değil, öğretmenler ve yönetim kadrosu iyi gerektiğinde muhattap bulabiliyorsunuz. Yabancı dil eğitimde iyiler. Servis hizmetini bağımsız bir firma üstlenmiş durumda.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Küçükyalı Tekden Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi Gökçe Sokak No:1 Küçükyalı / Maltepe / İstanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum