fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Tema Koleji

Tema Koleji ile ilgili detaylı tüm bilgilere kolayca ulaşın. Tema Koleji; bursluluk sınav tarihlerine, fiyatlarına, veli yorumlarına ve fotoğraflarına hemen göz atın.

Tema Koleji'nde Eğitim

Tema Koleji'nde Eğitim

Tema Koleji, Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkan, hem kendi geleceği hem çevresine ve ülkesine fayda sağlayacak, öğrenen, çözüm odaklı, kendini geliştirmeye açık, analitik düşünebilen, toplumsal ve evrensel konuları takip eden ve bu konularda duyarlı, kendisiyle barışık, mutlu ve özgüvenli bireyler yetiştirmeyi kendilerine misyon olarak belirlemiştir. Donanımlı ve alanında uzman eğitmenleriyle birlikte çocukların tüm sorunlarına destek olmak ve çözüm bulmaya odaklanmıştır.


“Öğrenen Okul” mottosunu kendisiyle bağdaştıran Tema Koleji, öğrenci, veli ve eğitimcileriyle kurdukları bağ sayesinde yalnızca öğretmeyi değil, öğrenmeyi de hedef haline getirmiştir.


Tema Koleji, kendini mesleki bir öğrenme toplumu olarak nitelendirmektedir. “Öğrenen Okul” olmanın dışında öğretim liderliğine ve eğitmenlerin becerilerini geliştirilmesine büyük önem vermektedir.


Tema Koleji, ekip çalışmasına önem vererek öğrenci ve çalışanlara görevler vererek sorumluluk duygusunu geliştirir. Hakkaniyetli, özgüvenli, cesaretli, alçakgönüllü, hoşgörülü ve saygılı, vatansever, çevresine değer veren, yeniliğe açık ve yardımlaşmayı kendine görev haline getirmiş öğrenciler yetiştirmeyi kendilerine değer olarak belirleyen Tema Koleji, öğrenirken öğreniyor ve sürekli kendini geliştiriyor.


Tema Koleji, öğrenciler için hazırladığı fiziksel imkanlarıyla kampüs içerisinde bulundukları süre zarfında öğrenmeye teşvik etmektedir. Okulun sahip olduğu eğitim olanakları bu amaç doğrultusunda hazırlanmaktadır. Ferah ve geniş bir alana kurulmuş olan eğitim kampüsünde öğrencilerin eğitim-öğretim ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitli eğitim alanları yer almaktadır. Tema Eğitim Kurumları, öğrenci odaklı eğitim içerikleri ile öğrencilerin bireysel başarı potansiyellerini maksimum seviyelere çıkarmaktadır. Özgün eğitim içerikleri ile kurum, öğrencilerin her açıdan donanımlı bireyler olmalarını sağlamaktadır. Tema Okulları eğitim alanında hizmete sunduğu derslikleri öğrencilere en doğru faydayı sağlayabilecek doğrultuda oluşturmaktadır. Özel okul, dersleri efektif biçimde ilerletebilmek için sınıflardaki öğrenci sayılarını belirli sınırlarda tutmaktadır. Böylelikle hem öğrencilerle bireysel ilgilenilme olasılığı artmakta hem de öğrencilerin derse katılımı kolaylaşmaktadır.


Tema Okulları, öğrencilerinin başarılı, mutlu, erdemli, özgün ve yetenekli bireyler olmalarını desteklemek adına faaliyet programları oluşturmaktadır. Kurum, 21. yüzyıl becerilerini öğrencilere kazandırmak adına eğitim olanaklarını sürekli olarak güncel tutmaktadır. Gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip eden Tema, teknolojiyi eğitime entegre ederek ayrıcalıklı ve kaliteli bir öğrenim süreci yaşatmaktadır.

Tema Koleji Tanıtım Filmi
Tema Koleji İndirimleri
Tema Koleji Yorumları
Devamını Gör
Tema Koleji'nde Eğitim
Tema Koleji Tanıtım Filmi
Tema Koleji Galeriler
Tema Koleji Yorumları

Tema Koleji Kampüsleri

Tema Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Bağlıca Tema Koleji Kampüsü
Ankara / Etimesgut
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Tema Koleji Bağlıca Kampüsü yerleşkesinde yer alan Özel Tema Anadolu Lisesi; öğretmen kadrosu ve öğrencisi ile akademik...
Balgat Tema Koleji Kampüsü
Ankara / Çankaya
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İlkokul, çocukların temel bilimsel kavramları edindikleri, yazılı-sözel ifade yeteneklerini geliştirdikleri, kendilerini...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Tema Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum