fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Yeniay Koleji

Yeniay Koleji'nin eğitim yapısına ve merak ettiğiniz tüm bilgilere hızlıca ulaşın. Yeniay Koleji fiziki imkanlarına, tanıtım yazılarına, veli yorumlarına göz atın.

Yeniay Eğitim Kurumları'nda Eğitim

Yeniay Koleji, İstanbul ilinin Bağcılar ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum, lise kademesinde eğitim vermektedir. Lise kademesinde meslek lisesi ve anadolu lisesi türlerinde eğitim verilmektedir. Bulunduğu bölgede yaklaşık 25 senedir verdiği eğitimle kendisinden bahsettirmiş olan kurum, akademik yönden güçlü, kendini kanıtlamış bireyler yetiştirmektedir. Kolej, meslek lisesi ve kurs merkezi bünyelerinde eğitim veren kurum sahip olduğu tecrübe ile öğrencilerine nitelikli bir eğitim sunmaktadır.


Yeniay Eğitim Kurumları fiziksel olarak birçok imkanı öğrencilerine sunmaktadır. Kurumda öğrencilerin dikkatlerini toparlamalarına yardımcı olarak ferah ve geniş sınıflar bulunmaktadır. Bunun yanında teknolojik donanımlara sahip bilgisayar laboratuvarları ve fen laboratuvarları da kampüsün öğrencilerine sağladığı olanaklardandır. Öğrencilerin fiziksel aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri çeşitli spor alanlarına özel olarak ayrılmış kapalı spor alanı da kampüs içerisinde bulunan fiziksel olanaklardandır.


Yeniay Koleji sağlık meslek lisesi ile teknoloji ve meslek lisesi bölümlerinde öğrencilerine nitelikli bir mesleki eğitim vermektedir. Kurum binasında öğrencilerin öğrendikleri mesleki bilgileri pratik etmelerine destek olacak çeşitli alanlar ve atölyeler bulunmaktadır. Üniversite eğitimine devam etmeyi amaçlayan öğrenciler için üniversite sınavlarına hazırlık eğitimi verilirken liseyi bitirdiğinde meslek hayatına atılmak isteyen öğrenciler için nitelikli bir mesleki eğitim ve okulu bitiren öğrencilere iş yeri açma sertifikası kazandırılmaktadır. Sağlık meslek lisesi ile teknoloji ve meslek lisesi bölümlerinde devlet teşviki bulunmaktadır.


Yeniay Okulları yabancı dil eğitimine de büyük önem vermektedir. Bu önem doğrultusunda öğrencilere nitelikli ve günlük hayata entegre edilmiş bir yabancı dil eğitimi vermek amaçlanmaktadır. Bu amaç ile öğrencilere birinci yabancı dil olarak İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Kurumda verilen ikinci yabancı dil ise Almanca dilidir. Bu dilleri öğrencilerin akademik başarısını sağlamanın yanı sıra günlük hayatta kullanabilecekleri şekilde öğretmek kurumun amaçlarındandır.


Yeniay Eğitim Kurumları öğrencilerinin zihinsel ve bireysel gelişimlerini de son derece önemsemektedir. Bu bağlamda kurumda aktif olarak rol almakta olan bir rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulunmaktadır. Bu rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi öğrencilerin akademik kaygılarının giderilmesinde, kendilerine üniversite sınavlarına yönelik bir hedef belirlemelerinde, kariyer planlarını oluşturmalarında; bu hedef ve planlara başarıyla ulaşmalarında destek olmaktadır.

Yeniay Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Yeniay Koleji İndirimleri
Yeniay Koleji Yorumları
Devamını Gör
Yeniay Eğitim Kurumları'nda Eğitim
Yeniay Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Yeniay Koleji Galeriler
Yeniay Koleji Yorumları

Yeniay Koleji Kampüsleri

Yeniay Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Bağcılar Yeniay Okulları Kampüsü
İstanbul / Bağcılar
comment-icon 37 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Yeniay Okulları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi İstanbul ilinin Bağcılar ilçesinde hizmet vermektedir. Modern eğitim s...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Yeniay Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum