fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yeniay Okulları Anadolu Lisesi

Özel Yeniay Okulları Anadolu Lisesi verified

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:40
Devlet Teşviği: Yok
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Yeniay Okulları Anadolu Lisesi Hakkında

Yeniay Anadolu Lisesi olarak hedefimiz başarılı öğrenciler ahlaklı bireyler saygın insanlar yetiştirmektir. Ferah sınıf ortamlarında İstanbul’un en geniş bahçe alanına ve oyun alanına sahip bina yapısıyla öğrencilere keyifli bir ortam sunuyoruz. Yeniay Anadolu Lisesi olarak Dershane eğitimine gerek kalmadan 9. Sınıftan itibaren öğrencilerimizi YKS sınavına hazırlıyoruz. Her öğrenci bizim için el üstündedir bu yüzden onlara rehberliği en iyi şekilde yapmak da temel gayelerimizden birisi. Sınıf rehberlik servisimiz, okul rehberlik servisimiz ve kurum müdürlerimizin eğitim koçluğu şeklinde üç ana rehberlik servisimiz mevcuttur bu durumda hem sizi hem öğrenciyi doğru yolda yürütüp hatasız olmasını sağlıyoruz. Yeniay Anadolu Lisesi olarak Matematik alanında özellikle geliştirdiğimiz sistemle öğrencinin matematik seviyesinde en temele inerek anlayabileceği kapasiteyi keşfedip ona göre eğitime başlıyoruz. Sistem yavaş yavaş artarak devam ediyor ta ki öğrenci o konuyu tam manasıyla kavrayıp sorulara doğru cevap verene kadar. Yeniay Anadolu Lisesi olarak Velilerle hafta bir sınıf rehberlik hocamız kesin görüşüyor, iki hafta da bir de okul rehberlik hocamız görüşüyor, ay da bir kez de kurum müdürlerimiz iletişime geçiyor bu şekilde velilerimizle sonuna kadar entegre şekilde çalışıp sac ayağı dediğimiz öğrenci okul veli tandemini kuruyoruz. Bu şekilde başarıya ulaşmak için sizlerinde ne yapması gerektiği hakkında bilgi veriyoruz. Kurum içinde öğrenciler için yaptığımız sosyal etkinlikler ise bölgemizde öncü olmayı başardık. Özellikle münazara yarışmaları, bilgi yarışmaları, sınıf içi kazanana ödül yarışmaları; bunların yanı sıra futbol basketbol masa teni turnuvaları ile öğrencilerle birlikte sporu en tepeye taşımayı hedefliyoruz. Yeniay Anadolu Lisesi olarak bizler çocuklarınızı kendi kardeşlerimiz olarak görerek eğitim vermeye çalışıyor onların hatalarını düzeltip Türkiye’nin en iyi öğrencileri olmaları için çaba sarf ediyoruz ve biz hep onlarla sizlerleyiz okullarımızda sağladığımız aile ortamı sayesinde hem siz hem öğrenciler çok mutlu bu ortamda bizimle birlikte olmak ister misiniz.

Duyurular ve Etkinlikler

Yorumlar (2)

  • SG

    Rehberlik servisi cok iyi ogretmenler cok ilgileniyor ve güler yüzlü iletisimleri cok güzel.

  • TA

    Okulun online sistemi de yüzyüze eğitim de de ilgi ve alaka açısından çok memnunuz bilgilendirme çok iyi öğretmen kadrosu çok sağlam

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yeniay Okulları Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Merkez Mahallesi, 709. Sokak, No:15, Bağcılar / İstanbul
0 212 963 2071
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum