fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Yönder Okulları

Yönder Okulları, hakkında tüm detaylara vakit kaybetmeden ulaşın. Yönder Okulları'nın tüm kampüslerine, fiyat bilgilerine, fotoğraf galerilerine hemen göz atın.

Yönder Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Yönder Okulları Anaokullar

Yönder Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Yönder Okulları İlkokullar

Yönder Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Yönder Okulları Ortaokullar

Yönder Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Yönder Okulları Liseler

Yönder Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Yönder Okulları Hakkında

  • Yönder Okulları Eğitime Bakış
  • Yönder Okulları Tanıtım Filmi
  • Yönder Okulları Giriş Sınavı 2020

Yönder Okulları'nda Eğitim

Yönder Okulları, 2006 yılında öncelikle anaokulu hizmeti vermek amacı ile hizmete başlamış bulunmaktadır. Kısa süre içerisinde verdiği kaliteli eğitim hizmeti sayesinde ilk öğretim ve orta öğretim kademesinde hizmet göstermeye başlamıştır. Yüksek kalite ve standartlarda eğitim hizmeti sunmayı amaçlamakta olan Yönder Okulları öğrencilerin öğrenim etkinliklerden keyif alabilecekleri, uluslararası geçerlilikleri almış bir okul ortamı oluşturarak öğrencilerin etkin eğitim almalarını hedeflemektedir. Ulusal ve uluslararası standartlarda eğitim hizmeti sağlamakta olan Yönder, mezun olan öğrencilerinin sporda, sanatta, bilimde, teknolojide söz sahibi bireyler yetiştirmeyi esas almaktadır.


Öğrencilerin ilgi, merak ve motivasyonunu yüksek tutmayı amaçlamakta olan Yönder Okulları öğrenciler için etkin öğrenme ortamları oluşturarak öğrenciler temel alınarak deneme, araştırma, öğrenme ve projeye dayalı anlayış tutumu sergilemektedir. Öğrencilerin ilgi alanlarına göre farklılaşabilen eğitim kurumu, onları yetenekli ve becerili olduğu alanlara yönlendirerek gelecekte sevdiği ve mutlu olduğu alanlarda olmalarını amaçlamaktadır.


Yönder Okulları'nda Yabancı Dil

Çağın getirilerinden olan yabancı dil eğitimi, bir seçenek olmaktan çok bir gereksinim haline gelmektedir. Yönder Okulları bu gerekliliği öğrencilerine en doğru biçimde kazandırmak amacıyla çalışma faaliyetlerini sürdürmektedir. Okulun esas aldığı Common European Framework eğitimi İngilizce olarak Ortak Avrupa Dil Öğretim Çerçeve Planıdır.


Yönder Okulları, öğrencilerin İngilizce seviyelerini öğrenmek amacıyla onları ölçme ve değerlendirme sistemine objektif bir bakış açısı ile denetlemektedir. Başarıların uluslararası standartlarda değerlendirildiği ve belgelendirildiği Cambridge Üniversitesi tarafından programlanan ESOL sınavları ve Trinity College London'ın programladığı Gese sınavları ile ölçülen İngilizce değerlendirmesi öğrencilerin uluslararası standartlarda eğitilmesini sağlamaktadır.


Yönder Okulları, sadece İngilizce eğitimi değil aynı zamanda dünyada en çok konuşulan yabancı dil sıralamasında ikinci dil olan İspanyolca dil eğitimini 4. sınıftan itibaren öğrencilere sunmaktadır. İspanyolca yabancı dil programlarında da uluslararası standartlarda eğitim vermeyi hedefleyen kurum çalışmalarını devam ettirmektedir. Okul, 8.sınıfın son döneminde öğrencilerin B1 seviyesinde İspanyolca dil bilgisine sahip olmalarını amaçlamaktadır. Öğrencilerin İspanyolca seviyeleri Avrupa dil kriterleri göz önünde bulundurularak gerçekleştirilen uluslararası İspanyolca sertifika sınavı DELE sınavına girerek ölçülmektedir.


İngilizce ve İspanyolca eğitimde kullanılan eğitim materyelleri ortak avrupa çerçevesine uygun olarak okuma, yazma, konuşma, dinleme becerilerini eşit oranda geliştirmektedir. Yönder Okulları'nda verilen yabancı dil eğitimi her derste düzenli olarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme çalışmaları sürdürülmektedir. Etkin öğrenme programlarını öğrencilerin her açıdan eksiksiz olarak gelişmesini hedeflemektedir.


Yönder Okulları; İstanbul Ataşehir, Maltepe, İzmir, Bursa gibi birçok bölgede eğitim hizmeti sağlayarak öğrencilerin kaliteli eğitimi almaları için çalışmalarını 2006 yılından bu yana devam ettirmektedir.


Yönder Okulları her sene olduğu gibi 2020 senesinde de düzenleyeceği giriş sınavı ile başarılı öğrencileri ödüllendirecek. %100’e varan oranlarda akademik başarı indiriminden faydalanmak için sınava kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Yönder Okulları Bursluluk Sınavına Hemen Başvur!

Yönder Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum