fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Yönder Okulları

Yönder Okulları, hakkında tüm detaylara vakit kaybetmeden ulaşın. Yönder Okulları'nın tüm kampüslerine, fiyat bilgilerine, fotoğraf galerilerine hemen göz atın.

Yönder Okulları Eğitime Bakış

Yönder Okulları'nda Eğitim

Yönder Okulları, 2006 yılında öncelikle anaokulu hizmeti vermek amacı ile hizmete başlamış bulunmaktadır. Kısa süre içerisinde verdiği kaliteli eğitim hizmeti sayesinde ilk öğretim ve orta öğretim kademesinde hizmet göstermeye başlamıştır. Yüksek kalite ve standartlarda eğitim hizmeti sunmayı amaçlamakta olan Yönder Okulları öğrencilerin öğrenim etkinliklerden keyif alabilecekleri, uluslararası geçerlilikleri almış bir okul ortamı oluşturarak öğrencilerin etkin eğitim almalarını hedeflemektedir. Ulusal ve uluslararası standartlarda eğitim hizmeti sağlamakta olan Yönder, mezun olan öğrencilerinin sporda, sanatta, bilimde, teknolojide söz sahibi bireyler yetiştirmeyi esas almaktadır.


Öğrencilerin ilgi, merak ve motivasyonunu yüksek tutmayı amaçlamakta olan Yönder Okulları öğrenciler için etkin öğrenme ortamları oluşturarak öğrenciler temel alınarak deneme, araştırma, öğrenme ve projeye dayalı anlayış tutumu sergilemektedir. Öğrencilerin ilgi alanlarına göre farklılaşabilen eğitim kurumu, onları yetenekli ve becerili olduğu alanlara yönlendirerek gelecekte sevdiği ve mutlu olduğu alanlarda olmalarını amaçlamaktadır.


Yönder Okulları'nda Yabancı Dil

Çağın getirilerinden olan yabancı dil eğitimi, bir seçenek olmaktan çok bir gereksinim haline gelmektedir. Yönder Okulları bu gerekliliği öğrencilerine en doğru biçimde kazandırmak amacıyla çalışma faaliyetlerini sürdürmektedir. Okulun esas aldığı Common European Framework eğitimi İngilizce olarak Ortak Avrupa Dil Öğretim Çerçeve Planıdır.


Yönder Okulları, öğrencilerin İngilizce seviyelerini öğrenmek amacıyla onları ölçme ve değerlendirme sistemine objektif bir bakış açısı ile denetlemektedir. Başarıların uluslararası standartlarda değerlendirildiği ve belgelendirildiği Cambridge Üniversitesi tarafından programlanan ESOL sınavları ve Trinity College London'ın programladığı Gese sınavları ile ölçülen İngilizce değerlendirmesi öğrencilerin uluslararası standartlarda eğitilmesini sağlamaktadır.


Yönder Okulları, sadece İngilizce eğitimi değil aynı zamanda dünyada en çok konuşulan yabancı dil sıralamasında ikinci dil olan İspanyolca dil eğitimini 4. sınıftan itibaren öğrencilere sunmaktadır. İspanyolca yabancı dil programlarında da uluslararası standartlarda eğitim vermeyi hedefleyen kurum çalışmalarını devam ettirmektedir. Okul, 8.sınıfın son döneminde öğrencilerin B1 seviyesinde İspanyolca dil bilgisine sahip olmalarını amaçlamaktadır. Öğrencilerin İspanyolca seviyeleri Avrupa dil kriterleri göz önünde bulundurularak gerçekleştirilen uluslararası İspanyolca sertifika sınavı DELE sınavına girerek ölçülmektedir.


İngilizce ve İspanyolca eğitimde kullanılan eğitim materyalleri ortak avrupa çerçevesine uygun olarak okuma, yazma, konuşma, dinleme becerilerini eşit oranda geliştirmektedir. Yönder Okulları'nda verilen yabancı dil eğitimi her derste düzenli olarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme çalışmaları sürdürülmektedir. Etkin öğrenme programlarını öğrencilerin her açıdan eksiksiz olarak gelişmesini hedeflemektedir.


Yönder Okulları; İstanbul Ataşehir, Maltepe, İzmir, Bursa gibi birçok bölgede eğitim hizmeti sağlayarak öğrencilerin kaliteli eğitimi almaları için çalışmalarını 2006 yılından bu yana devam ettirmektedir.

Yönder Okulları Tanıtım Filmi
Yönder Okulları Giriş Sınavı 2023

Yönder Okulları her sene olduğu gibi 2022 senesinde de düzenleyeceği giriş sınavı ile başarılı öğrencileri ödüllendirecek. %100’e varan oranlarda akademik başarı indiriminden faydalanmak için sınava kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Yönder Okulları Bursluluk Sınavına Hemen Başvur!

Yönder Okulları İndirimleri
Yönder Okulları Yorumları
Devamını Gör
Yönder Okulları Eğitime Bakış
Yönder Okulları Tanıtım Filmi
Yönder Okulları Giriş Sınavı 2023
Yönder Okulları Galeriler
Yönder Okulları İndirimleri
Yönder Okulları Yorumları

Yönder Okulları Kampüsleri

Yönder Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Ataşehir Yönder Okulları Kampüsü
İstanbul / Ataşehir
comment-icon 60 Yorum announcement-icon 11 Duyuru
%40 İndirim
Yönder Okulları Pendik Kampüsü
İstanbul / Pendik
comment-icon 23 Yorum announcement-icon 13 Duyuru
%40 İndirim
İzmir Yönder Okulları Bornova Kampüsü
İzmir / Bornova
comment-icon 7 Yorum announcement-icon 11 Duyuru
%40 İndirim
Bursa Yönder Okulları Nilüfer Kampüsü
Bursa / Nilüfer
comment-icon 5 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
%40 İndirim
Yönder Okulları Kocaeli Kampüsü
Kocaeli / Körfez
comment-icon 217 Yorum announcement-icon 42 Duyuru
%40 İndirim
Yönder Okulları Anadolu Lisesi Kağıthane Kampüsü
İstanbul / Kağıthane
comment-icon 30 Yorum announcement-icon 23 Duyuru
%40 İndirim
Yönder Okulları Vadi İstanbul Kampüsü
İstanbul / Kağıthane
comment-icon 85 Yorum announcement-icon 9 Duyuru
%40 İndirim
Yönder Okulları Batıkent 100.Yıl Kampüsü
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 40 Yorum announcement-icon 65 Duyuru
%40 İndirim
Yönder Okulları Doğukent Kampüsü-logo
Ankara / Mamak
comment-icon 66 Yorum announcement-icon 92 Duyuru
%40 İndirim
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Yönder Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum